Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Jaký je váš pes

 

NápovědaFórum » Chování psů  

+ přidat příspěvek
Jaký je váš pes
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.08.2014 00:01 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
:-)neni nad jednoduchost : A JAK ŘÍKÁ DAD a úplně každej - VŽDY TEN NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2014 23:28 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
To já to mám jednodušší. Můj pes je SKVĚLÝ hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   02.08.2014 21:03 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)
Plná energie, priateľská, miluje deti, dospelých ľudí si vyberá, dominantná...teda k niektorým psom. Je to malý čierny buldozér čo sa rúti hlava nehlava za loptičkou čo ma iný pes. Vie ma aj poriadne naštvať.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   02.08.2014 13:54 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Udělejte si test,jaký je váš pes :)

intranet.uvlf.sk/…/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   04.04.2013 09:19 Žena lucisatko [208] - Společenská plemena
Hyperaktivní, bázlivý, umazlený, poslušný, akční, neúnavný, přátelský, tvrdohlavý - ale to jsme oba tak má smůlu smich a když si ho nevšímám tak uražlivý.
Navšechno co nezná tak ňafe.

Strašně rád se roztahuje po celem gauči až by nás skopal na zem. Ale umí se udělat i tak malinkatej aby se vlezl na klín, když sedíme na židli

Svým chrápáním by pokácel celý les :)

Rád sleduje ptáčky jak se krmí na budce. Prohání kočky, ale jen ze srandy a nikdy neublíží, nachává jím náskok. Miluje malé psy.

Nesnáší když jdem kolem cizího člověka a ten si ho nevšímá.
Miluje klacíky a balonky a podstatě všechno co se hýbe. Je prostě ten NEJLEPŠÍ!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   03.04.2013 22:45 Muž micz [165]
Velice milujíci lidi a zejména děti bez rozdílu jestli je zná nebo ne.Neskutečnej mazel. Za piškot udělá všechno. Velice ráda běhá pro míčky apod, ale páníčkovi je dávat už nechce(jsou přeci její). Nelíbí se jí dopravní značky. Ráda provokuje větší známé psy. Sem tam ráda prožene kočku nebo slípku, ale nic neublíží. S kočkou si i pospí. Poslušná i když občas... Prakticky neštěká. V kuchyni sežere všechno co paničce náhodou upadne a to i včetně cibule atd. Při čenichání vydává zvuk jako kompresor smich . Taky mlaská a někdy chrápe jak starech chlap. Každopádně je to naše zlatíčko love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   02.04.2013 22:42 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: vojpesta
vojpesta napsala: Jo a Egí právě hárá hop hop love E.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   02.04.2013 18:59 Žena vojpesta [208] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku Rozmazlená věčně olíbávaná,trpělivá,fanatický aportér,mazlivá lehce hysterická(to má ze mne)
poslušná,užebraná,odvolatelná od kočky hop prostě ta nejbáječnější holčička na světě nedovedu si život bez ní představit nejraději bych ji láskou umačkala. :-D Jo a Egí právě hárá love
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 18   02.04.2013 15:08 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Fotka k příspěvku Přerostlé,hubené modré koňo smich Je to veliký,ale neskutečný mazel...doma ho vidět není,nejraději se válí,ale venku je to pěkný ďábel to běhá jak pominutý,aby ne když než se naučil pořádně běhat s těma svýma dlouhýma nohama uběhla řádná doba..Nejradši by si se všema pesanama hrál,ale ti menší se ho kolikrát dost bojí,když přiběhne takový kolos..zavislák na paníčkách,hlavně na paničce...Na baráčku ohlásí a to dost na hlas všechno co se mihne kolem..miluje vodu,kolikrát ho načapu jak leží ve vaně místo v pelechu :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 18   01.04.2013 20:49 Žena DaD [745]
Fotka k příspěvku Samozřejmě nej a navíc první. Nedůvěřivý, chlapů se trochu bojí (čím dál míň, pokud nemají hůl), závislý na své paničce (vzájemné), miluje děti, žere kočky a velké psy nemusí. První měsíce nezvladatelný lovec, teď gaučák. Melancholik, neuvěřitelný dobrák, ale hlídač skvělý. Silvestrovský nervák (už si zvykám slavit v šatně). Vděčný, šikovný, naučil se po roce i hrát si a trochu po dvou letech aportuje. Mazaný půlhaskounek, na cvičáku zatvrzele odmítal přeskočit překážku (když jde přece obejít), ale za paňulí klidně přeskočil vysoký plot. Zbytečně neštěká, když už, jde do akce skoro bez hlesu. Nemá rád vodítko, to se ani nevykadí, takže chodíme navolno. Nejlíp je mu v blízkosti smečky, v noci nelení vstávat, když se probudím, hlídá mě i na toaletě stydim . Nerad se koupe, ale za mnou vleze i do rybníka a pak se vyčítavě kouká.smich Pozná, když mi není dobře. love
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 18   01.04.2013 20:30 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Tak jak píšou snad všichni,ten náš je prostě jen náš a nej na světě.Argo je vůči cizím lidem nedůvěřívý,od mala nemá rád chlapy,déle mu trvá než se s některým skamarádí.Poslouchá spíše mě,než páníčka a taky je na mě závislý,kam jdu já jde on,na procházkách se drží spíš u mě,což je výhoda,sem tam skusí prohnat zvěř,ale dá se odvolat,miluje aportování čehokoli,stopování a samozdřejmě obrany,ty jsou nej.Po napadení psem má raději fenky a psí kámoše moc nemusí,ale časem se je alespon naučí tolerovat.A ještě musím dodat,že je taky pěkně rozmazlený,někdy uknouranější než kdejaká fenule. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 20   01.04.2013 19:23 Muž Míra [31] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Velmi pracovitý, akční, nebojácný, takový chytrouš, rozumný, někdy i jančivý, blázínek, neunávný, nedůvěřivý k cizím, skvělý obranář, super stopař, skvělý-výborný hlídač a strážce objektu, ten nejlepší parťák na světě, koumák, vlezprdelka, urážlivý, hravý, kaskadér, vlídný, hodný, mazlivý, miluje děti, miluje figuranty smich amaterský lovec, poslušný, občas lehce tvrdohlaví, agresivnýí vůči (cvičenému chování) výbušný a taky Nejlepší tož jasné že hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   31.03.2013 14:59 Žena Eviík [45] - Teriéři
myspu dobrý !Vášniví lovec možná že to bude i náš i když nemá na vybranou.Bude i tak lovecký pes !!! :-D I kdyby...... palec
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 18   30.03.2013 21:00 Žena myspu [276]
Vášnivý lovec, tvrdohlavý, akční, neúnavný, občas bojácný - zásadně musim nebezpečnou věc udělat první já, jinak ho to nezajímá (př. projít tunelem - první nepoleze, ale jen co tam vkročím tak už by se hnal dopředu), výborný hlídač, umí si zaštěkat, obranář, pozná můj vztah k lidem, vůči jiným psům domimantní, ale jinak bezproblémový. Rodinný mazlík, nesnáší samotu a když někam odcházíme, tak vypadá jak ztýraný pitbulek, samozřejmě originál a moje zlatíčko, nejlepší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 17   30.03.2013 20:16 Dracula
Velmi loajální, občas vzteklá když jí něco nejde, jinak hodná, aktivní, vášnivá aportérka, dostihářka, vášnivá lovkyně, pracovitá, vyčůraná je jak mraky, nebojácná průzkumnice, pěkná štěkna, až až příliš hravá, ničitelka všeho co má v tlamě, ale i přes to vše taky samozřejmě NEEEEEJ pes na celičkém světě pac hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 15   30.03.2013 15:59 Muž Buba - Gump [262] - Teriéři
pojašený, akčný, silný, verný, rada aportuje ale najradšej loví - veď to má aj v mene :-D niekedy poriadne na*ere (ako dnes) ale niekedy aj pekne rozveselý potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 15   30.03.2013 14:51 Žena Eviík [45] - Teriéři – Nej
No nej to je jasné :-D . Ale někteří lidi nemají své pejsky rádi ale těch je snad ani né jedno procento a možní i míň
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   30.03.2013 13:36 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Eviík
Vrozený aportér, lehce hysterický, což je umocněno špatnými zkušenostmi nejen v mládí, závislák s obrovským smyslem pro práci,po opak. napadení se strachovou averzí vůči jiným psům, nutno stále hlídat

Např. minulý pejsek naprostý flegmatik umocněný pouze pozitivními zkušenostmi v mládí,
nikdy žádná větší rvačka, zcela vyrovnaný ignorující ostatní psy, jedinec, za kterého šla dát zaručeně ruka do ohně, co se týče vztahu k dětem alá krizovky, s fobií proti samotě projevující se samopoškozováním, lovec

A JAK ŘÍKÁ DAD a úplně každej - VŽDY TEN NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   28.03.2013 13:31 Žena DaD [745]
Všichni napíšou jedno: ten NEJJJ!!! :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.03.2013 15:45 Žena Eviík [45] - Teriéři – Jaký je váš pes
Jaký je váš pes???

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chování psů • Zobrazeno 227x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/721-jaky-je-vas-pes