Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Ochrana mého mazlíčka

 

NápovědaFórum » Nezbytné rady nejen pro začátečníky  

+ přidat příspěvek
Ochrana mého mazlíčka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2012 19:29 Žena DaD [745] Re: Rexik
No, já si zase neumím představit ty obavy ze setkání s velkým psem. Ben malé ignoruje, ale jeden kříženec pitbula už tady porval x psů, až překousl dotěrného, ale neškodného srnčího pinče, se kterým byl Ben kámoš. A nepustil ho ani po x kopancích.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2012 11:20 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
smich smich to jo, já myslela kovovej né k nošení, ale k mlácení zuřivců
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   21.03.2012 09:36 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
Hihi on stačí jakejkoliv náhubek a kožný vodítko ke spolehlivému odražení nežádoucích známostí. Aspoň u mě :-)... Co dávám mladýmu nyloňák tak se nám každej až na vyjímky obloukem vyhejbá nebo si psy chytaj jen co nás zaregistrujou. Občas si sice kolemjdoucí neodpustí komentáře typu "pojď Betynko, ten je zlej/kousavej", ale lepší pověst zlýho psa než otravové nerepektující jeho důstojnost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   21.03.2012 09:01 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
klid, výhrůžný tón, kanady, železný náhubek, svazek těžkých klíčů, pepřový spray, el. šok ..... ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2012 05:48 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: DaD
Nenapadlo mě se podívat na štěkající chlupatou kouli z pohledu toho ukázněného psa. Jsme bohužel ten případ. Na procházky nosíme s sebou pískající hračku, kterou máme jen pro procházky. Trochu to zpočátku pomůže, ale raději přecházíme na druhý chodník.
Protože chodíme ven s košíkem,pamlsky s sebou nenosíme a ani je z důvodu diety nesmíme žrát. Hysterický křik majitele je zbytečný, pokud se nám podaří Rexíka usměrnit, hodně chválíme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2012 19:11 Žena DaD [745] Re: petrab
To nejde, pokud člověk nemá pitbula. Co mi vadí: dotyčný kouká, jak se k nám jejich miláček blíží, já cpu svého za sebe a nakonec jsem ho jednou radši pustila z vodítka a přidržovala jen rukou, dvakrát se mi vyvlíkl i z obojku. Oni přijdou, vyzvednou si toho svého a bez omluvy odchod. Anebo majitelé malých štěkounů, co hystericky volají a nemůžou toho svého plyšáka přivolat. Jednou rukou držím Bena, druhou a dupáním odháním chodící obleček... ENJOY! Ale naštěstí máme většinou štěstí na psí kámoše.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2012 22:55 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Ochrana mého mazlíčka
Jak ochránit vlastního psa před cizími čtyřnohými agresory? Je to vůbec možné? Co Vám funguje? Co zaručeně nikoliv? Jaké máte zkušenosti? Co Vám nejvíce vadí? Co dokážete přejít?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Nezbytné rady nejen pro začátečníky • Zobrazeno 61x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/473-ochrana-meho-mazlicka-