Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Smutek

 

NápovědaFórum » Chování psů  

+ přidat příspěvek
Smutek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2016 18:54 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: pavlinapoddana
Kamarádka je dává své fence na konci roku na zklidnění při střelbě a taky si je moc chválí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.03.2016 11:47 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: pavlinapoddana
Adélka Hrubá je dávala své fenečce a chválila je.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2016 23:19 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Dostala jsem od kamarádky bachovy kapky na zklidnění,máte z tim někdo zkušenost?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2016 16:14 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: pavlinapoddana
záleží a to zcela, na konkr. jedinci, někdy pomáhá změna režimu a nadmíra pozornosti a aktivit, někdy, bohužel ani to ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2016 16:12 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: pavlinapoddana
Upřímnou soustrast. Když mi bylo 22 let, zemřel mi otec. Naše Šedka, kříženec, ho měla za svého pána. Dostala takový záchvat, že jsme si s maminkou myslely, že nepřežije. Tesknila dlouho, měsíc, dva, už přesně nevím. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2016 11:27 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Ahoj lidičky,umřel nám páníček a zajímalo by mě jak dlouho bude mojí Cherryně trvat,přestat ho hledat,jak dlouho trvá psí smutek,cítí velký smutek i ze mě a i když se zaměstnáváme dlouhými vycházkami a padá na nás únava,vidím v jejim chování velkou změnu,nemáte s tím někdo zkušenost?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2013 19:58 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
Díky moc, to s tou dovolenou je dobrej nápad palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.03.2013 20:50 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
No, tak šup na hromádku. Aspoň si to nacvičíte!

Jinak zkuste to o dovolený, kdy spolu budete dlouhodobě, klas. nácvik odcházení a přicházení ze strany přítele, aby si pes zvykal na to, že přijde někdy za hoďku a někdy za půl dne a jindy za den, že se prostě rozhodně vrátí.
Taky se zamyslet nad tím, jestli by jste neměli dělat nějaký aktivity podobný, co dělá se psem přítel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2013 18:36 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
To asi neprojde :-D Zas tak dlouho spolu nejsme :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   04.03.2013 16:14 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
Co takhle svatba? ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2013 09:10 Žena Terda [484] - Jezevčíci – smutek
Ahoj všem,
poslední dobou mám s Bertíkem takovej problém. Doslova se zamiloval do mojeho přítele. Jak ho viděl poprvý, tak byli hned kamarádi. Na jednu stranu jsem ráda, že na něj neštěká a že ho přijal, jenže to má i horší stránku. Když pominu, to že v jeho přítomnosti Bert "vypne" a pořádně nevnímá, což doufám se zlepší postupným tréningem, že i před kámošem se musí taky poslouchat a ne jen dělat blbiny. Horší je, že když jdeme třeba společně na procházku nebo když k nám přijede přítel na víkend tak pak Bert aspoň den, ale spíš dva doslova truchlí - je bez nálady, ocásek staženej, chce se jenom chovat, nechce žrát a hledá ho a moc nevím, jak tohle řešit :-(

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chování psů • Zobrazeno 145x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/716-smutek