Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Přezdívky milé i nemilé

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Přezdívky milé i nemilé
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2013 20:25 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
asi mluvíme každý o něčem trochu jinym, ale to je jedno, hlavně, ať je pes zdravej a máte spolu v rodince krásnej vztah
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2013 20:20 Muž invalida [782] Re: petrab
Ale vona poslechne...socializaci beru... To krmení bylo bez ptaní....a byla v "rodině" takže léčím zlozvyky. Což je třeba příchylnost ke všem. Původní majitel mu projevoval lásku tím že ho nosil v kapse do hospodsy a moh mu spát v posteli. Ale na odblešení už neměl čas. Nepopisuju podrobnosti protože máme furt kde běhat a co lovit. Dneska to byla větev třikrát delší než pes.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2013 19:55 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
říkej si ne jak chceš, jen nezapomínej, jakýho je tvůj pes věku, t.č. je základem hra, kontakt a socializace, následně výcvik, to se ale už opakuju, sama jsem měla různé psy a to i za účelem hlídání a častý kontakt s cizími (hodnými) lidmi nebylo na škodu, ale naopak přínosem k pozdějšímu výcviku a také nácviku toho, aby pejsek zbytečně neběhal za každým kolemjdoucím, to ale neznamená, že by se měl na štěně každý bezprizorně vrhat, to, že se tě člověk slušně zeptá, jestli si může pohladit štěně (nemluvím o dospívajícím a dospělém psu), měl bys toho skutečně využít, protože to, že k němu někdo přilítne, aniž tomu budeš schopen zabránit a vyleká ho, nedej bože načutne dítě třeba "jen tak" a pod., odstraňuje se to velmi špatně a má-li štěně předtím dostatek pozitivních zkušeností, nemusí se to na něm projevit vůbec nijak negativně, tak hodně štěstí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2013 19:43 Muž invalida [782] Re: petrab
Nic nedramatizuju jen prostě řeknu ne....asi nejsem diplomat. Právě že opatrrnost je psovi taky vrozená...... stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.08.2013 19:40 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
vzpomínám na doby, kdy nehladit štěně bylo základem, věř, že já bych to osobně o moc nedramatizovala, ať máš plány se psem jakýkoliv , protože štěně potřebuje nabít co nejvíce pozitivních zkušeností s lidmi (nejen), nejen proto, že se setká pravděpodobně v životě i s těmi negativními, takže aby mělo dobrej vstup do života, protože výcvik zahájíš až mnohem později, takže pohlazení štěněte na ulici bys měl spíše vítat, dobu, kdy to nebude přínosem ani přáním si ještě užiješ až až
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2013 15:38 Muž invalida [782] Re: Dracula
Nemám prvního jezevce...Samozřejmě že když poslechla sem ji podrbal ano Zrovna teď čekám na odchod rodiny do lesa...baby se vypravujou už 20 minut. Ale já dost cestuju..pes taky. To že pes leží nevšímavě u báglu ale když na něj "bágl" někdo sáhne visí mu na ruce je to fajn vlastnost. Dokonce bejval i mezikrok varovnýho zavrčení. Když na něj byl ovšem prostor. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2013 15:24 Dracula Re: Dracula
Mluvím celou dobu o tom pohlazení o jídle v tom "citátu" nebyla ani řeč ;-)

U nás na vsi si Beuši jako štěně hladil s mým svolením téměř skoro každý, teď už vyrostla a není asi "roztomilá" tak si ji pohladí jen známí, ale má to své velké + a to je že ví, jak se mezi lidma a k lidem chovat a není vůči nim agresivní ;-)

a na to bacha, k tomu mají při špatné výchově jezevčíci sklony
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2013 15:01 Muž invalida [782]
Možná to nedělám podle příručky ale pes si od cizího prostě nevezme i když je malej. Mám dost práce s odnaučováním zlozvyků po 14 postelový hračky. Nechápu jak se někdo může "rozmyslet"! Socializace je věc dobrá. Ale pes patří do mý smečky a ne celý vesnici. Já sem taky nechtěl bejt v pionýru i když tam byl kdekdo. Přijde mi to jako když na dítě šišláš a pak ho to odnaučuješ. Uvidíme co z něj bude ale řek bych že děláme pokroky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2013 14:54 Muž invalida [782] Re: Dracula
Jak by se Ti líbilo kdyby si bral Tvůj pes od každýho? Kdyby šel za každým? V době kdy se pes učí s chutí si to mám nechat kazit? Vždycky sem měl psa poslušnýho ale aniž bych ho zbytečně buzeroval. Taky to nemám rád stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2013 13:58 Dracula Re: invalida
invalida napsal: je zmatenej a nechci z ní mít plyšáka

Inu tak z něj chceš asi malou kousací, štěkací,trhací agresivní potvoru ? coze socializace je nesmírně důležitá ! :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2013 07:54 Muž invalida [782]
Včera sem byl s čubou v krámě. Tady paní ze vsi (mimochodem z některý postsovětský země a proslavená tím jak je blbá) Přinesla štěněti jakousi tyčinku. Říkám, ne! Pes si od cizího nesmí vzít! Ale prej když to vidím....a můžu si psa pohladit? Ne!!! Pes prošel rodinou...je zmatenej a nechci z ní mít plyšáka. Prej sem zlej. Tak sem krutej durak...to druhý nevím co je. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.08.2013 06:18 Žena myspu [276] Re: Dracula
baset? to ještě jde, jsou i mnohem lepší perly :-D já mám zas problém s kočkama, jsem schopná (teda po zkušenosti už ne) říct že britská je ta s dlouhýma mourovatýma chlupama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   05.08.2013 04:06 Dracula
Tak, ode dneška mám doma prý přerostlého baseta smich

Joo a prej ještě "To je kluk že jo, má takovej klučičí výraz a oči, ale kulky nevidím, je kastrovaný" ??

Lidi u mě zase zaperlili palec


 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   12.10.2012 21:34 Dracula – Re: petrab
smich smich To znám z vlastních zkušeností :-D

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   12.10.2012 21:02 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Šla jsem s E. a proti mě chlap se psem, tak dám svýho k noze a zeptám se:
Je to pes? A chlap na to: Né, jelen! ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.10.2012 19:08 Dracula
Tak dneska byla Bea nazvaná opičákem :) Jen tak jsme si hráli naše "triky" - dogdancing a jedno dítáko zahlásilo.." To je opičák", dělá všechno, co ta paní chce jak opička to opakuje :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.10.2012 21:53 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Tak Argo by naháněl nevěsty pořád a je mu jedno jestli menší či větší.Na cvičáku už je asi tak rok zamilovanej do malý kříženky Beky,je asi tak o něco větší jak jezevčík,ale jak se to říká,když ji miluješ,není co řešit,jen musím dohlížet,aby ji samou láskou nezamáčkl do země. smichA věty typu-Argošku najdi si větší,ta je na tebe moc malá,vubec neslyší smich .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   11.10.2012 21:46 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: anargo
No to Bertíka uháněly něvěsty, když mu bylo sotva tři čtvrtě roku :-D Dokonce jedna dlouhochlupatá. Teď už naštěstí ne...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   11.10.2012 21:40 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Tak u nás mě asi nejvíc pobavil jeden pán-Argo měl něco málo kolem roku,šli jsme na prochajdu,on mě zastavil a povídá,jééé paní já mám taky ovčáka a celočerného to by pak byly ale pěkný štěnátka co říkáte?Já jsem na něj tak koukla a povídám,no to by sice asi byly,ale až na to,že já mám taky psa jak vy a to by asi neklaplo smich .

Jinak spíš slýcháme od malých dětí věty typu-mamí koukej to je vlčák vid,tý jo dívej a on si nese nějaký kolečko a hele ne jedno ale dvě.

A od pana výcvikáře na cvičáku jsme jednou slyšeli že se Argo valí jak zápasník sumo smich .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   09.10.2012 13:26 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
A já Phoebe říkám hodně Miluško, Milu- místo miláčku:-), pak je to Rampepurda, Vlk
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   09.10.2012 13:04 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Tak Phoebe je většinou čivava, křeček, krysa, tortillka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.10.2012 18:35 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
Jo odhadovatvěk psa je někdy sranda... Bert je obvykle šťěňátko odhadem tak čtyři měsíce, občas mu tipnou kolem roka, ale jednou ho paní typovala na stařičkého psího důchodce, protože se moc neměl do hry s jejím hyperaktivním voříškema jen ho odměřeně pozoroval, co že jako šaškuje. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.10.2012 18:12 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
smich

Tak já jsem zase např. tenhle tejden slyšela tohle:

Kolik je tomu psovi? Deset? Neřikejte! To neni možný! Já myslel, že je to mlaďoch.

Ve stejnej den:

Kolik mu je? Deset? No, sem si řikal, že je starej.

A nebo jedno dopoledne: Nazdar, ten je ale hubenej. To je děsný!

A ten samý den odpoledne: Ti ňák ztloustnul, ne?

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2012 17:51 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
Dát Bertovi odtučňovací lázně, tak mě místní pejskaři obviní z týrání hladem a z Berta by byla reklama na koncenrák. Na něm totiž není co odtučňovat. Jenže si trubka sedá tak, že je úplně do kulata stočenej smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.10.2012 17:00 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Terda napsala:
No prej, když sedí tak vypadá jako vajíčko nebo koulička smich


smich smich odtučňovací lázně?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2012 12:18 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Dracula
konkrétní nevím ale můžeš si vybrat ze 150 bo kolik jich je :-D Nejvíc přezdívka bylo maloperník,ale to už naštěstí není pravda :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2012 20:25 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Dracula
Koně taky chápu... cokoliv vysoký a nohatý je kůň. Kamarádka tak říká i svojmu setříkovi :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2012 20:25 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Buba - Gump
Buba - Gump napsal: vajíčko ? ! :-D :-D
No prej, když sedí tak vypadá jako vajíčko nebo koulička smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2012 20:22 Dracula Re: sgualdrina
Jo nazvání koněm se nedivím smich Co se týká pokemonů, je nějaký konkrétní? Zapomněla jsem že Bea je Pikačů :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2012 20:21 Muž Buba - Gump [262] - Teriéři
vajíčko ? ! :-D :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   06.10.2012 19:51 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Buba - Gump
Bertík dneska dostal od holčin z oddílu novou přezdívku: Vajíčko :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2012 19:27 Muž Buba - Gump [262] - Teriéři
u nás vládne u ANDY :peklo, hej drž ho ! :-D , xena, doberman, lovec, neskáč ...
Maggie: myška, mačka, černoch, tlsťoch, rohožka, micka, čoko
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2012 19:23 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Schatz uz byl nazvan i hodne hnusne :ty k...o modrá,ale ten pán dostal ode me jeste horsi ocejchovani,pac si to osloveni vyslouzil jen tim,ze sel naproti nemu se slinou kapající z huby..jinak mu tu říkaj koňo,tereňák,pokemon,pernik, :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.10.2012 19:11 Dracula Re: Terda
U nás vede, co znám od menších sourozenců že každý pes-bígl je Bettynka a vůbec, každý je Bettynka místo slova pes :-D Takžy Bertík by byl, "Hele Sabi Bettynka Bertík" smich Jinak i-

dračice
flíček
štěstí
roštanda
koza
lucifer
dábel
trubka
telátko
nevím proč, ale i kachna nebo husa a potom nejčastějš beruška, kvůli Beuška :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2012 11:01 Žena HOUP [1532]
na Hopinku taky ukázala holčička prstem ---aaa to je ten velkej pes co tak štěká ale je od pohledu hodnej:-))))-----------------nebo taky veeelikananskej a bilejpes hele mamíííííí------------to je ta rasa hodnejch psu co se tulí s lidma............proč ji řikate Houp ,,to je jako houpačka?,,
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.10.2012 19:44 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
Myslím že co do podivnosti... Jelen vede smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   05.10.2012 16:43 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – napadá mě tak jen pár...
krokodýl
vlk
jelen
vlčák, kterej vodjakživa žere lidi
přitroublo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   04.10.2012 15:49 Žena DaD [745]
Prima téma, nás pár dětí označilo za vlka (s modrým okem: jé, on má skleněné oko?). Jinak proslul jako "ten hodný vlčák" (kterého se nemusí bát). Dvakrát jsem slyšela: chyťte si tu potvoru a měla chuť odpovědět: chyťte si ty nevychovance.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   04.10.2012 07:53 Žena Terda [484] - Jezevčíci – Přezdívky milé i nemilé
Tak jsme včera na procházce potkali maminku se dvěma dětma a jedno z nich zcela bez rozpaků o Berťovi prohlásilo, že vypadá jako salám. Tak mě napadlo se zeptat: Za co všechno už byli označeni vaši čtyřnozí miláčci? Na Berťovu adresu už to byl Motorovej potkan/myš, Salám nebo Klobása na nožičkách a jedna holčina z oddílu mu říkala láskyplně Krysičko a kamarád mu říká Robertíku (podle jednoho spolužáka) nebo Pochodové zásoby. :)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 259x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/641-prezdivky-mile-i-nemile