Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Obrany

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Výchova a výcvik psa 

+ přidat příspěvek
Obrany
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.06.2017 00:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2013 20:58 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Jo to mě taky zarazilo,pořád sedání k noze u obran nevím teda k čemu,to at si cvičí na poslušnosti.Chvílemi to vypadá,že chtějí to štěně spíš udusit na tom obojku.My teda máme na obrany postroj,i když u zkoušek být nesmí.V kruhovce stojím za Argem,pořád ho povzbuzuji a taky dostatečně chválím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2013 20:44 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
hlavně fakt nechápu, že štěně přímo odrazujou, místo aby ho motivovali nějak, nevim, proč to mrně furt nutí si sedat k noze, proč ho nepobízí, proč ho vyvěšujou a rvou mu to z huby atd., podněty a reflexy bez komentáře
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2013 20:14 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
No tak tohle video se mi teda vůbec nelíbilo,takhle házet se štěnetem a ještě přitom narážet do páníčka a smát se tomu jak blb tak nevím no.
Obrany jsou super,sami na ně chodíme a baví nás,ale tohle jsem ještě na cvičáku neviděla-naštěstí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2013 11:09 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Obrany

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 67x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/709-obrany