Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Jaké je to plemeno???

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Jaké je to plemeno???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2024 15:44 Žena Pejskar123 [0] – Jaké je to plemeno?
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Zdravim, potrebovala bych zjistit plemeno naseho pejska, je to polovicni jezevcik. Dekuji
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2013 00:18 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Jana
co třeba šiperka? www.bazarus.cz/…

zahledej v atlasech, na internetu v obrázcích třeba na googlu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 21:13 Žena DaD [745]
Tak to je těžké, i podle fotky by to nemuselo být jednoznačné, třeba to byl kříženeček. Číhejte, jestli tudy nepůjde ještě jednou :-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2013 13:14 Jana – jaké je to plemeno???
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jestli mi někdo bude umět poradit. Potkala jsem na ulici holčičku s pejskem - štěnětem, které se mi strašně líbilo, a zeptala se jí, co to je za plemeno. Bohužel holčička neměla náladu se se mnou bavit, něco odsekla, a šla dál. Hledala jsem podle fotek na netu, ale opravdu nemohu na to přijít :-) štěně bylo hodně malé, ale myslím, že v dospělosti to bude spíš menší, max. střední rasa. Stavbou těla a typem srsti mi připomínal trochu shibu nebo akitu, jen čumáček měl trochu víc zašpičatělý, ale byl úplně černý, bez jediné světlejší skvrnky - alespoň co jsem stačila vidět. Vypadal jako plyšáček, opravdu moc krásný. Ale když jsem si našla štěňata shiby a akity, vypadají trochu jinak, a mají o trošku silnější čumák a jsou ještě více chlupatí. Tento pejsek měl srst všude pravidelnou a stejně dlouhou.
Mohli byste mi někdo prosím poradit, co to je za plemeno?
Díky :-) :-)
Reklama

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 57x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/752-jake-je-to-plemeno