Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prosba o pomoc - kojení

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Péče o štěně a psího adolescenta 

+ přidat příspěvek
Prosba o pomoc - kojení
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 09:51 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psiRe: pavlinapoddana
aha ty jsi muž,ale i tak je to divné,že takovou základní věc nevíš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2013 09:49 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psiRe: spajk
doufám,že nechceš utvořit zase jednu z množíren,jinak všechny dostupné informace najdeš na netu.nezvyklá otázka-kolikrát do roka může mít fena štěňata,to bys měla jako žena vědět i když ty neháráš,ale menstruuješ.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   15.01.2013 12:59 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: spajk
coze a k čemu to potřebuješ vědět?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2013 23:14 spajk
ahoj...schanim rady o zlatym retrirovy....kolik muze mit malejch....kolikrat do roka muze mit stenate...dekuju za odpoved.omlouvam se ze rusim ale jsem zacatecnik
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   02.10.2012 10:59 Žena HOUP [1532] – takže další dobre zprávy ..huraa


4 jsou u ovčandy a včera dali zbylých 6 k novofundlanďačce :) Takže vyřešeno :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   02.10.2012 10:53 Žena HOUP [1532] – posílám další zprávy-je to pocelém Fb--tak snatdto dobře dopadne


Denisa Pětová Ze stránek CHS
30. 9. 2012 Děkuji všem, kteří mi celý den pomáhají a nebo chtěli pomoci. Situace je nyní taková, že: čtyři štěňátka jsou umístěna u úžasné fenečky německého ovčáka VIVIEN, která se dle slov majitelky krásně stará a já v první okamžik hned věděla, že se jich jejich náhradní mamča na dobu tří týdnu krásně ujme. Dále jsme měli tady kousek od nás ve Veselí možnost fenečky zlatého retrívra, ta však štěnda nepřijala, takže jsme se otočily na kramflecích a jelo se zpátky domů do teploučka. Takže šest kousků máme doma, ale myslím, že zatím krásně zvládáme - pomáhá celá rodinka. Masírujeme, krmíme, krásně kadíme...tak snad je vše na dobré cestě. Pokud by se našla ale čerstvá psí maminka v okolí Brna, Zlína, Kroměříže, Hodonína...ráda uvítám. Cesta tam není daleká, tudíž mimča na tu chvíli zabalím a jedeme. Jsou malincí a dlouhou cestu s nimi asi opravdu podnikat nechci. Jinak jsou v porodní bedně v teploučku a hlídá je tam naše bezpapírová berňulka Lusy, ale jen hlídá. K olizování či krmení se opravdu nemá, což je obrovská škoda. Bojujeme a zatím to jde a stále si říkám:" BUDE LÍP, MUSÍ."
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2012 18:50 Žena Terda [484] - Jezevčíci – Prosba o pomoc
Ahoj... Tohle mi poslal kamarád přes fb:

Prosím sdílejte a hlavně mi pomozte, prosím, prosím. Dnes po císařském řezu mi uhynula moje drahá berňačka Bellis Ev-An-Or s její ztrátou se opravdu nesmířím. Porodila krásných 10 štěňátek v naší chs Chřibské zátiší. Najde se někdo,kdo má kojící fenu, nebo by mi pomohl alespoň vypiplat cca 3 týdny nějaká štěňátka??? Děkuji moc. Mám malé batole a je toho teď na mě ažaž....Tuto ztrátu opravdu nepřežiju. Sílejte, pomozte!!! Budu vám vděčná. Výdaje na krmení i granulky pro vaši fenečku uhradíme. Prosím o trochu lidskosti. Děkuji. kontakt na majitelku :
Email: mailto:Veronika.Tylsarova@seznam.cz
Telefon: 775 446 036
poprosím kdyžtak i o sdílení.... moc děkuji (sdílet nelze, musí se zkopírovat a vložit)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 100x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/640-prosba-o-pomoc-kojeni