Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Podivné chování

 

NápovědaFórum » Chování psů » Poruchy chování 

+ přidat příspěvek
Podivné chování
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2014 19:40 Marťásek Re: Marťásek
V každém případě si myslím, že by lékař měl majitele na toto očkování upozornit a vysvětlit rizika. Nebezpečí číhá na každém rohu. Podívejte se na nás...nakazila se na pražském trávníku. V každém případě děkuji za Vás názor.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2014 19:23 Marťásek – Re: venca21
Děkujeme
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2014 13:56 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Marťásek
tetan je sázkou do loterie jako některé další nemoci, které se běžně neočkují, rozhodně je vhodné psa očkovat proti tetanu , pohybuje-li se na vesnici a zvláště v blízkosti koní, protože jejich trus teten. obsahuje, největší nebezpeční hrozí štěňatům, která se přezubují!!

též jsme měli kdysi psa, který na tetan odešel, někdy se skutečně velmi špatně nemoc diagnostikuje a bývá to rychlé a bohužel, velmi pro psa bolestivé,

tedy přeji hodně sil

např. já osobně na tetan psy běžně neočkuji


www.hafbezobav.cz/…

www.veterina-lanskroun.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2014 22:41 Muž venca21 [79] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Marťásek
sad to je mi opravdu srdečně líto a díky za upozornění
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2014 21:15 Marťásek – Lidi pozor!!!
Lidičky,nechte si svého miláčka očkovat na tetanus i když vám doktor řekne, že je to zbytečnost!!! Dnes moje holčička Endy po několika dnech zemřela na tetanus. Endy byla Ridgeback 2 roky stará, šťastná fenečka, kterou jsme si vzali z útulku. Vytvořili jsme ji domov a ona nám umřela jen kvůli zatrženému drápnu a taky protože lékař tetanus nepoznal!!!!
Podívejte se na net co to s pejskem udělá a jaké jsou příznaky. Vím, že je tetanus u pejska neobvyklý ale prosíííím buďte důsledný neb nikdy nevíte co se může stát!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2014 19:13 Muž venca21 [79] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: 111muf
Jídla je zatím dost palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2014 17:07 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena – Re: petrab
smich smich Ještě že nás ti pejkové mají smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2014 23:04 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
www.youtube.com/…

(za zvukovou kulisu se fakt omlouvám, páč jsem neměla dlouhé měsíce zvuk, teď když to slyšim, tak to je konec, ale jde o psa, né vo doprovod)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2014 23:02 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: venca21
venca21 napsal: .Chápete to kradla a nejedla jen aby mohla něco zahrabat. smich

MY TO NECHÁPEM. ALE EGON ROZHODNĚ!! pac ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2014 22:15 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: venca21
:-D no jo aby si taky neschovávala do foroty, když se rodinka tak pěkně rozrostla palec
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2014 21:34 Muž venca21 [79] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Já občas najdu kousky jídla i v rohu místnosti. pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.01.2014 19:34 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: venca21
Jó to znám. Když žila ještě moje Baruška a bylo se na prochajdě, dostala piškotek za aport a místo aby ho snědla, zahrabala si ho na kopečku do hlíny přímo přede mnou. Čenich měla věčně od hlíny. Ve verandě si jednou odřela čumák do krve od betonu, jak se snažila zahrabat si ukradenou tyčinku :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.01.2014 23:47 Muž venca21 [79] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: 111muf
To je fakt moje Jessy taky hodně zahrabává a dokonce při rytí zahrádky nacházíme i potravu kterou jsem jí ani nedal.Kradla rohlíky pro kačeny a zahrabávala je.Chápete to kradla a nejedla jen aby mohla něco zahrabat. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   31.12.2013 08:22 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: petrab
Souhlasím s Egonovou panulí, myslím, že na to káplapalec Je to nutkání zahrabávání pokladu, myslím, že je to přirozená věc. Mí psi to sice nikdy nedělali(všechno hned sní), ale sousedovic Betka to dělá. Když má prostě přebytek a nemá zrovna místo v žaludku(už je starší a nesní toho tolik), chodí si zahrabat i piškot.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   30.12.2013 22:53 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Tomas127
Fotka k příspěvku myslím si totéž, co anargo, resp. moji psi toto dělali jedině, když neměli kam kost zahrabat (např. v bytě), nakonec se to naučili i tam... (někdy jim je ale potřeba trochu "pomoct" :) )

 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   30.12.2013 18:13 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
A nechce si jí třeba někam zahrabat?když pořád s ní chodí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2013 15:52 Tomas127 Re: Libas
To jsem zapomněl uvést, nejedná se o žádnou vepřovou kost ani z jiného zvířete, je to kost koupená ve zverimexu a je z takové bílé hmoty a chvíli trvá než jí pes rozkouše.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2013 14:35 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Tomas127
A tu kost dáváš syrovou nebo vařenou?
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2013 13:23 Tomas127 – Podivné chování
Zdravím, mám problém se svojí 3letou fenkou (zlatý retrívr), vždy když jí dám větší kost ke kousání, tak si jí sice vezme, ale místo aby si jí šla rozkousat, začne chodit a kňučet, vůbec nevím proč to tak dělá, prosím Vás proto o radu. Děkuji :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chování psů • Zobrazeno 133x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/799-podivne-chovani