Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Kde inzerovat když prodávám štěňátka?

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Péče o štěně a psího adolescenta 

+ přidat příspěvek
Kde inzerovat když prodávám štěňátka?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2017 17:42 Martina www.hafni.cz
Ahoj, já mohu jen doporučit stránku hafni.cz opravdu jsem byla spokojená a i web je hodně přehledný :) opravdu doporučuji:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2015 10:02 ZanetkaWG
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2015 21:47 Milan – inzerce psů zdarma
Ahoj já inzeruju na www.bazos,cz, www.minzerce.cz a www.sbazar.cz je to zdarma a rýchlé vložení. Jen na sbazaru se mušíš přihlásit. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.04.2013 23:37 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: vjirasek
kromě známé inter. inzerce bych se zaměřila hlavně na tisk - psí časopisy, tisk denní apod., ale spíše Ti poradí ti, co mají aktivní CHS
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2013 17:44 vjirasek – Kde inzerovat když prodávám štěňátka?
Zde v Česku je mnoho různých inzertních portálů jako Bazoš. Na které z nich inzerujete, když se vám narodí štěňátka?

Začnu se svým webem na predej psů - www.pesva.cz/

Jaké stránky znáte a používáte? :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 99x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/733-kde-inzerovat-kdyz-prodavam-stenatka