Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Cestovní tašky pro mini pejsky

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Péče o malá plemena 

+ přidat příspěvek
Cestovní tašky pro mini pejsky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.07.2014 19:58 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
vem větší
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.07.2014 13:55 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Nějak se nám rozpadla cestovní taška. Zaujala mě tahle www.spokojenypes.cz/…, měli ji známí na vozíku. Asi mám radši pro pohodlnost vzít rozměr 40 cm než 30, že?
Ono vybraz něco pro mě je děs, potřebuju, aby to mělo jen popruh na rameno a nebylo to těžké a bezpěčně mi to drželo na klíně, když jedem vlakem, mhd nebo tak.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2012 20:30 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2012 15:46 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2012 22:54 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Iva
vybrala jsem nakonec tuhle www.ebay.com/…
v přepočtu s poštou asi 324 Kč, tak uvidíme
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2012 22:26 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Iva
No nebýt google překladač, tak já taky ne:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2012 15:20 Žena Iva [341] - TeriéřiRe: PhoebeAdel
No nějak se na té stránce nevyznám - ach ta angličtina stydim
ale mě se teda víc líbil ten před tím - od Trixie.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2012 12:50 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Iva
Ještě mě zaujaly tyhle:-), Phoebe by asi S mohla mít co? Medium je velký
www.ebay.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2012 11:49 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Iva
Mě se líbila a k člověku přiheftlá, takže budu stíhat držet i sebe :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2012 11:48 Žena Iva [341] - TeriéřiRe: PhoebeAdel
No ta vypadá dobře, něco mezi klasickou klokankou a taškou a může se celá uzavřít. Myslím, že dobrá volba palec
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2012 11:41 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Iva
Hodně jsem uvažovala o téhle
www.spokojenypes.cz/…
ta mi přijde jistá. Když byla mimi, měla jsem klokamku, z té vyrostla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2012 11:35 Žena Iva [341] - TeriéřiRe: PhoebeAdel
No já nevím, i tak si to nějak nedovedu představit. Já bych asi přece jen volila nějakou menší uzavíratelnou (ze všech stran) tašku, kterou bych prostě měla na klíně.
www.spokojenypes.cz/…
No asi něco v tomto stylu a tam bych ji celou uzavřela. No ale těžko posoudit, jak by to bylo pro tebe pohodlné v praxi, takže v podstatě by i ten ruksak šel, pokud by v něm nebyla příliš dlouho (jen na cestování). ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2012 09:47 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Iva
Já vím, tyhle vezpečnostní věci, mě spíš šlo o to, že, jsem na vozíku. A když ji mám na klíně v tašce, potvůrka vylejzá a chce koukat ven. a též se sesula i s taškou. Jenže situace je taková, že já se nějak musím držet a též držet Phoebulku. Proto si říkám, jestli by tohle nebylo řešení?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2012 14:12 Žena Iva [341] - TeriéřiRe: PhoebeAdel
No já nevím, ale psa bych do ruksaku, kde mu čouhají ven tlapičky teda nedávala. A pokud by mi seděl na klíně, tak přece nemusí mít ruksak :-O Na to stačí taška, každá má většinou ještě uvnitř jistící šňůrku na připnutí.
Ale pokud jde o cestování, tak dle cest. řádu musí mít pes buď náhubek a vodítko, nebo pevnou přepravku s nepropustným dnem a uzavřenou. Prodávají se i tašky uzavíratelné, v různých velikostech - místo dvířek mají síťku.
Já cestuju s jorkama normálně jen na klíně, bez náhubku. Zatím ještě ani jeden revizor mi nic nevytkl. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2012 11:45 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Já teď objevila tenhle, kdy jsou venku tlapičky, ale přitom je pejsek jištěný, že nevypadne. ˇ5íkám si, že kdy mi stejně sedí na klíně, nemělo by to vadit. Co myslíte?
aukro.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2012 11:44 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba – Cestovní tašky pro mini pejsky
Zajímalo by mě, jestli k cestování či převážení malých pejsků používáte tašky. A jaký typ se vám osvědčil?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 132x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/404-cestovni-tasky-pro-mini-pejsky