Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Beh so psom

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Sporty, aktivity, akce pro psy 

+ přidat příspěvek
Beh so psom
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.06.2014 20:38 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Laďka
zkoušela jsi třeba na fb najit lidi co šijou takovy věci soukromně? tam by mohla byt i lepsi cena a i ten reflexni postroj by nemusel byt problem..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2014 20:12 Žena Laďka [354] - Teriéři
Chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo tip na to, kde bych mohla pro Abbynu koupit reflexní canicrossový postroj. Co jsem našla na netu, tak to byly pálky, že se mi z toho protočily panenky. Mohla bych do toho dát max. 500,-. Zatím běháme s obyčejným postrojem, ale už nám to začíná docela jít a Abby už někdy i hezky tahá, tak myslím, že ten obyčejný už by ji mohl řezat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.04.2014 09:24 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: petrab
neboj my dvě si dáme dovolenku ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2014 22:31 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: sgualdrina
pardon tedy mimo mísu, doufám, že se mnou nebudeš chtít běhat.. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.04.2014 22:01 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kajík
Konečně jsem se dostal k tomu, abych nahlédl do svého chodeckého deníčku, abych věděl, kolik jsem chodil se Scottym. Tak do 5. měsíců jsem chodil maximálně 3km, do 6. max. 4km, do 7. už jsem chodil 6 km a potom už i 8km. Ale s tím, že já jsem šel a Scotty běhal kolem mne rychlostí, jaká jemu vyhovovala, já jsem zatím neběhal. Ale i to jednou přijde smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2014 15:29 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
já jsem se schatzem zacla taky behat az tedka,co měl 2 roky,je sice pravda,že ještě neběhame 5km ale tak 3km,ale ono zalezi na hodne faktorech..hlavne pokud s nim chces běhat na voditku,tak doporucuji postroj,zapnuti za obojek je riziko pro psa..já osobně si chci pořídít canicrossovou sadu,jenze tedka diky tehotenství,jsem s běhaním musela přestat,takže snad příšti jaro :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.04.2014 07:37 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: petrab
No ja chcem začať až keď bude väčšia :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.04.2014 20:59 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: kajík - edit
samozřejmě, je to sporťák, ale začni s tím, až zcela doroste (cca kol 18. měsíce) a POSTUPNĚ přidávej dýlku, pokud možno neběhem po asfaltu, ale přírodou, v létě bacha, ať se nenalemtá ledový vody (měla by bejt odstálá) a v zimě bacha na to, kudy běžíš, co se týče soli, měl by se pohybovat klusem, né cvalem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2014 19:58 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-) – Beh so psom
Ahojte :-)
Ja sa chcem len spýtať či je stafordšírsky bulteriér vhodný aby behal so svojim majiteľom, tak do okolo tých 5 maximálne 7 kilometrov ( 7 fakt len výnimočné :-) )

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 87x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/852-beh-so-psom