Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Plot kolem pozemku

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Plot kolem pozemku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2012 00:09 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2012 20:36 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
já mám na mysli hlavně nyní mezery mezi špryclema a u podezdívky, aby tam nestrčil někdo vně či uvnitř čumák, packu, ruku a nedošlo ke zranění..., osobně na chalupě mám právě kvůli širším mezerám plot obalenej hustym proutim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2012 18:28 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: DaD
No my máme plot ze tří stran... Z tý čtvrtý ho prej sousedi kdysi dávno sundali (My tam plot nikdy neměli), aby měli zahradu o 10 cm širší. Co máme psa se stavba plotu plánuje, ale obávám se, že Bertík se plotu nedožije. Takže na zahradu chodí jen pod dozorem na dlouhý šňůře. Ale na chatě, tam je dobrej plot kolem celýho pozemku, takže tam se může vyřádit - a taky to dělá :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2012 17:36 Žena DaD [745]
Prima inspirace, doufám, že přesvědčím rodinu, aby nebyl plot zeleninový, ale psí. :-|
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2012 20:05 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Plot kolem pozemku
Máte psa u domku se zahradou? Jezdíte na chatu nebo na chalupu, kde máte pozemek oplocený?
Jaký máte u domu plot? Jak máte zabezpečeného svého psa a kolemjdoucí hafany či děti, aby nedošlo k úrazu?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 71x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/492-plot-kolem-pozemku