Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Štěnisko čuvače 4 měsíce-může už spát venku?

 

NápovědaFórum » Nezbytné rady nejen pro začátečníky  

+ přidat příspěvek
Štěnisko čuvače 4 měsíce-může už spát venku?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 23:41 deny
jinak se jen zeptam zda jste nahodou na facebooku nenarazili na kauzu hledá se Sára? mnoho lidiček to znalo... už jsem to smazala... byla to moje Sárinka... utekla nam 25.12. a už tu není ... nemůžu si zvyknout... ♥♥
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 23:39 deny
Fotka k příspěvku a tady je čumáčisko taky doma vylepené :-) Bella ♥
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 23:37 deny
Fotka k příspěvku spíme ...jsem vám ji blikla... už je velikáá :))
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 23:35 deny
ted je třeba u nas 1 stupen nad nulou... ale nemam na to abych ji tam ještě nechala e tu tak zvykla beruška... ale tehdy v noci chtela fakt jit o pul 2 ven ... škrabala na dveře a knučela... tak jsem ji tam pustila domu už jit nechtěla... ale noc po tom spala doma do rána jako zabitá :-D a dneska se uvidí zase je tu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 19:02 Dracula Re: deny
Přežít může, nečeká se že by umrzla, ale může nastydnout díky tomu že je zvyklá být doma v teple. To potom není pro majitele, ani pro nic příjemného.

Vyčkala bych až nebude v noci pod mínusem, navíc jak psala Petra, vyvinete si spolu lepší vztahy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 13:29 deny
moc díy za reakce ,chtěla jsem ji tam nechat ale nevydržela jsem to tak je stále doma :_D akorat předevčírem v noci byla doma od 21hod do 1.30 sama pak chtěla jit ven...a to zrovna v noci sněžilo... přežila to.. :_D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   26.03.2013 20:50 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: deny
Protože má do cca poloviny dubna ještě v noci dost mrznout, nedělala bych to. Navíc si se štěnětem vytvoříte lepší vztah, bude-li co nejdéle s Vámi pohromadě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   26.03.2013 19:00 Dracula Re: deny
Noci jsou ještě chladné,podle mě ji nechte doma, je zvyklá spát v teple a do teplých jarních nebo letních nocích stačí vyrůst a můžete ji nechávat v klídku venku :-) ale také záleží na tom jakou a jak zateplenou má venku boudu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2013 13:26 deny – štěnisko čuvače 4 měsíce-může už spá venku?
ahoj máme 4 měsíční čuvačku .. ted za tyden bude mit 4 mesíc na noc je doma a pes den venku ... mám dotaz zda už by mohla i venku nocovat?co myslite díky

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Nezbytné rady nejen pro začátečníky • Zobrazeno 70x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/720-stenisko-cuvace-4-mesicemuze-uz-spat-venku