Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Provizorna draha na agility

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Sporty, aktivity, akce pro psy 

+ přidat příspěvek
Provizorna draha na agility
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.04.2014 18:09 Ket – domácí agility
Fotka k příspěvku Já jsem stloukla 3 prkna a zapíchla do země hop
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.04.2014 23:42 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
si tam můžeš postavit ustrojenýho páníčka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.04.2014 08:38 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Taky chci o víkendu něco dělat na zahradě. Dnes budu půjčovat nářadí. Když dlouho nebudu psát, bude to tím, že budu asi celý v sádře :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   04.04.2014 06:12 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
To neva,každý tip je dobrý smich palec .o víkendu okouknu co je na zahradě,nářadí půjčím od souseda a zkusím něco vytvořit,to bude s mojí zručností fakt síla :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2014 20:48 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
žebřík nacvičuj doma - polož si ho na nízký špalíky /nejdřív třeba jen 10 cm a zvyšuj/, kdyby propad a posouvej mu packy na špricle...

EDIT - promiň,jsem si nevšimla, že žebřík je ze září 2012 smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2014 20:47 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
dřevěný laťky a plachta (vojenská či pod.)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2014 07:13 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Ahojky,nevíte někdo jak si postavit a z čeho provizorní zástěnu na obíhání revíru ?díky love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   01.11.2012 17:55 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
JJ,musím zajet k babičce obkouknout nějaký dřevo a skusím taky něco vyrobit,pokud si ovšem nepřitluču prsty :) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.11.2012 14:38 Žena janisa [273]
Ta moje skočka je trochu vratká, ale na domácí agility stačí. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2012 20:31 Dracula Re: anargo
Tak, mě to taky přijde z místa přenosné jednou rukou, ale na doma to vážně stačí :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2012 20:12 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Na cvičáku skáče všechny překážky v pohodě,začínali jsme taky u malých a postupně šli na větší,jen na žebřík se mu jaksi zatím nechce.Já bych něco takového chtěla mít pro něj na zahradě,tam skáče pořád z tarasu a zpátky.Ta od Janisy se mi celkem líbí,jen se mi zdála nějaká vratká,ale asi je to tím,že jsem zvyklá na klasickou dřevěnou skočku. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2012 19:58 Dracula Re: anargo
Proč ne :-) Samozdřejmě že mužeš, já, když si občas na cvičák vezmu přítelova vlkošedého německého ovčáka, nevedeme v překážkách žádné změny.... Áčko, lávka, tunel, skoky, slalom zed prostě normal.. záleží na tom, jestli začínáš s ním teprve ted, začni od měnších překážek po normální-ty standartní až po menší prkené zdi až po zdi velikosti plotů aj... pro velké psy :-) Takhle jsme to dělali my, teda až na to, že přítele vlčák je jeho služební- policejní pes, ale myslím, že je to jakž takž stejné :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2012 14:44 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Zdravím,nevěděla jsem kam tento dotaz zařadit,tak ho dávám sem,agility sice necvičíme,ale je to tu i o překážkách,tak snad někdo bude vědět jak si postavit doma skočku,asi tak metr vysokou?Koukala jsem i na skočku č.2 od Janisy,mohla bych to mít i pro něm.ovčáka?Děkuji za rady
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.05.2012 20:54 Žena janisa [273] – Domácí agility
Fotka k příspěvku SLALOM 1.
Do země zapícháme 60cm od sebe tyčky (výška kolem metru).
SLALOM 2. (obrázek)
Na prkno přitlučeme 60cm od sebe laťky nebo nějaké tyčky (výška kolem metru).
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.05.2012 20:40 Žena janisa [273] – Domácí agility
Fotka k příspěvku SKOČKY 2.
Ze dvou prken stlučeme kříž. Prkno které je výš můžeme podložit. Ke kříži přitlučeme asi metr vysokou laťku. Do laťky natlučeme několik hřebíků (tři nebo pět.....). Takto uděláme ještě jednu část překážky. Obě části potom postavíme asi metr od sebe. Na hřebíky položíme násadu od koštětě nebo něco podobného.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.05.2012 18:19 Žena janisa [273] – Domácí agility
Fotka k příspěvku SKOČKY 1.
Dva kýble dáme přibližně metr od sebe a přes ně položíme koště (nebo lopatu,laťku.....)- toje ta nejjednoduší varianta :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2012 19:25 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: petrab
neviem mozno tu dho nebol :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 13:34 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: jajaapaja
jajaapaja napsal: Zítra nafotím mojí a pošlu ti ji.
Kde je? Kde je?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2012 18:32 Muž jajaapaja [218] - TeriéřiRe: karinQa99
Zítra nafotím mojí a pošlu ti ji.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2012 13:51 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-) – Provizorna draha na agility
Ahojte psickari.
Chcem sa venovat agility ale nemam prostriedky na kupu drahy. Nevie niekto ako si postavit taku provizornu drahu na agility? Len tak z dreva atď. Ja si to neviem. Chcela by som ju postavit pre krizenca (bigel so stavacom)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 229x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/533-provizorna-draha-na-agility