Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

péče o drápy

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Péče o velká plemena 

+ přidat příspěvek
péče o drápy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.02.2014 00:54 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Tak to jsme na tom stejně. Já stříhal drápky maltézáčkovi, ten se dal dobře držet a žilky v drápech byly dobře vidět. Scottymu stříhá drápky jeho chovatelka :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2014 19:06 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
A nebojíš se že ho stříhneš?já zkoušela jednou jen zastřihnout,ale jak bafan cukl packou,tak jsem se lekla, že bych ho mohla stříhnout a šla k vetce :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2014 10:41 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
u nás sříháme drápky samy.... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2014 21:50 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kajík
Tak to Scotty má na levé zadní nožce jeden drápek bílý, jinak má všechny drápky černé :-) Naštěstí není jednobarevný palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2014 20:51 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)
My sa tiež rozhodujeme či Bessiene budeme strihať pazúre sami alebo pôjdeme k veterinarovi, keďže má čierne pazure. Avšak má taký znak....na ľavej labke má striedavo biely a čierny pazurik :-D :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2014 21:32 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
No, Scotty má drápy pevné (naštěstí), ale ty vlčí drápy, to bylo už hotové peklo Měl je ostré a zahnuté a děsně mne jimi škrábal. Ostatní drápy taky stíhá zabrušovat sám, ale paní chovatelka když už ho měla v rukou, tak mu je všechny zarovnala. Vypadá teď jak modelka :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2014 21:04 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Argovi jsme tedy zatím-bude mít 4 roky-nemuseli drápky stříhat vůbec,jen ten boční drápek-vlčí dráp-ten se potvora rád a pěkně zatrhává,takže chodím jen na pravidelné zastřihnutí tohoto drápu a jsem ráda že ostatní se zatím stříhat nemusí,Argo toho hodně nalítá,tak si je přirozeně obrušuje sám,což je dobře,protože jakmile se jednou začne stříhat,tak to roste rychleji.
Sagi-8 měsíců,měl zatím jen jeden drápek kousek natržený,ale nebylo nutné stříhání,odpadl a zhojil se sám. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2014 01:26 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Mně je ostříhala v neděli moje paní chovatelka a mmusím říct, je to skvělé. Už nemám při hraní se Scottym na rukách krvavé šrámy od drápků, je to obrovská úleva :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2014 20:29 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
No právě,naše psiska je mají taky černé a nerada bych stříhla tam kam nemám,asi zůstanu raději u stříhání u vetky. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2014 23:06 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Já si tedy sám na stříhání drápků Scottyho netroufnu. Má černé drápy a tak nevidím, kam až sahá ta žilka v nehtu, a nerad bych mu ublížil. ne
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2014 22:19 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Stříháte někdo drápky psovi sami,nebo chodíte na veterinu?já zatím byla vždy jen na veterině,ale doktorka mi říkala,že to můžu zastřihnout i sama,ale zatím jsme si netroufla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2013 21:30 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: micz
diky kouknu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2013 21:00 Muž micz [165]
Používám tyhle a jsou docela dobrý www.zoohit.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2013 13:27 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – péče o drápy
zdravím..kdo z vás stříhá drápy sám?mám problém s kleštěmi na drápy..potřebovala bych tip na nějake odolné nejlepé kovové,protože ty s plastu nevydží naše douší drápy..opět se zničily..takže kdyby někdo mohl poradit,kde seženu nějaké odolné co se po druhém zastřihnutí nezlomí,byla bych moc vděčná palec

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 100x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/768-pece-o-drapy