Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Připomínky ke stránkám

 

NápovědaFórum »  

+ přidat příspěvek
Připomínky ke stránkám
Jak hodnotíte tyto stránky? Co byste zlepšili, případně předělali? Děkujeme Vám za každý názor. Příspěvky se zde uchovávají 3 měsíce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2019 21:32 A Muž Rex [1212] - AdministrátorRe: Alena
Dobrý den, žádný email mi od Vás bohužel nedorazil. Na jakou adresu jste ho, prosím, posílala? Díval jsem se v našich prezentacích a žádnou fenku se jménem Adina u nás nemáme. Je možné, že Váš profil (i s prezentací) byl kvůli dlouhodobé neaktivitě automatem smazán. Ponecháváme zde pouze aktivní uživatele, aby měli dostatek prostoru k prezentaci svých mazlíčků. Děkujeme za pochopení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2019 11:25 Alena - Administrátor – Adiana
Dobrý den,před zhruba měsícem,jsem psala,že nemohu najít profil mojí fenky Adiny.
Bohužel si již nepamatuji přihlašovací údaje.Chtěla jsem doplnit datum skonu mojí fenky a nic nemohu najít.Psala jsem Vám i email 23.5.2019 a nikdo mi dosud neodpověvěl.Snad se dočkám Alena
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.06.2019 22:08 A Muž Rex [1212] - AdministrátorRe: zelenakapusta
Ahoj, řazení jsem, upravil. Záznamy se řadí od nejnovějšího data. Nově jsem přidal, aby s rámci stejného dne byly novější výše než starší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2019 10:55 zelenakapusta - Administrátor – Řazení zápisů v deníku.
Dobrý den,

před chvílí jsem se registrovala a nějak nemůžu přijít na to, jak nastavit řazení zápisů v deníku. Chtěla bych, aby byl nejnovější zápis nahoře, ale je dole.
Poradíte mi někdo prosím?

Zpět na obsah sekce Přidat příspěvek • Zobrazeno 39010x

© HAFICI.NET - http://hafici.net/forum/4-pripominky-ke-strankam