Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Výživa psů od odborníků

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Výživa psů od odborníků
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.03.2014 11:38 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: marty663
Mě by zajímala kloubní výživa a alergeny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2014 20:28 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Mne by velmi zajímalo vysvětlení tohoto upozornění, které jsem na vašich stránkách nalezl: "Pozor! Pokud necháváte granule v misce celý den, tak nadměrně zatěžujete ledviny a můžete způsobit zdravotní potíže, proto krmte dospělého psa jen 1 až 2x denně."
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2014 14:56 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: marty663
za mne tuky, kloubní výživa, nevhodné potraviny, alergeny, detailní obsah látek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.03.2014 11:39 marty663 – Výživa psů od odborníků
Ahoj :-) , vytvořili jsme stránky o výživě psa. Jako jediný v ČR jsou založené na vědeckém výzkumu s uvedenými zdroji. Zatím je tam pár článků, postupně budeme další přidávat ;-)
Zde Vás poprosím, abyste psaly o jaké téma máte největší zájem (výživa malých plemen, potřeba tuku, kloubní výživa, nevhodné potraviny atd.)

vyziva-psa.webnode.cz/
Díky ano
S pozdravem a přáním krásného dne
Bc. Martin Nejedlý

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 34x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/841-vyziva-psu-od-odborniku