Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Pes a včely (hmyz)

 

NápovědaFórum » Chování psů  

+ přidat příspěvek
Pes a včely (hmyz)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   02.06.2013 10:32 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: petrab
To je fakt i když my nemáme ty pidi jorky, máme pořádné chlapy 3,5 kg a to už je pane kus psa smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   02.06.2013 10:14 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: 111muf
Váš zadek je ovšem asi jako náš čumák....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.06.2013 00:41 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: petrab
Nám po včele hoří a otékají vetšinou packa nebo čumáček. Zyrtek a Zodac mám stále doma.
Muf jednou kulhal 3 dny, tak asi měla včelka zrovna slušně nabito.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.06.2013 00:17 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: 111muf
E. honil kdysi roj vos, který našláp na louce - dostal pigár iks, ale nijak neotekl, od vos dostal hromadu bodanců, protože jsme mívali na chalupě ringle a to byl horror, od tý doby, vosy buď chňape, ale když má kam, radši zdrhne domu ze zahrady, do pysků dostali moji psi žihadlo od včely vícekrát, ale k žádné extra situaci nedošlo, jen lehký otok, neznamená to, ale že to nemůže jinému psovi způsobit horror
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2013 23:50 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena
Nejhorší jsou včely tedy alespoň podle mě, protože v té změti chlupů by měl člověk ještě navíc v ideálním případě najít žihadlo a to vyndat. Vždyzky raději ještě prohlížím to místo které si pes líže a pokud se rychle olizuje, je jasné že to dostal někam do "obličeje" takže tlama - jazyk.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2013 22:33 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Dracula
stát se to může, myslím štípnutí do jazyka, spíš ale do pysku apod. Pakliže nejde o alergika, mělo by se to zvládnout. Rozhodně bys měla jako 1. pomoc nosit u sebe Zyrtec, Zodac alá podob. antihistaminikum a to při štípnutí podat preventivně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2013 00:06 Dracula Re: micz
No jen doufám že se jí nemůže nic stát :-) Jako né že by mě to nějak vadilo, ale bojím se toho že jí štípne do jazyka hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2013 00:05 Dracula Re: petrab
Já se především těchto co bodnou taky bojím hmm hlavně když má oblibu je žrát, což jak by dopadlo kdyby jí nějaká ta včela, vosa a nedej "Bože" sršeň štípla do jazyka nevím hmm

"Zlozvyk chytat co se hýbe", v deštích chytá ropuchy, což samosebou zakazuji. Jednou se k ní nahnula tak nešikovně že jsem u ní strávila celý večer vyplachováním oka :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.05.2013 22:54 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Dracula
Zdravíčko! ... Mně tedy nevaděj žádný potvory, pavouci, myši, brouci, hadi, já nevim co, ale když vidim sršeň, tedy i z dálky slyšim, jsem naprosto hysterická a podobný výpady hafana nezvládám a šílim. Každopádně ale: www.novinky.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2013 21:14 Muž micz [165]
Máme podobnej problém... ale asi to nemá řešení :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.05.2013 19:23 Dracula – Pes a včely (hmyz)
Ahojky lidičky, poslední dobou s jarem nastal takový problém (hmyz). Naše čuba ted loví co lítá, leze a nejhorší na tom jsou "včely a vosy" zbytek mi nevadí.. Jakmile nějaká kolem letí tak "chramst" a už jí má v tlamě a morduje jí dokud jí nespolkne hmm pokud najde mrtvou taky jí sežere a bojím se toho až se setká se sršní.. Ač jí za to nadávám stejně to udělá znova, bojím se toho že jí píchne a něco jí udělá?? coze začala až tenhle rok, loni si hmyzu ani nevšimla :-O

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chování psů • Zobrazeno 83x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/743-pes-a-vcely-hmyz