Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Zkušenost

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Zkušenost
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2023 12:54 Belluna Re: krisstaz
Ahoj, jasně. My bereme tyto : www.krmiva-pucalka.cz/…, ale s žádnýma asi netrefíš mimo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2023 15:04 krisstaz Re: Belluna
Mohla byste mi dát prosím konkrétní odkaz na stránce marppetfood.cz, které granule tam berete? Mají obrovský výběr
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2023 17:01 Belluna
Já tedy jednoznačně musím sdílet super zkušenost s granulema ze stránky www.marppetfood.cz, po tolika beznadějných pokusech jsme konečně našli něco, co sedí. Takže doporučuji všema deseti
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2012 22:31 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2012 20:45 Žena Terda [484] - Jezevčíci – Zkušenost
Ahoj. Tak mě napadlo se zeptat jestli mátě někdo zkušenost s tímhle obchodem neztratimse.cz/ kde dělají obojky a postroje na míru. Myslela jsme, že vych si tam nechala udělat pro malýho obojek a postroj (abysme ladili stydim ), ale vyžadují platbu předem a nerada bych nalítla. Stránky na mě působí dobře, ceny mi přijdou přijatelný, ale jak se říká důvěřuj, ale prověřuj.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 52x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/660-zkusenost