Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Retrívr a hnůj

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Výchova a výcvik psa 

+ přidat příspěvek
Retrívr a hnůj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2012 16:24 Dracula – Re: micz
Taky taky smich žereme konský hnuj a nadáváme, ale prd platný :-D Jelikož máme westernáky, tak moc kopyta nemáme vyzkoušené-psí reakce na kekel z nich, ale když se vběhne do stáje-no spíš chaloupky ..tak čumák u země a už mastí..a OBA hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2012 12:58 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: micz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.10.2012 12:55 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: prasan
prasan napsal: Kočka né jako,,mačka,, tož jako hezká holka Jaime. :-D smich a kočce Jaimy se řiká kočka nebo taky mačka jako mačce?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2012 11:34 Muž micz [165] Re: petrab
ok nechám pro jistotu naočkovat :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.10.2012 09:34 Muž prasan [897] - TeriéřiRe: petrab
Kočka né jako,,mačka,, tož jako hezká holka Jaime. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2012 23:11 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: prasan
prasan napsal: Moja kočka sa strašne rada rupne do zdochnutej ryby.To potom ideme domov all inclusive. hmm :-D
smich
Esli myslíš kočkou J. (páč fakt nevim, jestli kočky kočičí by si v tom taky tak ňufali jako psi) pak v rybině by se Egoš klidně projel hlavou (nebo by si jí dal ke sváče), taky v holubincích - tůůůze prima. Ale to fakt zcela výjimečně.
My jsme spíš - místo projížděčů - požírači. Kočičince a člověčina. MŇAM!!! :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2012 23:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: micz
u koňskýho trusu by se zase mělo dávat pozor na tetan, zvlášť teda mmch. bacha proto na štěňata, když se pohybujou u koní - při přezubování ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2012 23:01 Muž prasan [897] - TeriéřiRe: micz
Moja kočka sa strašne rada rupne do zdochnutej ryby.To potom ideme domov all inclusive. hmm :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2012 21:17 Muž micz [165]
U našich rotvajlerky taky žerou koňskej hnuj. Eli nesmí, ale občas to prostě neuhlídám. To je ale vcelku v pohodě, horší je když děláme koním kopyta to to rotvajlerky žerou až z toho vždycky nakonec ble .Bohužel otec než aby se nervoval,tak je nechá bejt ať si žerou....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.10.2012 22:14 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Hana
Většinou tato nepříjemná záležitost odezní pubertou, někdy přetrvává.
Osobně bych se mmj. zaměřila na krmení vzhledem k tomu, že jde o velké rychle rostoucí plemeno a probrala jeho obsah s veterinářem. Neuvádíte, které vitamin. prostředky u štěněte v růstu používáte, krmíte-li vařenou stravou kombinovanou s kapsami Pedigree.
Moment. mám psa, který je velmi dobře vycvičen, ale některým druhům výkalů neodolá ani v deseti letech.

www.hanazertova.cz/…/

Rozhodně je nutno být na pozoru vzhledem k výskytu psudovztekliny - Aujeszkyho choroby u divočáků!!

cs.wikipedia.org/…

www.myslivost.cz/…
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2012 19:10 Žena HOUP [1532]
holky to je přeci vláknina:-)--hlavně ty koňské a ty praseči no prostě voňavka----Hopi má, tedy zachvíli bude mít 5 a furt jak cítí tudle vůni ví že nesmí ale pořad tam je takovej ten pohled --koukej jinam já si pochutnám:-)))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2012 19:05 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Hana
No já bych řekla, že tohle psi prostě někdy dělají, že žerou různý chuťovky. Kamarádky setře to zase žere srnčí bobky a náš mladej měl jako štěně a puberťák úchylku na koňský kobližky. Vyrostl z toho. I když tuhle na procházce potkal nějaký jó voňavý a než jsem stačila zavelet "fuj" tak už do sebe kus nasoukal. Jinak bych se asi malou snažila naučit aby na "fuj" nebo jinej povel s tím, co nechcete aby dělala přestala. Nevím teda estli jsme to mladýho učili dobře, je náš první pes, ale když byl štěně a třeba začal tahat nítě z koberce nebo začal dělat jinou lotrovinu a na "fuj" ještě nevěděl, tak jsem ho vyplašili třeba tlesknutím a pak mu dali něco povolenýho na hraní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2012 18:40 Hana – Retrívr a hnůj
Dobrý den,
hledám radu, proč moje 3 měsiční fenka zlatého retrívra při sebemenší příležitosti požírá prasečí hnůj. Je krmená Purina proplan, kapsičkami Pedigrie pro čtěňata, vařeným masem s těstovinami a vývarem, což je dle mě dobrá strava pro štěně. Ale jak se dostane na hnojené pole, nepomůže nic a stejně to sežere. Ví, že to nesmí, a stejně se je koukne, jak jsem daleko a pustí se do toho. I když je nakrmená a jinak poslouchá dobře, tento zlozvyk ji nemohu odnaučit. Kde dělám chybu??

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 87x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/644-retrivr-a-hnuj