Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Travič psů

 

NápovědaFórum » Nezbytné rady nejen pro začátečníky » POZOR, varování 

+ přidat příspěvek
Travič psů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2014 00:06 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2013 22:01 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2013 21:42 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
tak to jooo, to bys nebyl sám :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2013 17:19 Muž invalida [782] Re: petrab
Já myslel že já bych si to odseděl.... za smrt šmejda a byl bych na to hrdej hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2013 13:01 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
Né sedět. Mučidla. Dlouhodobý a po-ma-lu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.11.2013 22:53 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: invalida
Dostat takového hajzla do ruky... tohle nemůže udělat člověk.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   24.11.2013 22:37 Muž invalida [782]
Možná blbý téma. nový nechci zakládat.
Volali mě děti ke zprávám...pes uvázanej u dálnice a údajně kvůli tetování bez ucha. Jako že znomožnit identifikaci.
Umím si představit sedět za vraždu ano stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2013 23:17 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   02.11.2013 11:38 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
výkaly na ulicích se řeší pořád, co psi ve městech jsou a tím víc, čím víc jich přibejvá, je to konkr. věc, která musí bejt přikázaná a její dodržování kontrolovaný a rázně trestaný, což platí pro víc než polovinu pejskařů ať se nám to líbí nebo ne. Nebudu se omlouvat těm, kdo po svých psech uklízí, rozhodně jim za to patří dík všem, kdo se po ulici pohybujou, a co se týče travičů, skutečně nejde jen o h......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   01.11.2013 08:54 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: 111muf
A oni žijí s lidmi, kteří omezují je. To je v pořádku? Myslíš, že hovínka nehovínka je řešení? Pokud s tím sami nepomůžeme něco dělat, tak se to nevyřeší. A pokud každý z nás nezačne u sebe, nevyřeší se nikdy nic.
Ale opakuji, tím neomlouvám lidi, kteří ubližují psům... nesnáším takové, kdo si vybíjejí svoje komplexy na bezmocných bytostech... a je mi jedno, jestli je to pes, kůň, kráva, prase, slepice nebo ryba.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.11.2013 06:34 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: malyLibor
No ať je to tak či tak, každý má část své pravdy. Nic to nemění na tom, že mezi námi žíjí velmi nebezpeční lidé, kteří si neuvědomují, že pes není krysa a že jeho jed je časovaná bomba, kterou příště sebere dítě. Jsou to nekontrolované střely, které příště dostanou vztek na souseda, protože jeho syn dospívá a má příliš hlasitě puštěné rádio. Hovínka nehovínka, tohle není řešení a normální člověk tohle neudělá. Společnost se neumí poprat s problémem a řeší to za ni asociálové a magoři. Mezi námi jsou prostě lidé, kteří nesnáší zvířata obecně, rozhodně to nejsou milovníci přírody a měli by být potrestaní vězením za obecné ohrožení. Dva dny nebyl Muf ve své kůži, měla jsem o něj stejnou starost, jako kdyby my onemocnělo dítě. Nenapadlo mě nic jiného, než že někde něco snědl. Tohle mi vadí. Žijeme tady s lidmi, kteří nás takto omezují.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   30.10.2013 20:29 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
No, nemyslím si, že je to tak úplně pravda. Znám lidi, kteří už mají tak pokrk tzv. milovníků psů, že už opravdu přemýšlejí, jak to udělat, aby se těch všudypřítomných exkrementů zbavili. Samozřejmě, zabíjet ty, kdo to způsobili, nelze, tak přemýšlí, jak zabít ty, kteří to vykonali - tedy psy. Nedochází jim, že pes za to nemůže ... Než by nakopali nezodpovědnému majiteli, raději otráví psa. No, ale je pravda, že snadnější než sbírat po psovi jeho hromádky je nadávat na nepochopení těch, co psy nemají rádi.
Ach jo. Raději jdu koukat na Anděl páně.
Edit: No, "ráno moudřejší večera", nebo člověk je alespoň klidný a vyspaný. Já tím, co jsem napsal, nechtěl říct, že schvaluji trávení psů ani to, že traviče omlouvám. Naprosto ne, jejich chování je neomluvitelné. Já jen chtěl říct, že se snažím je chápat a hlavně pochopit jejich motivaci. Podle mne je příčinou jejich chování každý jeden dobytek, který nechává po svých psech jejich výkaly ležet neuklizené tam, kde se vykáleli, který nechává svého psa navolno běhat v obydlených oblastech, aniž by ho měl pod kontrolou... prostě tuto extrémní reakci vyvolávají svým chováním nezodpovědní majitelé psů. To je můj názor. Tečka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   29.10.2013 21:01 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena
Myslím si, že v tom že psi štěkají a kadí na chodníky a my lidi po nich nesbíráme, to určitě není. Vždy tu budou lidé, kteří potřebují mít pocit, že mohou někomu ublížit, potrápit nebo dokonce zabít. Proč vídáme ve zprávách hrůzostrašné příspěvky o týrání zvířat, upalování koček zaživa a podobné hrůzy? Trávení psů patří podle mě mezi tyhle případy. Jsou mezi námi nemocní lidé, kteří potřebují ubližovat a protože si netroufnou na člověka, odnáší to zvířata. Ať budeme mít sebelépe vychované psy, čisté chodníky a neštěkající kamarády - otrávené buřty tu budou stále stejně jako blázniví traviči. Stejně nám nezbyde nic jiného, než dávat pozor, dávat pozor a zase dávat pozor sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   29.10.2013 15:38 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: malyLibor
Nejde jen o čistotu v ulicích, jde i o štěkání, vopruzování lidí a rovněž fóbií ze psů, která není zas až tak výjimečná. Co se týče psích hromádek, je to trochu i otázka národa, co si budem říkat. Např. u nás uklízí cca 30-40% pejskařů a to hlavně majitelé menších plemen. Stále je argument, že za poplatek za psa by se mělo uklízet, to, že poplatek je v podstatě daň z přepychu tito nepochopí. Téměř denně, kdy se snažím identifikovat to naše z těch všech na louce, nějaké další našlápnu, když jsem jezdila s kočárem, kola byly hustý a měla jsem u baráku připravený nájezdy s dezinfekcí a kartáčem. Když batole ukořistilo jeden peknej zmrzlej výtvor a začlo s ním zdrhat pomalu ychlejc než štěně, jímal mě infarkt. Ovšem to neznamená, že za to budu trávit psy. Takže za mne je v tomhle případě odsouzení zcela jednoznačný. Bohužel, trávit tyto majitele psů nemůžu. Až začnou fungovat vysoký pokuty a dodržování vyhlášky se bude kontrolovat intenzivně, dojde k velkýmu zlepšení. Dřív nikoliv. Toť za mne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.10.2013 13:41 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
No, tak jsem si tohle vlákno přečetl a nestačím hledět, kolik nenávisti se tu skrývá. Sám jsem od malička milovník zvířat a nikdy bych zvířeti zbytečně neublížil. Ale napadlo vás někoho, proč to někdo dělá? Proč někdo jde a investuje peníze a čas do výroby a rozmístění otrávených návnad?
Asi se teď někoho hodně dotknu, ale musím říct, že někdy tyhle lidi chápu (NEOMLOUVÁM, CHÁPU) a zvedá se mi žaludek z tzv. milovníků psů, kteří jdou po městě a nejsou schopni po svém pejskovi zvednout jeho hov.. pardon, exkrement, a ulice měst a vesnic, trávníky na sídlištích, parky, všechno je plné hov.., tedy, psích exkrementů! A takovíto lidé nejsou výjimka, bohužel, většina tzv. pejskařů to dělá. Pes se vy..kálí a páneček či panička dělá, že je to nezajímá.
Zamyslel se někdo z vás, jaké to je pro rodiče malého dítěte, které se den co den vrací z venku celé od hov.. psích exkrementů?? Nebo jak je člověku, který jde v kvádru do práce a den co den má boty i kalhoty zas... znečištěné od psích exkrementů? Jak je ženě, která jde krásně oblečená do divadla a na lodičkách si tam přinese hov.. psí exkrement??
Ono se snadno odsuzuje, ale nejdříve bychom se měli zamyslet sami nad sebou a pokusit se přesvědčit ta hovada mezi námi, aby se začali chovat jako lidé... V jedné z knížek, které jsem si nedávno koupil, se píše asi toto: "Milujete svého psa. Chcete, aby jej takto milovalo i vaše okolí? Ukliďte po něm vždy jeho exkrementy". Myslím si, že je to velmi výstižné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2013 22:26 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Jiri_99
udělali to, že jsou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.10.2013 21:35 Jiri_99 Re: petrab
Lidi jsou prostě vylízané s**ně.. rozzureny To by mě zajímalo, co ti psi komu udělali. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2013 21:06 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.10.2013 20:35 Muž invalida [782] Re: micz
Ten soudce se jmenoval Lynch stydim Tudíž to i má bejt natvrdlý ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2013 23:56 Muž micz [165] Re: petrab
Na traviče by se mělo zavést veřejný linčování. rozzureny rozzureny rozzureny
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2013 23:30 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2013 06:49 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Hradec Králové...
Hradec Králové...
PEJSKAŘI POZOR: v Hradci Králové na Slezkym někdo tráví psy! V okolí byly poházené otrávené kousky párků. Policie prý vše posbírala, ale ještě někde něco může být. Dávejte si prosím proto pozor, zda Váš pejsek něco nežere. Dnes jsem mluvila s paní, které se před 3 dny pejsek bohužel otrávil... :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2013 09:49 Žena Pantheracom [9] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Varování
Pozor!!!!V Ústí nad Labem otrávili pejska.Jedná se o část Severní terasa.Došlo k otravě fenečky bulla.Dejte si prosím pozor.Fenka bohužel nepřežila:-( :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.03.2013 18:38 Žena Terda [484] - Jezevčíci
Ahoj. Sice už to asi běželo v televizi předpokládám, ale včera mi mamka říkala, že někdo tráví psy na Lovosicku, prej už je šest otrávnejch :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   07.03.2013 18:31 Žena Lucka [485] - TeriéřiRe: trnorep
Do prd... za premnozeni kocek muze kdo? Taky lidi, kteri si je poridi, pusti ven a dal je nezajima nejaka kastrace a starost. A ty lidsky ku..y to pak resi takhle!? A jeste tim ohrozujou hafany a dalsi zvirata.. To snad neni mozny!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   06.03.2013 17:47 Muž trnorep [6] – Bacha Prostějov
Nekdo rozhazel otravene nastrahy na sidlisti hloucela u Nove nemocnice v Prostejove, kvuli premnozenym kockam. Kocky behaji vesele dal ale uz je otravenych nekolik psu!!! :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   18.02.2013 20:42 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: HOUP
No to je neuvěřitelné lajdáctví a flegmatismus, který ve finále bude stát někoho život. Teď je otázka zda psa či člověka. Je to jen otázka času, kdy si zobne bezdomovec:-( Ale co taky můžeme čekat od málo placených policistů, kteří nejsou schopni nic udělat ani s bláznem, na kterého všichni ukazují prstem a upozorňují na to, jak je nebezpečný. Pak se stane taková tragédie jako ve Frenštátě. Neříkám, že policie dělá málo, mají i super výsledky, ale nechápu, jak mohou odvětit slovy "co se o to staráte" když zákon jasně říká, co mají udělat. Je to smutné sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   18.02.2013 14:41 Žena Lucka [485] - TeriéřiRe: HOUP
Zakroutit ji krkem, svini zasrane!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   18.02.2013 09:08 Žena HOUP [1532]


Marta Marcišová
Pozor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Přátelé tak Oťas Otakar dnes nachytal ženu,která rozhazuje po Brně otrávené návnady.Oznámil to na policií,ale ti mu řekli prý co se o to stará? Ta žena se jmenuje Magda Musilová a bydlí Maršov u Tišnova 131 má 65let a neustále ubližuje zvířatům-napsáno se souhlasem Oťas Otakar.


............................

je to zkopčeno z FB--a pán je spolehlivý co to píše...sám se stará o nechtěné pejsky:-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2013 23:38 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2013 22:38 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   15.02.2013 21:52 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: 111muf
máš pravdu, já ovšem tedy patřím mezi ty, kdo mají radši zvířata než lidi a v poslední době nějak víc než dřív....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   15.02.2013 21:50 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena
Ty co jsou schopni tohle udělat by měli vystřelit na Mars. Když tohle dělají zvířatům, jak se pak mohou chovat k lidem. V jejich hlouposti jim vůbec nedochází, že by to mohlo sníst i malé dítě.
Je to normální vražda a já bych mu vyměřila ten samý trest = ten samý osud, jaký připravil své(svým) obětem a ještě bych mu s úsměvem popřála dobrou chuť.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2013 11:14 Honza – jeňýk
Pro pejskaře venčící ve lhoteckém lese a okolí:našel jsem otrávenou návnadu-kuřecí stehna-nacpaná fridexem,loni koncem léta,otrávila se fena kerry blue teriéra přímo v sídlišti a dalších pár pejsků mělo štěstí.A pozor-situace se opakuje!!!
Jsem celoživotní pejskař,ale tohle bych neudělal ani té nejkousavější bestii.
Ale mám docela konkrétní představu co provedu tomu nečlověku jestli ho chytím zrovna já.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2013 13:28 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
" "Včera byl v Jenči otráven 5letý lovecký pes, opět pravděpodobně karbofuranem nebo jinou hrůzou. Dávejte pozor, ať psi nic nesbírají." Zpráva je od veterinářky.

A co pamatuji, tak v téhle lokalitě to neni poprvé "
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2013 10:39 Žena majka93 [3]
To je humus rozzureny proto když pouštím pejsky na volno jim nechávám náhubky. Tady to totiž taky není moc spolehlivé a hlavně je tady v okolí taky spousta zdechlin myší atd.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2013 23:24 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.01.2013 21:57 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
Lidem co tohle dělaj, bych ty návnady nacpala do chřtánu tone Díky za upozornění. Do Hostivaře s mladým občas jedem, tak se jí teď budem vyhejbat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2013 20:26 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
"bližší info k otravám na Praze 10:
Dne 22.1. odpoledne se v hostivařském lesoparku otrávil sedmiměsíční NO, i přes rychlý příjezd veterinární záchranky zemřel na místě. Podle veterináře šlo zřejmě o nějaký nervový jed, možná přípravek na slimáky. Byl pravděpodobně nastražený v chlebu. Není to první případ otravy v okolí, na sídlišti v Petrovicích došlo v posledních měsících k několika otravám psů i koček.
Nástraha byla v blízkosti odpadkového koše nedaleko modelu Hradiště na loukách. Před pár týdny se na cestě (ještě před sněhem nebo krátce po prvním sněhu), kterou se vstupuje do lesoparku u ulice Kunická (nedaleko ZŠ Hornoměcholupská), objevily modré granulky v listí.
Pejskovi bylo 7 měsíců. Smrt nastala do 2 minut od požití."
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2013 20:37 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – citace
"Z FB:

POZOR PRAŽÁCI - právě nám napsala naše známá pejskařka z Prahy 10:
Lesopark v Horních Měcholupech je osázen otrávenými návnadami pro psy a mají rychlý průběh (do pár minut)!!!
Před 14ti dny se našly návnady okolo Alberta, ale že prý se otrávila kočka a pes před dvěma měsíci u polikliniky a dnes jel Petmedic do Hostivaře pro ovčáka, který něco snědl a do pár minut zkolaboval... Prý to sežral v místě, kde je ten prudký kopec a vedle cesta k přehradě, ale může to být kdekoliv!!! TAK POZOR!!!!"


"Přátelé a kamarádi, kdo chodíte venčit ho hostivařského lesoparku, dejte si pozor, pravděpodobně tam řádí travič ... dnes jsme tam byli venčit s Alčou a kolem půl třetí jsme viděli Pet-medic odtamtud odvážet mrtvého německého ovčáka ... podle nepodložených informací od kolemjdoucích pejskařů šlo pravděpodobně o otravu ... prosím, dejte vědět všem, kdo do hostíku chodí, dávejte pozor na pejsky, ale i na děti ... snad se brzy dozvíme víc ...

je mi z toho špatně, nakládali ho v místech, kudy jsme měli v plánu jít "
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2013 16:21 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2012 14:50 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: petrab
www.blesk.cz/…
Bohužel stále otrávených zvířátek přibývá. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   16.03.2012 22:44 Muž jajaapaja [218] - TeriéřiRe: HOUP
Uřezat mu koule hajzlovi jednomu. rozzureny rozzureny rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2012 14:45 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
Výbordelně :-/ Usekat mu ruce a ten zavináč mu nacpat do chřtánu, hyeně rozzureny Každopádně jestli pojedem v dohledné době k babi, tak o abych radši zůstala s Bertem doma :-| Pro mladýho s jeho muší váhou by otrávenej zavináč byla konečná. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2012 20:52 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2012 12:31 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Příšerný, je mi z toho zle :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2012 12:11 Žena HOUP [1532] – Ostrava

je to tak, mám to z více zdrojů, a u LIDLU na louce chytli nějakého chlapa co měl 15 klobásek!!!!
v 11 hodin to dal kamarad na Fb----u lidlu -je louka vyhrazena tady pro Hrabuvku -Dubinu + Sidliště bělsky les-je tam povolen volny pohyb psu -ňejak se to u nás v te Ostravě rozmaha ve vice ohniscích
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2012 09:11 Žena HOUP [1532]
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   07.03.2012 09:06 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: HOUP
:-O :-| rozzureny
Vždy v takových obdobích je nejlépe psa raději nepouštět z vodítka a rozhodně používat náhubek s plexisklem v jeho spodní části, aby nemohl nic pozřít ani přes žbrdliny...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2012 08:57 Žena HOUP [1532] – OSTRAVA-U KOLIBY V BĚLSKEM LESE
VAROVÁNÍ---na louce u Koliby v bělskem lese byli otraveni pejsci už 4 to nepřežili ..jeden bojuje o život ...tohle jsou zpravy ze včerejška-----

----------------jak vypadal jed nevím ---------co pejsci snědli taky nevím .jen vím že se to stalo na louce která se nacházi blízko Koliby ..kde se schází spousta pejsku --- sad sad sad

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Nezbytné rady nejen pro začátečníky • Zobrazeno 676x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/447-travic-psu