Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

York a coursing?

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Sporty, aktivity, akce pro psy 

+ přidat příspěvek
York a coursing?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   01.01.2012 22:45 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: sona
Hlavně ať Vám to spolu tedy vydrží a ať je pejsek zdravý. Jestliže bude pro něco nadšený, občas můžeš přimhouřit vočko a to slůvko "především" věnovat spíš jemu... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2012 21:21 Žena sona [6] - TeriéřiRe: petrab
Dobře tedy, vyzkoušíme to.
Jde spíš o to, že mi dělalo problém pamatovat si dráhu a všeobecně se mi ten sport nelíbíl ( každý psovod se věnuje tomu, co se líbí nejenom pejskovi ale především i jemu..!). Jen jsme to zkusili.. Také najhlavnějším důvodem je, že mi jdnou šerinka o vysokou přakážku zakopla tak neštastně, že týden kulhala.. Nic vážného se jí sice nestalo, ovšem věděla jsem, že v tom nebude žádná budoucnost a že tento sport spolu dělat nebudeme. Je fakt, že měla zapálení, ovšem to ona má úplně do všech sportů.
Každopádně děkuju za odpověď.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   01.01.2012 20:57 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: sona
Proč né, má-li zdravé čéšky a nebudeš-li trénovat ve vysokým porostu. Jen mi trošku nesedí pojem, že Tě přestalo agility bavit. Kynol. sport děláš přeci pro psa, né pro sebe. A jestliže sport baví Tvýho kámoše, dvojnásob musí bavit i Tebe... www.hafbezobav.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2012 19:07 Žena sona [6] - Teriéři – York a coursing?
Fotka k příspěvku Ahoj všem! :)

Má na srdci docela pro mě důležitý dotaz. Vlastním dva Yorkšírské teriéry (fenku a pejska-seniora). Fenečka má 4 roky a je velmi temperamentní, přeně tak, jako to má být :). Fenečka je velmi ovladatelná, věnovali jsme se agility, které me ovšem přestaly bavit :-D. Chci se s ní věnovat i jiným sportům- coursingu. Tak a to je ten problém- lze na coursing i s tak malým psíčkem (mimochodem fenečka má pouze 2 kg) ? Myslím si, že by jí to mohlo bavit, ale nevím jak bude reagovat, ovšem zkusit to s ní určitě chci. Je možné se přihlasit i s yorkšírkem? Je možné dráhu přizpůsobit pro tak malého psíka? Jinak zvládá kilometrové pochody, není to žádná nula ;).
Všem moc děkuji za rady, typy a odpovědi.
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 72x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/392-york-a-coursing