Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Hračky

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 3 Přejít na další stránku   1  
Hračky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2014 23:20 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Myslím že výrobce Rogz má celkem kvalitní věcičky ano ,tak snad chvíli vydrží i balonky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2014 23:19 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
A víš že jsem ted zrovna přemýšlela jakou barvu kterýmu vezmu smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2014 23:18 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Budeš se fakt divit, ta guma je taková zvláštní a fakt odolná. Hlavně si na focení dobře vyber barvu míčku, ať jim pasuje k pleti palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.05.2014 23:11 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Já si nemůžu pomoct,ale hrozně se mi líbí a jelikož jsem blázen do focení,tak už živě vidím ty fotky :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.05.2014 22:59 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Objednej. Jeden máme od Vánoc. Fotka se sice žádná nepovedla, ale Scotty si s ním rád hraje a zatím vydržel. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   17.05.2014 22:56 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
petdiscont.cz/…

Mě dostávájí svojí vtipností tyto balony,sice asi moc nevydrží,ale aspon na supr fotky je objednám smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2014 22:28 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kajík
Fotka k příspěvku No, já doporučuji to, co máme sami odzkoušené. Třeba na latexové pískací prasátko taky byly recenze, že je skoro nezničitelné. Scottymu vydrželo 20 minut a bylo po něm.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   11.05.2014 14:48 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: Libas
No, lebo Bessine sa oplatí dať iba uzle. Loptičky, humenné vecičky mali životnosť 3-4 dni :-D a čo som si pozerala recenzie, tak väčšina doporučuje iba co maju čivavy a yorkov tam mali námietky smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.05.2014 13:55 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
U nás v lesíku visí myslím do dneška pár balonků a dokonce i jeden uzel,no jo paničky jsou holt šikulky a psi neumějí šplhat po stromech smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2014 13:50 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kajík
Jj, mám přesně to, co jsem tady dával odkazy. I přesně ty samé velikosti. A spokojenost, i ten Kong extra je akorát pro stafí tlamku :-) Samozřejmě že majitelé jiných plemen to musí přizpůsobit tlamkám jejich miláčků. Já jen sděluji svou zkušenost, nedělám reklamu, protože tyhle hračky neprodávám ani se na jejich prodeji nepodílím :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2014 22:14 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
jj, házedlo je prima, jen mi někdy vadilo, že mam sebou eště jeden krám navíc, takže jsme spíš nosili balonek na šňůrce, kterym hodíš skoro stejně daleko, jen, že semtam se za šňůru přichytne třeba na smrku, topolu apod., takže za čas je to v lese samá vozdoba někde na vršku smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2014 22:11 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: marcelka6ka
marcelka6ka napsala: My si teď balonky ani neničíme spíš je furt hledáme u sousedů za plotem, protože on je podává přes plot každému včetně listonošky v domnění, že si sním budou házet

smich potlesk smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2014 08:42 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: Libas
Tak tieto hračky vyzerajú dobre. Asi ich Bessie objednám ano lebo ona má len úzke a tie dlho nevydržia Bessinkinim zubom
A aj nejakú veľkosť si kupoval toho Kong extra? Lebo tam niečo bolo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2014 08:16 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: Libas
Hadzadlo je dobrá vec :-) ja som s Bessieho zatiaľ nepoužila, ale čo som videla hádže to ďaleko a bez veľkej námahy :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2014 22:00 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Je to pevná guma, určeno pro bull plemena. A to házedlo je super. Lehce s ním přehodíš fotbalové hřiště, už ten míček v tom vydrží hodně, ale ty náhradní míčky, co jsem dával odkaz, vydrží snad vše. A ten na tom poutku je taky skvělý. Opravdu doporučuji. Sám jsem taky nevěřil, ale po půl roce užívání vřele doporučuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2014 21:47 Žena marcelka6ka [705] Re: anargo
Největší sranda je , že on taky čeká u plotu, čumí na ten balon, pak už si lehá a když někdo přijde tak ho okamžitě vede k onomu místu činu a zas čumí směrem na balon.Pak, že prej nemají rozum....Furt lezeme k sousedům přes plot :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2014 21:38 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Vypadá to nějak křehce :-D ,fakt to odolá silný zubům?ale to házedlo je dobrá věcička,věčně mám ruce jak čuně,hlavně když je mokro,padne do trávy a pak zase do hlíny,takže za chvíli nejde ani poznat jestli mám balonek nebo kus hlíny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.05.2014 21:34 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Pokud likviduje míčky, pak doporučuji toto: www.canis-bull.cz/… a taky tohle házedlo: www.canis-bull.cz/… a do něj tyto balonky: www.canis-bull.cz/… Skutečně výborná výdrž ověřená stafíkem
smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2014 21:32 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Šikovnej je to kluk smich .My je máme taky u sousedů,ale to je šikovná panička,která neumí házet,psiska pak sedí u plotu a střídavě koukají na mě a na balon, který jsem jim tam šikovně hodila,nezbyde než počkat až přijde soused a hodí ho zpět.už se i ptá-dneska u mě nic nemáte-? smich Horší je to v zimě,to čekáme na vrácení třeba i 14 dní :-D .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   09.05.2014 21:28 Žena marcelka6ka [705] Re: anargo
My si teď balonky ani neničíme spíš je furt hledáme u sousedů za plotem, protože on je podává přes plot každému včetně listonošky v domnění, že si sním budou házet smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.05.2014 13:31 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Jo ty Dentafun jsou dobrý,ale náš Argošek je šikulka takže u něj taky zase tak dlouho nevydrží,ale rozhodně lepší než klasické balonky na šnůrce.měli jsme i tuto kost a taky celkem chvíli vydržela

petdiscont.cz/…

Ale za balonků odolávají jen ty Tamer Toys palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2014 11:17 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Nám zatím nejvíce vydržel Kong extra www.canis-bull.cz/… a pak tenhle míček od Trixie - hracky-pro-psy.heureka.cz/… - ten mne opravdu dostal, protože za tu cenu jsem nečekal nic extra a vůbec jsem nevěřil, že vydrží. Ale překvapil. Scotty ho dostal ještě když měl první zuby, míček přežil i přezubování a dodnes si s ním Scotty moc rád hraje. A za ty prachy bych řekl, že je to úplně super poměr cena/výkon potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2014 21:46 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
petdiscont.cz/…

Tak tohle má u nás zatím největší výdrž,už ho máme 4 měsíce a pořád je celej potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2014 15:24 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
www.psihratky.cz/…

www.muj-pes.cz/…

já mam doma třeba tvrdej balonek těžší velikosti tenisáku - fosforovej, takže je víc ve tmě vidět, dycky jsem ale přemýšlela, jestli to není závadný, co se fosforu týče....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2014 13:41 Muž invalida [782]
Tak taky ohledně míčků...pevnej a menší než tenisák hmm Trvanlivější! Nic sem neobjevil stydim Děkuju
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2014 13:16 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Mám dotaz, nevíte jestli existuje malý míček pro psy, který by ve tmě svítil (ne blikal) nebo byl reflexní? Druhá panda blbě vidí a v trávě je jí to splyne. A ve tmě vůbec.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2014 19:11 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér – Něco nezničitelného na hraní
Vzhledem k tomu, že můj Scotty je opravdu vytrvalý a důsledný při likvidaci hraček, tak jsem mu také hledal něco, co vydrží i jeho opravdu kvalitní stisk a vytrvalé okusování. Zjistil jsem, že dát na popis u prodejců je nesmysl. "Takřka nezničitelné" latexové prasátko mu vydrželo 13 minut, tenisáky mu obvykle vydrží, než je oloupe - olupuje je hezky postupně, pomalu a důkladně, aby je pak mohl vzít do zubů, jedním stiskem prokousnout a během 20. vteřin rozcupovat na minikousíčky. Proto jsem šel do hraček určených přímo pro takové psy a nelituju. Několik Scottym prověřených kousků:
1) Naprostá jednička je osvědčený www.canis-bull.cz/… - ničím ho neplním, má ho v kleci, když je doma sám, bere si ho na hraní, když sedím u PC a on si chce hrát, má ho k dispozici prakticky neustále od Vánoc a milý kong nemá šrám. Ne že by se o to Scotty nesnažil :-) Vyrábí se v různých velikostech, my máme tuhle.

2) Na přetahování a jako aportek na procházkách používám tuhle super věcičku www.canis-bull.cz/… - koupil jsem na doporučení od zkušeného majitele SBT a koupil jsem i tuto doporučenou velikost (opět dělají různě velké). Musím říct, že to vypadá taky nezničitelně, ale je fakt, že kvůli velikosti to Scottymu nenechávám na hraní bez dozoru - mám strach ze spolknutí. Na přetahování a aportování ale skvělé, vřele doporučuji palec

3) Pro ničitele, kteří milují aportování, je vynikající tato věcička: www.canis-bull.cz/… - tato velikost naprosto vyhovuje, bez problémů s tím přehodíte fotbalové hřiště a můžete házet hodinu v kuse a nebolí vás ruka. Míček, který v tom je, vypadá jako tenisák, ale není to tenisák - Scottyho zubům odolává už 6 týdnů bez nejmenších stop. Prevetivně jsem k tomu koupil náhradní, ještě více odolné míčky, ale zdá se, že je hned tak nebudu potřebovat. :-D Koho by napadlo místo tohoto dražšího originálu koupit levnější náhradu od Trixie, ať to zkusí, ale jsou to vyhozené peníze. Špatně se tím sbírá míček, nelétá nijak daleko a tenisák z Trixie měl Scotty rozlousklý při druhém přinesení. Kdo ale chce vyhodit peníze, může si to ověřit hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2014 21:43 Žena marcelka6ka [705] Re: anargo
Tak to máme co dohánět :-D jeden lanový balonek doma ještě máme. ale už prokousal jeden uzel a mám obavu, že to pojede dál.Stačí soustředivé zakousnutí se a nedá tomu pokoj, dokud nebudou cucky.Naše lanové mentolové a obyčejné uzly zásadně nemají ty střapce na koncích...už vyšly jeho opačnou stranou... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2014 10:11 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Tak dentafun jsme měli taky zničil o něco později,ale na čištění zoubků to není špatný.zatím se nám s vydrží nejvíce osvědčil ten lanový balonek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2014 22:54 Žena marcelka6ka [705]
Našemu Danovi taky nic kulatého neuteče,tenisáky zničil za den, osvědčily se hračky DENTAfun např. rugby s příchutí máty. Zároveň masírujou ďásna a čistí zuby. ano
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2014 18:56 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2014 14:32 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Horší je takovýho blázna pak udržet v klidu,když má třeba zatržený dráp.zrovna dnes jsem koukala,že má jeden natržený.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.03.2014 23:22 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Jjj,náš případ ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.03.2014 23:15 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
někdo se s balonem prostě narodí ... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2014 23:10 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Jo Argo je jak pošuk,furt by lítal a nosil snad cokoliv,Sagiho už to začíná brát taky,ale asi takovej závislák jak Argošek na baloncích nebude.už ani nevém kolik jich dostali na Vánoce,dneska kouknu do šuplíku a tam je jeden poslední.Ale stačí se podívat na zahradu kde je plno žlutých,oranžových kousků balonku,který budu muset pečlivě sesbírat,jelikož jak přijde Baruška,tak je sešrotuje úplně všechny,pak má druhý den mozaikové hoví. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2014 22:53 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
uplně ti závidim, když si vzpomenu na ty hodiny a kilometry u nás....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2014 22:53 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
petdiscont.cz/…

A tenhle vezmu příště
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2014 22:52 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
petdiscont.cz/…


Tak tenhle je fakt odolnej palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2013 22:59 Žena myspu [276] Re: petrab
Tenisák roztrhal na kusy taky během pár vteřin, a na tom kongu (oranžovém) si dal taky záležet, ale loupal se s nim nejdýl
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.05.2013 22:55 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
můj minulej pes jako mladej sešrotoval všechny hřbety knih, vytahoval si je za tu záložkovou šňůrku z knihovny a tak jsem tam místo knih dala keramický vázy a ty rozžvejkal taky, nejvís jsem byla hotová, když mi sežral nádherný zcela zánovní koně (boty), věc jsem překousla (moje vina, měly bejt v botníku), ale chyběly hřebíky. Tak jsem se tejden hrabala v h..... a šílela po rtg. Za rok při malování jsem hřebiky našla pod skříní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2013 22:52 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: myspu
to doufám, dnes kámoš, co má dobrmanku, kterou někdy hlídáme, tvrdí, že sešrotuje i tyhle kongy, je ale fakt šílená,Egonovi sežere komplet všechno a tenisák umí oloupat během pár vteřin komplet hafici.net/fotogalerie.php…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2013 18:26 Žena myspu [276] Re: anargo
Fotka k příspěvku Jo u nás je to stejné, jediné co ho na hračkách přitahuje je to, že jsou v celku. Nedá pokoj dokud je úplně nerozbije a přesně tak, začíná se očima smich Taky budu objednávat ten černej kong, ten by snad měl vydržet
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2013 17:48 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Tak my jsme kong ještě neměli,můžeme skusit,ale brala bych spíš nějaký odolnější balonek,těch zničí mraky.Plyšák byl u nás jen jedkou,první co urval byly oči,pak přišel na řadu chobot a nakonec ho rozpáral,vata všude,naštěstí on to jen ničí a nežere,za což jsem velmi vděčná,když měl ničitelské odbobí trnula jsem hrůzou když se dal i do krabice s cd a dvd,naštěstí jen rozkousal,ale nesežral nic.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.05.2013 21:40 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: myspu
jako to ses ptala, jestli jsou plyšáci, kteří vydržej? No to tedy nejsou. Když jsem mívala psa ničitele, prostě jsem mu semtam dala plyšáka, aby si potrhal, za pakatel je možný si je koupit v sekáčích pro srandu na tu chvilku, doufám jen, že to neni šrotovač, že by jako vohryzance taky přímo žral, to bych pak zkusila ten černej kong jen
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.05.2013 23:25 Žena myspu [276] Re: petrab
Iks možná, ale co vydržej?
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.05.2013 23:00 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: myspu
tahacích hraček je iks ne? my už se moc netaháme a plyšáky kupuju zásadně dlouhý a oblý bez přílišnejch výčňelků hafici.net/fotogalerie.php…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.05.2013 22:36 Žena myspu [276] Re: petrab
A o něčem plyš, nebo na tahání nevíš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.05.2013 22:32 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: myspu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.05.2013 20:46 Žena myspu [276] Re: petrab
nn, oranžovej, ale spíš bych potřebovala hračku na přetahování, házení, ten černej je jen na doplňování paštiky ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.05.2013 20:23 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: myspu
I ten černej?


+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [3] 4

Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 867x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/684-hracky?od=101