Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Hledá domov

 

NápovědaFórum » Útulky  

+ přidat příspěvek
Hledá domov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.06.2017 07:37 R Žena Markiz [262] - Ovčáci
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku dve stenatka kolie - kluci, 6 mesicu.
Hľadáme domov pre dvoch 6-mesačných fešákov kólie. Do nového domova pojdu po podpísaní adopčnej zmluvy a zaplatení adopčného poplatku. V prípade záujmu ma kontaktujte správou na facebooku.
www.facebook.com/…
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2017 00:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Fotka k příspěvku Milá a hodná Kia pro stejně milé a hodné páníčky...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2017 19:45 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Fotka k příspěvku Milý společník a skvělý hlídač Goro
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2017 22:06 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Fotka k příspěvku Bary pro zkušeného páníčka či paničku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2017 22:00 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Fotka k příspěvku Fenka Kony, která chce být stále se svým pánem nebo paničkou pospolu...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2016 20:13 R Žena Markiz [262] - Ovčáci – Broken, fena xPRT
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Broken je k adopci!

U mě v dočasné péči fenka, xPRT (Parson Russell terrier bez PP)
nar. 1.4.2016, stáří tedy 8.5 měsíce.

V současnosti má kolem 30cm kohoutkové výšky a 7.5kg,
povyroste už jen malinko, určitě zmohutní. Je krásné stavby těla i barev, má tmavé očka a super hezké zoubky. Prohlédnuta 2x veterinářem, klinicky zdravá.

Je mladinká, ale neměla štěstí na lidi, snad se vše v dobré obrátí...

Fenka je velmi aktivní, akční povahy, potřebuje ale buďto plné sportovní vytížení nebo by šla ráda bydlet i k myslivci.
Má základní hygienu a povely, je to umazlený miláček, nicméně
s typickou "dubovou palicí" teriéra, ideálně by potřebovala pevnou, ale laskavou ruku a do trpělivé společnosti lidí, kteří se jí budou věnovat. NENÍ vhodná jako mazlíček na gauč. Potřebuje fyzicky i psychicky vytížit. Má mnoho elánu a energie.

Velmi bychom uvítali někoho, kdo ví, co od psa tohoto typu očekávat.
Je vhodná k dětem i pejskům, k těm raději podobně povahově založeným, s fenkami by mohla mít problém, ale není vyloučeno, že ne.

Do nového domova půjde čipovaná, plně očkovaná, odčervená, dostane ode mě i něco dovýbavičky a samozřejmě adopční smlouvu.
U nás barfuje, ale baštila by i kvalitní granulky. Bydlíme ve Středních Čechách, vedle Velvar.
K adopci je ihned!
Adopční poplatek na veterinární péči 1.500,-Kč

www.facebook.com/…
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2016 20:09 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Markiz
Fotka k příspěvku Bak už bydlí :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.11.2016 23:27 R Žena Markiz [262] - Ovčáci – Seltie s PP
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Hledá se nový domov pro 6letého psa šeltie s PP. Má problém se psy, s fenami ne. Před rokem byl prodán majiteli, co ho už nechtěli, současný majitel ho jen využil a teď už Baka nepotřebuje a chce se jej zbavit.
Prosím o sdílení, ale ještě raději budeme za nový domov!

S nabídkami kontaktujte Jana Nedbalová
www.facebook.com/…





www.facebook.com/…/
www.facebook.com/…
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2013 10:19 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Nessynka
Dal jsem na tlamoknize sdílet. Už se někdo ozval?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   02.12.2013 10:15 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Fotka k příspěvku Já se na ten bazoš ani nemohu dívat, vždycky mne to vytočí do běla. Za prvé mne tam štvou ty lži o "čistokrevných psech bez PP", ale hlavně mne vytáčí ti nezodpovědní darebáci, co si koupí zvířátko jako hračku a pak ho dají pryč jako použitou věc.
Nedivil bych se, kdyby se tam jednou objevil inzerát z obrázku - pro mne je to stejné.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2013 18:42 Žena Nessynka [0] - Teriéři – Štěňátka
Kdyby tu byl někdo, na dojezd z Českého Brodu, kdo by chtěl křížené 5-6 měsíců staré štěňátko (nebo dvě, tři :) ), budu ráda love
www.facebook.com/…
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   13.07.2013 11:47 Žena pavoucica [703] Re: petrab
Lupina je taky adoptovaná a já jsem druhý majitel, a nikdy za nic na světě bych ji pryč nedala ani ted když je "stará" a je potřeba důkladnější péče hmm
No když na ten inzerát koukám , tak to budou zase tací co koupili pejska dětem na hraní a už je to omrzelo tak se psem pryč, protože se o něj nikdo nechce starat.........Yorkšír to není ani náhodou spíš nějaký kříženeček...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   12.07.2013 13:40 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Rexik
to snad ani jako york nevypadá.... hmm
Tohle jde zcela mimo mně! Buď si pořídim psa a za nic na světě nedopustim, abych ho dala pryč a nebo si nejsem jistá a psa si prostě nepořizuju. Nějaký životní komplikace nejsou pro mě vůbec argumentem.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.07.2013 12:54 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Prodej
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2013 23:51 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2013 19:42 Žena pavoucica [703]
bojárek by měl být znovu k adopci
mazlici-v-nouzi.webnode.cz/…/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2013 20:16 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/…

"Dnes sa stala strašná vec... V našej dedine dvaja "obyvatelia obce" chceli zabiť tohto psíka. Keď po opätovných úderoch omdlel od bolesti, hodili ho do priekopy, lebo si mysleli, že psík uhynul. Keď som sa dozvedela o skutku, psíka sme pohľadali a našťastie bol už pri vedomí, tak sme ho odviezli k veterinárovi, ktorý ho ošetril( veľké poďakovanie pánovi doktorovi!), a zároveň sme zavolali aj políciu, ktorá začala konať. Ten psík je momentálne u nás. (tel.c. 0908985021)
PSIK HLADA SURNE DOCASNU OPATERU!!!

www.zivotjepes.sk/ "
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2013 23:24 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
CHANTAL - (6-7 mesiacov, maďarská vyžla) - na adopciu al. DO

šteniatko, ďalšia obeť ľudskej ľahostajnosti a týrania. KEDY UŽ TOTO SKONČÍ!!! Šantal sme dnes priniesli do útulkového depozitu, extrémne podvýživená, od vysilenia sa podlamujúce končatiny, kožuch plný blšieho trusu, vyliezajúce škrkavky z konečníka ... podľa očitých svedkov, žila vonku, v tuhých mrazoch, skolabovala od vysilenia a hladu ...

pre Chantal hľadáme dočasnú opateru.

kontakt: mailto:zatulanepsikysala@gmail.com


fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/…

fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 10:31 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Hledá domov
Nutně hledame pro fenecku domov nebo dočasnou péči .
Do 25.11. má fenečka docasku,ale bohužel déle si ji nechat nemohou .je to opravdu akutni..Je hrozne hodna,mazliva fenecka,zakladni povely umi,ale je opravdu v zalostnem stavu..Nejaky omlouvam se,ale ubozak ji vyhodil u hritova a ona tri tydny cekala
na poli,nez se pro ni nekdo vrati :-( zaslouzila by si nekoho opravdu hodneho,kdo se ji bude věnovat ,dá ji po fizické stránce dohromady !!!
Moc za ni prosim ,bude velice vděčná :-( je to krizenka dobrmana a vlacka,s ostatnimi psiky vychazi dobre,hygienicke návyky jsou,ale musi se jeste dopilovat,stari je 6-9 mesicu..
Utulek by pro ni nebyl dobry,je strasne hubenoucka a nevim jak by zvladla prvni mrazy :-/

Moc prosíme rozešlete kam můžete ,poproste své známé,moc by pomohla dočasná péče ,do kotce nemůže ,bylo by to pro ni zlé .

Děkujeme za jakoukoli pomoc kontakt pro možné zájemce ,kteří by chtěli fenečce pomoci - tel . 775438607 email : mailto:tramora@seznam.cz

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Útulky • Zobrazeno 273x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/679-hleda-domov