Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Pes a dítě

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Pes a dítě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.11.2013 14:48 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: sgualdrina
V podstatě se to tak dá říct smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   22.11.2013 10:41 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Libas
takže žiješ v jeho boudě :-D smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   21.11.2013 22:53 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
No, děvčata, kdyby měli žít z mých peněz, tak chcípnou.... starý nábytek po tátovi bývalky, kterej ani ona nechtěla, na podlaze lino pod vrstvou toho, co Scotty naškubal z občanského zákoníku a dalších zbytečných papírů.... kdepak... u mne je vše podřízeno praktičnosti, nízkoúdržbovosti a uživatelské příjemnosti pro pséčka :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.11.2013 21:18 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: sgualdrina
smich táhlá slina je ještě hezčí na černym nábytku, vzpomínám třeba na naší Sinduši... hafici.net/prezentace/868 ... - vono ale stačej žlutý zaschlý kapky na sv. šedym nábytku a nerez i bez vooobrovský táhlotiny.

Sanitol a Domestos ve sprayi žije ještě z jedný peněženky : ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2013 17:59 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: petrab
jo vim co myslíš,taky se mě to moc líbí,na baraku jsem zvolila sedou zihanou dlazbu no jsem nadsena,mam rada takovy barvy povrchu,nejsem zastance vyraznejch barev..a na bytě je to s uklidem dost psycho,bilej obyvak( myslim nabytek) ve vysokym lesku a když ti na něm přistane voooobrovská táhlá slina,no je to neco na nervy,ale ja už si zvykla,nic jinyho me ani nezbýva,takze treba takovej Sanitol podle me,zije jen z mých utracených peněz za desinfekce :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2013 23:23 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
jistě, pakliže chci mít zásadně načinčáno či na ně nemám dostatek času, pak né že to nejde, ale je to nutný
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.11.2013 22:14 Muž invalida [782] Re: Libas
Mít čuby stydim ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2013 21:48 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
A jde to nemít psy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2013 20:47 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: sgualdrina
mně se líběj děsně plovoučky a zvlášť takový ty šachovnice skládaný - všechno do šeda a nerez studený, to slintám, ale razim heslo, dokud mam psy, pak jde o praktičnost a bezpečnost a když je mít nebudu, můžu si to činčat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.11.2013 12:00 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: petrab
jú máš to doma moc hezký :) my na bytě mame sice plovoučku a schatz na ni někdy dost bruslí,ale pokud je na bytě stejně se válí,je to lenoch,takže zatím to neřeším..no a na baraku je buď venku přes den a nebo dole je dlažba,ta mu neklouže a vrch se bude předělávat a zatím tam jsou parkety a taky cajk.. ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.11.2013 15:32 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Klarinet
Co se týče dřevěných podlah, záleží na tom, jaké aktivity na ni pes bude provádět. Rozhodně doporučuji co nejvíce vrstvennou, tedy i tu nejdražší. Co se týče kluzkosti a zvlášť velkého plemene, může dojít k opravdu velmi vážnému úrazu, takže je-li pes janek či je lekavý nebo reaguje příliš temperamntně na pochvaly či výzvu k procházce, rozhodně pozor. Např. já doma mám také dřev. podlahu, ale přes ní jsem po prvních náznacích kluzkosti volně položila lino hafici.net/nadrz/822/d15906.jpg . Navíc je-li pes nemocný nebo má jakékoliv problémy (nejen ve stáří) se zvedáním, je bezpodmínečně nutné přes kluzkou dřev. podlahu položit měkké vyšší lino nebo zátěžový obyč. koberec, aby se mohl př. drápy "zapíchnout" a zvednout a neujížděly mu zadní nohy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2013 21:58 Muž invalida [782] Re: Libas
Jé mám jezevčíka a hraju s ním psí hry...na jasanový plovoučce chodí v pohodě...nejvíc ho baví "chytnu tě za kožich a takhle s Tebou zametu"! Vezmu psa a sklouznu ho po boku. Samozřejmě se mu to moc líbí a když běží zpátky šteluje se na bok. Do hry připojuje svou taktiku "A že mě nechytíš...ale když jo vymeteš se mnou a to je sranda" což vobnáší to že někdy neběží přímo ke mně ale zpovzdálí doráží. Někdy se na vteřinku zašije pod gauč a když se ho cestou pod konferenčákem snažím chytit jebnu si jí do hlavy. Hra dobrá ale bacha na kafe na stolku stydim smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2013 19:23 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Klarinet
Bojím se, že mu dubová podlaha bude klouzat... což se zase asi bude líbit dítěti :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2013 17:32 Muž invalida [782] Re: Klarinet
Časem ji asi poškrábe...záleží na tom jak se zabaví jinde. Umí někdy i bezdůvodně jakoby hrabat. Na druhou stranu, doma se má bydlet a ne uklízet. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2013 15:26 Klarinet – Jaká podlaha
Máme doma pejska (zlatého retrívra) a dvouletého syna. Není tu někdo, kdo by mi poradil jestli je vhodná dubová podlaha do bytu? tady jsem si našla její výhody www.empiri.cz/…/ a zajímali by mě i vaše osobní zkušenosti. Jestli je příjemná pro pejska a ten ji třeba nepoškrábe?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   25.08.2013 22:39 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   05.03.2012 18:01 Muž jajaapaja [218] - TeriéřiRe: Milena
To mně připomíná dobu když se nám narodila první dcera.Je to už hodně dlouho.Vlastnil jsem pejska rasy pouliční směska.Byl strašně šikovnej.Naučili jsmeho tolik kousků že lidi žasli.Ale to co dělal když jsme dceru nechali venku v kočáru před domkem jsem ho nikdy neučil.Prostě zalezl pod kočár do košíku a nemuseli jsme se bát že dceru někdo ukradne.Jakmile se někdo přiblížil na tři metry ať známej či cizí.Pejsek se zježil začal cenit zuba a vrčet.Kamarádi si řikali že jenom straší.A chtěli jít blíž.Vtom pejsek vyletěl a šel jim po nohách.Byl to dobrej pejsek.Jinak byl se všema kamarád.A nikdo se ho nemusel bát.Od té doby jsem měl už několik pejsků ,ale takového ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   03.03.2012 05:37 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: petrab
Určitě tenhle pud automatický není, já jsem ale měla to štěstí to zažít. Můj muž mi ještě za svobodna daroval štěně kolie a ta měla tři roky, když se nám narodil syn. Doma se neprojevoval žádný zvláštní zájem psa o dítě, ale když jsme si vyjeli s kočárkem do lesa a kočárek postavili na cestičce, abychom mohli třeba sebrat nějakou houbu, naše fenka si lehla či sedla ke kočárku a nehnula se od něj, dokud jsme se nevrátili.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   02.03.2012 22:48 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: baratinaklarka
který však není vždy automatický
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.03.2012 16:51 Žena baratinaklarka [28]
Znám fenu, která nikdy neměla štěňata a domů přišel nový přírůstek. Její panička mi vyprávěla jak jednou Honzík brečel a tak se k němu šla podívat a ona vedle něj ležela Corra a jako by ho přijala za vlastní mládě. Tady je vidět jak je silný mateřský pud. :-) :-) :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.03.2012 09:40 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: pavoucica
Zkus si představit řád s miminem a na ten pozvolna najeď už teď, následně v něm jen pokračuj, kdyby byly změny v plánu, pak si holt víc mákneš, než pozvolna najedeš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2012 09:01 Žena pavoucica [703] Re: petrab
Bývala zvyklá na spaní v ložnici u postele, ale to jsme ji hned první den zatrhli a pelech dostala na chodbu, ted už spí celkem klidně ani neknourá hmm uvidíme jak to pujde dál, děláme co mužeme abychom ji udělali nějaký řád.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2012 23:44 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: pavoucica
Fotka k příspěvku Hlavně, jestliže čekáte malého dvounožce, by bylo potřeba s předstihem nastolit takový režim, který budete dodržovat po jeho příchodu do rodiny. A pozvolna.
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 233x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/442-pes-a-dite