Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Marley a já - kniha vs film

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Marley a já - kniha vs film
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   11.01.2014 20:13 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Ten film jsem viděla je moc krásný ale i smutný,kapesníky mi ani nestačily brát slzy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.01.2014 12:18 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
Hm... já dnes brečím furt... když jsem si přečetl příběh Dextera a Rexe na tlamoknize, tak jsem tu brečel v kanclu a měl co dělat, abych neřval nahlas, aby si toho nevšimla sekretářka... ach jo... mně stačí skutečný příběh, ani k tomu nepotřebuji film. U Marley a já jsem taky bulel, ale to jsem byl doma ve vaně... tady se mi hrnou slzy do očí, jen si přečtu obsah filmu... ach jo, já dnes potřebuji nějakou komedii, nebo něco pozitivního... asi to dnes v kanclu zabalím, vezmu Scottyho a půjdu se podívat do polí, jestli jsou uklizené všechny černé skládky, co jsme našli... Včera je měli uklízet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.01.2014 10:21 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
www.csfd.cz/…/
Vychází z jedné indiánské povídky o lásce dívky Andy a chlapce Dana, kteří se ztratí v zimě v lese a najdou je až na jaře, kde kolem jejich těl rostlo červené kapradí. Podle této povídky pojmenuje asi 12-ti letý Billy Coulmen své dvě štěnata loveckých psů, na které celé prázdniny dřel s dospělými chlapy v lese. Film je o přátelství chlapce a jeho dvou věrných psů, kteří mu v závěru filmu zachrání život, když jej v lese napadne puma. Jeden z psů po rvačce umírá a druhý poté steskem zemře na hrobě toho druhého psa. Na jejich hrobech potom vyroste červené kapradí...
asi budeme hodně "pláčat" palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2014 23:21 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
PhoebeAdel napsala: deníkovej maniak... ;-)
zdraví a pusinku! Egoušek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2014 23:21 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: geminika
o čem to je?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2014 19:31 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: geminika
Tak to neznám, ale píšu si palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2014 14:01 Žena geminika [44]
A poznáte taký veľmi starý film "Kde rastie červené papradie" ? Tak to som videla ako decko, revala som ako slon, ale je krásny. Konečne ho mám aj stiahnutý na DVD, ale ešte som si ho nepozrela, lebo nechcem plakať. Sú dve verzie, ale najstaršia je lepšia.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2014 12:03 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Kdysi jsem viděla dva filmy. Ten jeden se mi už podařilo identifikovat. Ale jeden prostě nevím jméno. Jediný, co mě napadá, že budu muset do postele do šuplnete - nebo pomocník a budu muset projít deníky za x let zpět- filmy si zapisuju. No jo, deníkovej maniak... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2014 12:01 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
Taky si myslím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   07.01.2014 12:13 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Já myslím, že úplně každý pes. Věříš, že jsem přesně na to myslel, když ten film končil? Uvědomil jsem si, jak si my lidé strašně málo vážíme toho, jací psi jsou a co vše pro nás dělají. Jak se i já kolikrát vztekám, když Scotty něco vyvede, a jak málo se raduji z těch 99,99% doby, kdy je hodný a dělá mi jen samou radost.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   07.01.2014 07:36 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
sem tam mě, v souvislosti s těmito filmy napadne, že skoro každej pes by zasloužil nějakej film,...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.01.2014 00:22 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Krásný film.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.01.2014 22:41 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
tos mi připomněl, že si dám grapfruit s cukrem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2014 22:30 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Já právě vlezl do vany, vypínám net, otvírám grepové pivko a pouštím Marley a já pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2014 22:01 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
Já zažila rovněž naprosto geniální film oproti knize a to s D. Hoffmanem - Maratonec. Ovšem to fakt nemá co dělat s hafanama...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2014 20:26 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Já ještě neviděl ani film, ale právě dnes v noci jsem ho stáhnul, tak si ho právě za chvíli budu pouštět ve vaně :-) Ale pokud je opravdu dobrý, určitě si seženu i knížku. Souhlasím totiž sPhoebeAdel i anargo, že knížka je lepší než film. Film je v dobrém případě pěkná ilustrace ke knize, v horším... no, prostě miluju knihy, filmy už méně. Ale na druhou stranu je fakt, že jednou už jsem zažil film, který byl lepší než kniha, jen si jaksi nepamatuju, o jaký titul se to tehdy jednalo stydim
A teď tedy šup do vany koukat na film pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2014 14:03 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
sem tam i ne, někdy záleží na tom, co shlídneš dřív,

já osobně, co se týče psů, raději mám filmy, protože dost hltám ty záběry
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2014 23:18 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Doporučuji přečíst, protože je to dokonalé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.01.2014 12:12 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Mě se film taky moc líbil,knihu nemám,ale asi si ji pořídím,většinou je totiž vždy lepší knížka než film. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2014 06:27 Žena Petra123 [461] Re: PhoebeAdel
Podle mého film super, ale musím se přiznat, že knížku mám doma, ale ještě jsem ji nečetla. stydim Jak to tu čtu, budu to muset napravit. :)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2014 00:03 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba – Marley a já - kniha vs film
Dnes jsem si asi po několikáté shlédla film Marley a já. Zasmála se a pěkně pláčala (tenhle výraz miluju smich ) Ale tak nějak jsem hrozně ráda, že jsem četla knihu první a film viděla až potom. Kniha byla perfektní a já se u ní tenkrát smála tak, že jsem se bála, že probudím spolubydlící. Jasně, že jsem i brečela. Ale u filmu mi za 1/ vadil představitel Grogana a za 2/ chyběly některé pro mě vtipné chvíle, které autor tak báječně vystihl. Jak jste na tom vy?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 119x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/801-marley-a-ja-kniha-vs-film