Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Dotazník o cestování se psem

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Dotazník o cestování se psem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.10.2013 13:52 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Lucajz
poslano :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.10.2013 09:29 Žena Lucajz [14] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
A děkuji všem, co mi už napsali, ať už na mail nebo do vzkazů a tady. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2013 09:28 Žena Lucajz [14] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: malyLibor
Děkuji i za takovou odpověď. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.10.2013 00:54 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Lucajz
No tak nevyplním, protože právě teď psa nemám. A měl jsem a budu mít. A přiznám se, že si neumím představit, že bych jel na dovolenou a pejsek nejel se mnou. Moje zásada byla vždy jdu jen tam, kam smí i můj pes - snad jen s výjimkou samoobslužných obchodů s potravinami, a i ty jsem si vybíral podle toho, jestli tam mohu bezpečně pejska nechat před obchodem. Pes se mnou chodil na návštěvy, nakupovat, posedět s přáteli do nekuřácké restaurace, v létě k vodě i na vodu a také na dovolenou. Mne tedy dovolené nijak zvlášť neberou, ale raději bych na dovolenou nejel než jet bez pejska.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.10.2013 00:14 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Lucajz
;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2013 22:53 Žena Lucajz [14] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Dotazník o cestování se psem
Ahoj, chtěla jsem vás všechny poprosit, zda by jste mi nevyplnili dotazníček. Jedná se o dotazník, který je podkladem pro mou absolventskou práci, je naprosto anonymní.
Pokud si najdete čas, vybranou odpověď prosím zvýrazněte (barvou, tučně - je to na vás). Můžete odpovídat sem do příspěvků (potom ale již nebude anonymní), mě do vzkazů a nebo na můj email mailto:luciaskuv@gmail.com

Děkuji moc všem za čas, který věnujete tomuto příspěvku a dotazníku, moc mi to pomůže. :-)

L.

Odkaz na stáhnutí dotazníku: leteckaposta.cz/…

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 50x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/773-dotaznik-o-cestovani-se-psem