Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Pro NAŠTVÁNÍ (či často ještě hůř..) - odkazy a fotky

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 3 Přejít na další stránku   1  
Pro NAŠTVÁNÍ (či často ještě hůř..) - odkazy a fotky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   29.06.2014 17:42 Muž invalida [782] Re: Mila
No nemyslím že to bylo myšlený špatně. Ani sem etnikum nejmenoval. Označení etnika jako nadávku bohužel vytváří její příslušníci. Ale jasně že na barvě nezáleží. Mám v kroužku asi 5-6 národností a nevidím rozdíl. Ovšem chodit po špičkách kolem problémů nehodlám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2014 12:28 Mila – Eichler x Desenský
tedy za mne Desenský ani bodík, člověk, který je tak hloupý, že si myslí, že psi nevědí, že oni jsou psi a my lidé - škoda slov. Překvapivé je jen to, že psi (asi ze slušnosti) mu to odpouštějí, zajímalo by mne, co si o něm myslí a co si o něm povídají.

Eichler je výborný výcvikář, ale jen výcvikář, pro ně jsou psi živé stroje s podmíněnými a nepodmíněnými reflexy, v podstatě vypočitatelní a odhadnutelní, má a musí mít převýchovné úspěchy, protože psi, stejně jako lidé, v podstatě odhadnutelní jsou.

Pro mne jsou mí psi taky jen lidi a zatím i s touto výchovou to s námi celkem jde pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2014 11:46 Mila Re: invalida
pokud je malé dvouleté dítě venku bez dozoru, není to v pořádku a můžete se obrátit na sociálku, pokud je to tedy pravidlem.
Jinak ona má pravdu, vy musíte hlídat psa, a o to více, když klučík k němu chodí, dvouleté děti to se zvířaty moc neumějí chybí jim a to bez ohledu na národnost nebo barvu pleti, schopnost empatie. a tak blbou matku, která si myslí, že celý svět sedne na zadek, že má dítě a budou všichni chodit kolem po špičkách, najdete i mezi modrookými blondýnami, poznámka o etniku tady byla nepatřičná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2014 10:59 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Od Eichlera mám dvě knížky a fakt super.od Desenského mám knížku-nebyla špatná a dvd to bylo úplně o ničem.V něčem s Desenským souhlasím ale s něčím ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2014 00:47 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
z různých důvodů jsem byla několikrát u Des. na free sobotách a měla jsem z toho dost dobrý pocit, každej je nějak trhlej, někdo ho miluje, někdo zavrhuje, někomu pomoh, někoho vytočil, osob. moje parketa je mmj. ivoeichler.cz/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.06.2014 17:21 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Presne ako bolo povedané; Mnozí majitelé si naberou víc, než jsou schopni zvládnout. Poznám to, krď bola Meliša malá (asi tak 3 mesiace), mama musela ísť do nemocnice na operáciu... A keďže sme mali doma babičku, ktorá má bohužial tiež problémy s nohami, všetko samozrejme padlo iba na mňa... hmm A teda, vstávala som okolo 5 ráno, potom vyvenčiť prvý raz, druhý raz, potom škola, hneď po škole venčiť, potom ešte raz pred tréningom, potom po tréningu a ešte raz okolo pol noci... A to bolo zrovna p´somkové obdobie pred koncom prvého polroka... Proste príliš, ja som to nezvládala, bola som celá vynervovaná a ona taktiež, keďže zo mňa všetko cítila... Proste hrôza a des... Teraz je už venčenie skôr zábava. Ráno ma to vždy zobudí a nakopne do nového dňa, poobede je to zážitok z agility, alebo nejakého nového miesta, a večer je to pohodové venčenie s inými majiteľmi, psíci sa sami pekne hodinku vybláznia a my pokecáme... ;-)
Ja osobne nie som zástanca názoru "bojové plemená psov"... Veď predsa pes za to nemôže a za to, že vyzerá hrôzostrašne, nemusí byť hneď zlý... Máme tu vedľa v bytovke stafordšírsku, ale teriérku, čiže také malé desné hovádko... Keď sme ju prvý krát stretli, Mela sa k nej rozbehla a ja som už len s hrôzou očakávala, že ju napadne... Ale ona len proste zakývala chvostom, oňuchali sa a začali sa hrať... :-D
Pokiaľ ide o pojem psia psychológia, na také niečo viac než len verím... Uznávam to... Človek by vážne mal kontrolovať svoju energiu a pod...
Malé deti milujeme, ako kólia je veľmi ohľaduplná a milá, vie ohodnotiť, čo a ako sa má správať k danému dieťatku... S jedným chlapcom sa natoľko spriatelila, že jej on (2-ročný) dával z ruky jeho bebe sušienky... :-D Ale mám výsostný problém s výrokom rodičov; " Nechoď k tomu psovi, pohryzie ťa/ zožerie ťa!" Tak porom jasné, že decko s vreskotom uteká od môjho štenǎťa, veď predsa aj vlk z červenej čiapočky žral ľudí a bol zlý, tak potom aj tento pes je zlý a zožerie ma!!! ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2014 13:40 Žena pavoucica [703]
Aha tak to vím která bije, ona patří mezi ty tmavší spoluobčanky...hmmm a co třeba nějak si pokecat s klukem, pokud je větší mohl by mít rozum, ikdyž při tom jakou má matku.Já nejsem rasista, ale tady s těma lidma jsem v podstatě pořád v kontaktu, na hřišti, když jdu do obchodu a některé ty ženské jsou no....chudák děti chovají se hrozně.Já to vždycky zkouším s dětma, normálně vysvětlit jak na psa, aby mu neubližoval a když mu to nepomuže po dobrém asi bych už řvala a prostě zakázala šahat a říct klukovi, že pes ho muže pokousat.To je asi mlácení prázdné slámy, jelikož předpokládám, že už si to po dobrém zkoušel.Koukala jsem máš malého pejska a je mi chudáka líto, jelikož vím, že čím menší pes tím víc si děti troufají.No nemusí to být pravidlem, naši Lupku zmydlili na lonské Velikonoce sousedovy kluci a dostali vynadáno, nikoliv od jejich maminky ale musela jsem já.Lupka po nich vystartovala a já se dohádala s tchýní.Ta začala békat, že je pes nevychovanej a já jí oponovala, že přece není Lupina blbá, aby se nechala mlátit....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2014 13:08 Muž invalida [782] Re: pavoucica
Jenže plesknout jí je rasismus a taky jí nemůžeš kolikrát najít. čuba taky jen varuje, má rozum ale štve mě to děsně. Jednu takovou švára vyléčil supr způsobem tak eště tuhle. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2014 12:49 Žena pavoucica [703]
Paní má trošku jiné priority koukám...jestli to není náhodou ta maminka co vychovává dětí "nevýchovou" nebo nestará se vubec co dělá.Prvně proliskat matku, já potkat takovou krávu tak teda nevím.Lupina se po malé když jí zatáhá za srst ožene.Nekousne, ale malá dostane pleskanec po ručičkách, prostě se to nesmí.Pejska to bolí:) Jsou jí 2 roky a prostě pes je na ni hodnej a ona musí být hodná na něho.Někdy se k němu tak krásně tulí a hladí, dá hlavičku na hřbet a já jsem dojatá, že se holky mají rády.ale když přijde třeba cizí dítě co neví jak na psa a chce hladit tak normálně vysvětluju jak a co a i ti malý co jsou teda normálně vychovaní tak poslechnou, že pes se za uši, ocas ani za packy netahá.Lupka je na nohy strašně háklivá a někdy se doštěkáme a my dvě, když ji chci utřít pracky od bláta.Tohle je prostě základ naučit psa jak se chovat k děcku a děcko jak se chovat ke psu....Bohužel takové hovada jsou někteří až nad tím člověk žasne.... tone rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2014 11:04 Muž invalida [782] Re: pavoucica
Mám tady taky takovej případ...malej kluk..na barvě pleti nezáleží cca dva roky. Když psa uvážu u krámu přijde a škube za vodítko. Čubě se to nelíbí že jo, to vodítko je její a eště ten kluk je malej a tahal by uši vocas a kdyby mu dovolila hlavu tak "hladí" přes voči. Nechci čubu nechávat doma a nechci jí kvůli němu nasazovat košík. Když sem to říkal jeho mámě tak prej si mám hlídat psa. I kdyby ten kluk sletěl ze schodů když zakopne o vodítko tak prej zato můžu já. Na argument že prcek by taky měl bejt pod dozorem odvětila, ale vždyť je to jenom dítě. A teď babo raď když ženský nebiju!
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2014 10:19 Žena pavoucica [703]
já právě mám huskounku a když s ní jdu ven tak se tomu aby někdo na ni šahal, nevyhnu.Ona dost často tím jak je fakt krásnej pes přitahuje pozornost.Hlavně u dětí a majitelů podobných plemen.Na některé cizí už je zvyklá, jelikož máme v sousedství třeba dva aljašské malamuty a s těma se potkáváme běžně:)Jinak děti šahat chtějí, ale vždycky dbám o to, aby ji netahali za srst nebo netrápili.Hladí jenom pod mým dozorem a nesmí jich být moc.Nemá ráda davy...K těm jezevčíkum to mi jednou sestra vyprávěla, že prý z duvěryhodného zdroje slyšela, že nějaký jezevčík zakousl chlapa...No nevím jestli je to fyzicky možné.Prý ho stáhl za nohavici z kola a pak kousal do krku, ale to mi hlava nebere ble Myslím, že jakýkoliv pes muže pokousat i čivava a máš pravdu v tom, že je rozhodně rozdíl když pokouše bojový a nebo jezevčík:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   20.06.2014 10:03 Muž invalida [782] Re: pavoucica
Mnozí majitelé si naberou víc než jsou schopni zvládnout. Přesně vystiženo. Nejvívc lidí prej pokoušou jezevčíci. Nevím kde se ta statistika bere ale i kdyby to bylo možný tak jezevec udělá díru na dva štychy. Tzv bojovej pes i zabije. Nechci bránit tyhle bojový psy protože já mám úchylku na jiný plemeno ale je fakt že většinu lidí co znám s těmito plemeny nebo rotvíky mi přijdou takový ti zakomplexovaní co si něco dokazujou. Maj velkýho psa v malým kotci a když je pes uštěkanej nervák tak maj radost že je "vostrej" ale neuvědoměj si že takhle "vychovanej" pes nemá nikdy daleko k tomu že napadne "majitele". Jé jak já nemám rád slovo majitel nebo páníček. Samozřejmě znám i křehounkou dívčinu co má takovýhle psy tři a naprostá pohoda.
Co nesnáším když se kdokoli bez svolení snaží psa hladit nebo krmit. Většinou sou překvapený úsměvem plným zubů. Já nesnáším aby na mě kdokoli šahal a čuba taky ne. I když samozřejmě když to dovolím není nejmenší problém. Každej hájí svý plemeno, svýho psa i svůj postoj. ovšem občas se to zvrhává v netoleranci a to je škoda. Jenže tolerance a obtěžování je na každej pád něco jinýho a každej má hranici jinde. Ovšem obtloustlej neposlušnej a nevyběhanej cizí pes je na pěst. Bohužel i Tito "páníčci" maj ty brejle přes který viděj svýho psa jako jedinýho dokonalýho. A skoro všichni lidi si o sobě myslej že sou Ti Nej a to je hrozně nebezpečný. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2014 09:27 Žena pavoucica [703]
Já sem si o něm taky myslela, že je debil a toho nemusím vidět ani naživo.Párkrát byl v TV a to mi stačilo, jinak třeba moje sestra na tuhle psí psychologii věří...já třeba mám strach ze stafordů apodobných plemen, ale nemyslím si že by to bylo povahou psa, ale spíš tím, že mnozí majitelé si naberou víc než jsou schopni zvládnout.Už jsem jednou překonala strach a fakt sem si hladila nějakýho "bojovýho psa" a bylo to hezký.A pejsek byl hodnej já měla staženou prdel, ale bylo to fajn palec Pes byl poslušný a jeho pán opravdu z něho bylo cejtit to sebevědomí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2014 09:01 Muž invalida [782] Re: pavoucica
Když psa kousneš rozumí tomu..ale pes Ti může rozumět i normálně. A ty jemu taky...stačí se dívat. Řeč těla je jasně srozumitelná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2014 08:47 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: pavoucica
já sem byla na jeho semináři v lednu a podle mě je to debil..knižky se číst dali,ale naživo mě ten člověk absolutně nepřesvědčil...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2014 08:44 Žena pavoucica [703]
a myslíte si, že je opravdu tak dobrej jak se to prezentuje, jako že polepší psi těma svýma metodama?Já to kdysy viděla jak vykládal že psy kouše do čumáku atp, ale moc tomu nevěřím že existuje nějaká psí psychologie?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2014 16:59 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: pavoucica
Jo to je on ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2014 14:20 Žena pavoucica [703]
holky ten Desenský není to ten "psí psycholog"?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2014 00:50 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
dementi nevymíraj, se množej
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2014 21:24 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
zvirata.bazos.cz/…

jen proto že je pejsek hluchý tak by se měl utratit?no to snad není možné,snad se podaří mu najít milujícího páníčka.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2014 08:26 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Jak je vidět,tak debilní lidi jsou po celém světě,a bude hůř :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2014 23:58 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2014 23:43 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
obávám se, že pes vycvičený pro tento účel však, chtě nechtě, zákon, nezákon, živou kompenzační pomůckou je
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.06.2014 11:49 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Zkusím, najít odkaz..., ale mě příšerně vytočilo nedávno ve zprávách -na Nově, kde mluvili, o tom jak nevidomému majiteli zemřel vodící pes Memory. Pánovi se zrak zkoršil a díky němu mohl bez problému fungovat. Bohužel na něj již nemá podle těch nových kolonek nárok. Ministrině soc. věcí a zdrav. řekla, že se pokusí tyto zákony změnit. To ale není to, co mě naštvalo, mě vytočilo , že ten pesík je označován jako KOMPENZAČNÍ POMŮCKA. Vždyť už snad pes není věc od nového roku ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2014 11:37 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
ble No to je hnus fakt,to je ale blbka blbá,bych picla ju do ty blbý hlavy rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2014 22:56 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Fotka k příspěvku horror

www.silvarium.cz/…

myslivec pro pani...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2014 22:27 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
ble
chybí mi smajlik přeshubovej !!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2014 21:57 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
www.utulekprimetice.cz/…


www.utulekprimetice.cz/…


Kvůli nějakýmu zmetkovi-a to to píšu hodně slušně-musela tato fenka na operaci,někdo ji vyhodil z auta,zmateně pobíhala po silnici a hledala pána,když ji auto srazilo.taková krásná fena,to je hnus co ti lidi udělají a jakým způsobem se psů zbavují rozzureny rozzureny rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2014 22:07 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2014 23:06 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2014 07:11 Muž invalida [782] Re: petrab
Hm chudák.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2014 23:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2014 09:47 Muž invalida [782] Re: petrab
Taky ne...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2014 21:57 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Jarka
když nemam mail u seznamu, nevidim to
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.04.2014 21:56 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
otřesný, asi bych dostala infarkt
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2014 13:57 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Ostatní DryFast
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.03.2014 19:00 Muž Buba - Gump [262] - TeriéřiRe: invalida
duchaprítomnosť na mieste, ešte dobre že žijem v dome
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.03.2014 16:55 Muž invalida [782]
Jen jako upozornění co všechmo se může stát. www.novinky.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2014 23:42 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2014 20:34 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2014 13:41 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Neviděl tuhle někdo tu reportáž o tom, jak majitel nabízel většího psíka na fb, našel mu majitele. Nový majitel ho ani ne do měsíce uvázal na nedostupném místě, ale zato mu tam dal granule v pytli - jenže tak, aby na ně pes nedosáhl asi aby mu dlouho vydržely? ble
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   14.03.2014 19:41 Muž invalida [782] Re: Laďka
Vyměním cokoli za basu lahvoňů stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   14.03.2014 19:28 Žena Laďka [354] - TeriéřiRe: petrab
Vyměním zlobivé děcko za nějaké méně zlobivé, prosila bych holčičku, blondýnku, hodnou a samostatnou, takovou bych si moc přála...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2014 08:36 Muž invalida [782] Re: petrab
P..a ..omlouvám se za slovo. Veřejně žádám Libase o vyjádření jak je toto možné neboť jde o majitele psů s pp a tudíž slušný chovatele. Nějak mi to do toho jeho černobílého vidění nepasuje. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2014 21:31 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2014 22:44 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2014 23:18 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 23:38 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2014 21:05 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2013 23:28 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
já bych spíš vzala přes rameno kůl, provaz a bič

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [3] ...... 9

Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 4393x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/397-pro-nastvani-ci-casto-jeste-hur-odkazy-a-fotky-?od=101