Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Rady - ztráta psa

 

NápovědaFórum » Nezbytné rady nejen pro začátečníky » Ztratil / našel se pes 

+ přidat příspěvek
Rady - ztráta psa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2015 09:15 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2015 21:34 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: KIRA
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2015 14:22 KIRA – ZMIZElé štěně zlatého retrívra v lese
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku ZTRATIL SE NÁM PES, FENKA 7MĚSÍCŮ STARÁ, 30KILO VÁŽÍCÍ SLYŠÍCÍ NA JMÉHO KIRA. JE HODNÁ, MÁ RÁDA LIDI I DĚTI A ROZHODNĚ NIKOHO NEPOKOUŠE!!!

JE NEZVĚSTNÁ OD STŘEDEČNÍHO VEČERA 20,30 HODIN V OKOLÍ MÍSTA KOCIÁNKA, KDE SE HNALA ZA KOČKOU.PŘEČALA NOC A TEĎ UŽ MŮŽE BÝT DALEKO.

PROSÍM O SPOLUPRÁCI VŠECHNY MILOVNÍKY ZVÍŘAT. NABÍZÍME ODMĚNU A DOŽIVOTNÍ VDĚČNOST ZA JAKOUKOLI INFORMACI NA TEL. ČÍSLECH 725 939 266 NEBO 728 918 193
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.06.2013 22:16 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.03.2012 22:45 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   27.02.2012 10:37 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2012 19:25 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Milena
Hlavně že to dobře dopadlo palec Tahle fenečka se k nám zatoulala až odkudsi z opačnýho konce Prahy (pokud se zatoulala) a byla dost plachá. Nejdřív se chytla mojeho Berta a pak zůstala u toho hřiště (ty lidi - sami se psama tam dokonce mysleli, že je moje a když jsem řekla že ne, že je asi zatoulaná a poprosila jestli by někdo nebyl tak hodnej a nezavolal na městskou, tak dělali že se jich to netýká)... Měšťáci byli jediný, kdo mě napadli kam volat. Prej tam někoho poslali, otázka zní jestli se jim podařilo fenku chytit, nebo jestli mezi tím zase někam neutekla. Druhej den jsme jí nepotkali.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2012 18:48 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: Terda
Mně se asi před šesti lety stalo, že jsem potkala tlupu dětí s westíkem na provaze. Zjistila jsem, že jim nepatří a prý ho našli. Tak jsem jim psa zabavila a na obojku jsem našla telef.číslo. Jenže to nikdo nezvednul. Volala jsem policii, státní, městská u nás nebyla, a ti mi řekli, že nejsou na odchyt a odvoz psů zařízení. Dali mi číslo na šéfku firmy, která se o tyhle věci u nás starala. Šéfka mi řekla, že je odpoledne a že už tam nikoho nemá a ona se psů bojí. Nakonec jsem jí slíbila, že pojedu s ní a psa jsme do útulku odvezli. Dovedu totiž být někdy pěkně neodbytná!
Byla bych ho nechala přenocovat u nás, ale doma jsem měla starou a nemocnou dalmatinku a nechtěla jsem ji rozrušovat.
Ráno jsem šla na MÚ poptat se, co pes - pracuje tam totiž paní, která u nás vede útulek jako vedlejšák. A zrovna jsem tak potkala majitele pejska, který se po něm sháněl. Byl to pejsek mladých, kteří přijeli na návštěvu z Brna a pes se asi vydal po stopě háravky. Tak jsem dokonce dostala poděkování.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2012 18:23 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Milena
Pokud jde o tu policii... V létě se k nám na procházce připojila zatoulaná fenka a pak zůstala u dětskýho hřiště, kde bylo víc psů. Neměla jsem s sebou telefon a z lidí u hřiště to nikdo řešit nechtěl, takže jsem volala až z domova na městskou. Zeptali se mě akorát na to, kde se pes pohybuje. Kdybych jim doslova nevnutila, jak ta fenka vypadala a co měla na známce, tak ani neví jakýho psa maj vlastně "hledat", protože psů na volno tu je v létě jak much. :-| Bohužel nevím, jak to s fenečkou dopadlo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2012 17:48 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: HOUP
Je to smutné, předpokládala bych, že pracovníci útulku s pejskem budou soucítit a vynasnaží se vrátit ho co nejdříve majiteli. Nebo ani útulek ani policajti nemají možnost zjistit, že pes má čip a tedy i komu patří? rozzureny rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2012 09:15 Žena HOUP [1532]
ano našla jsem pejska---volal jsem městskou-první jejich otázka byla -OHROŽUJE NĚKOHO ?moje odpověď-ano ohrožuje za domem je čtyřproudovka a on tam lítal ----za 20 minut přijeli vystřídali se u nás dvě hlídky....byl zrovna konec šichty---a pak za hodinu přijela městská policie z útulku --zkontrolovala pejska a zjistila že je to známý uťekář --měl čip --v útulku byl ještě 3 dny i když tam pan volal a nechal tam na sebe info --bydlí kousek od nás jenže já ho neznal tu stranou nechodím -------------za týden jsem panička i pejska potkala ..divili jsme se že to tak dlouho trvalo než si ho vyzvedl --nikdo mu z útulku nedal vědět on našel svého pejska na jejich ztránkách kde dali info o pejskovi až za tři dny-----TAK SE PTÁM NAČ JSOU ČIPY NAČ ZNÁMKY --ODPOVĚĎ MÁ JE NA NIC--------------- :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2012 23:49 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Rady
Ztratil se Vám někdy pes? Našli jste ho? Kam jste se obrátili? Kdo Vám pomohl?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Nezbytné rady nejen pro začátečníky • Zobrazeno 164x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/438-rady-ztrata-psa