Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Trucuje?

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Péče o štěně a psího adolescenta 

+ přidat příspěvek
Trucuje?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.11.2013 23:29 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: ivelinka62
patrně chodíš do školy na iks hodin a někdy i na odpoledku, 3měsíční štěně je mimino a teprve +- kolem 5. měsíce začne ovládat svěrače a čím méně nehod do tohoto věku, tím lépe, tedy je nutno štěně vynášet po spaní, jídle, hraní ven v různých intervalech (v náručí, aby se nemohl vyprázdnit po cestě)a neučit ho doma na náhradní WC. Lidské mimino zase pleny do určitého věku. Navíc štěně může reagovat různě na odloučení od toho, kdo se mu nejvíc věnuje a možná za loužičky apod. maminka také štěně hubovala i když nijak surově.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2013 20:50 ivelinka62 – trucuje?
Dobrý den všem. Mám 3 měsíční štěně Jorkšíra. Když jsem doma je všechno v pohodě dokonce už dělá svoje potřeby tam kam má. Ale když odejdu a jdu do školy a mamka s ní zůstane sama, tak dělá všude loužičky a hovínka rozhází všude po bytě. Poté co přijdu domů je vše ok. A přitom je mamka na ni strašně hodná, tak nevím. Prosím poraďte co mám dělat. Předem vám moc děkuji

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 25x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/789-trucuje