Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Zažili jste dobrodružství?

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Zažili jste dobrodružství?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2012 09:26 Žena Eviík [45] - Teriéři
Super moje dobrodružství je takové menší ale málem sem se rozbrečela to byl jednou nádherný sluný večer.Babičin pes Cézar (11.5. mu bylo 5 měsíců) se chtěl kouknout pod pergolu no a jak deme tak mi máme pergolu z domečekem rozpůlenou protže sousedi majízahradu a aby se tam dostali potřebují cestu.No a jak deme tak mi máme v tý vesnicitakovej rozbořenej barák a v tom souveeliký díry ze kterých se pes nedostane to už známprotože nám tam vlezl i ten kterej umřel .No a jak tak nesu vajíčka deme jenom my ze sestrou n o a jakvidim pejsek utíka no tak vajčíka sem jemě hodila nicse jim nestalo a tak sme zastavovali psa.No a protže byla ta barabiza zamčená tak by se kněmu težce dostávalo no ale dopadloto dobře protože se mě v ploviny cesty ho dokázalo zastavit.TO JE MOJE DOBRODRUŽSTVÍ ZE KTERÝHO MĚ MÁLEM VYLETĚLA DUŠIČKA. smich smich rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2012 20:16 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Jo, dobrodružství by bylo. Např., když jsme putovaly s Phoebe k prameni Labe. Fakt zážitek. Phoebe ta se nesla nebo byla u mě. Ale postupně se mi rozpadal vozík a u vrchu mi ruply nervy :-( , byla jsem z toho na nervy. Nebýt Phoebulky, ani to nejedu. Držela mě nad vodou. Ani ten zápis o rekord za to nestál.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2012 15:32 Žena HOUP [1532]
to nej dobrodružství bylo jak měla Hopinka asi tak 10 měsícu uviděla zajíce a rozhodla se že půjde za ním ....holka vyběhla byli jsme v cizím terénu ..........a co dělat že jo -no postavila jsem batoh na místo kudy zdrhla a já chodila asi tak 15 až 20 minut kolem dokola v rozmezí asi 30 metru ---a najednou se něco začalo v křoví hejbat ---přiřitilo se to bylo to vylekane ...mokré --a mooc dobře věděla že něco provedla ----ale ustali jsme to pul hotky šla u nohy já jsem se sní nebavila ona na mě házela ty psí oči ------šak to znáte ne----nejhorší bylo že jsme tam byli jen já a ona ...jÁ bečela a ona ...no prostě mělo to štastnej konec ale ten pocit v tÉ beskytské buši byl tedy vám povím na ZEŠÍLENÍ :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2012 11:22 Žena Eviík [45] - Teriéři – Zažilijte dobrodružství
Zažili jste se svým psem dobrodružství?




coze :)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 51x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/537-zazili-jste-dobrodruzstvi