Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Společný nákup

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek

Zápis příspěvků povolen všem registrovaným uživatelům

Společný nákup
0   11.06.2014 22:33 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kajík
Je to velmi dobrý obchod. Mají tam opravdu kvalitní věci, které ani ty naše piraňky hned tak nezničí. palec
Jinak my tento způsob u nás v Bulls skupině celkem využíváme, tady ale není moc lidí z Olomoucka hmm
3   11.06.2014 20:35 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)
Toto je dobrá téma palec my takto objednávame krmivo :-D no škoda, že nebýva neďaleko vás, určite by som niečo vybrala :-)
1   09.06.2014 21:50 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér – Společný nákup v canis-bull
Fotka k příspěvku Vážení a milí přátelé z Olomouce a okolí.
Jelikož mi Scotty nějak vyrostl, chci mu objednat nový obojek na denní nošení. A protože se mi velmi osvědčil vyšívaný obojek z canis-bull, budu objednávat opět odsud. Na minulé obojky můžete kouknout na fotkách - jsou krásné a dodnes skvěle slouží - jen pes mi z mého trochu vyrostl
V tomto internetovém obchodě si můžete vybrat jaký obojek chcete - šířku, délku, barvu obojku, výšivky, font písma, barvu podšívky, prostě všechno. www.canis-bull.cz/…-
Tento obchod patří paní, která má sama stafíky, a tedy věci zde jsou většinou stafuvzdorné. Já osobně zde beru pamlsky - především sušené šlachy, vazy a tracheu, pamlsky Harrington a Cronch, které Scotty miluje. www.canis-bull.cz/…
Dále doporučuji skvělé hračky značek Kong www.canis-bull.cz/… a vynikající věcičky pro bull plemena značky Chuckit - ty jsou snad naprosto nezničitelné. Máme házedlo, míčky do házedla i míček se smyčkou - přetahovadlo, a stále žijí a vypadají jako nové, přesto že Scotty je podrobuje dnes a denně zatěžkávacím zkouškám. www.canis-bull.cz/…
Pokud byste si z tohoto skvělého obchodu chtěli něco objednat, ozvěte se a uděláme společnou objednávku. Jedinou nevýhodou tohoto super obchdu je, že nedává poštovné zdarma, proto je lepší spojit se více lidí a udělat hromadnou objednávku.
Objednávat budu v neděli 15.6., takže máte týden na rozmyšlenou. U neznámých lidí budu požadovat minimálně zálohu na zboží na míru či to, které bych v případě jejich neodebrání sám nevyužil, u známých lidí možno zaplatit klidně až při předání hotově nebo převodem na účet.
Předání na bull tréninku či jiné akci nebo po domluvě takřka kdekoliv v Olomouci a okolí, nejlépe U Klásků pivo
 
0   09.06.2014 21:48 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér – Společný nákup
Napadlo mne založit toto vlákno, kde by se lidé mohli domlouvat na společném nákupu. V bull skupině v Olomouci to už využíváme a docela to pomáhá zlevnit nákupy. Třeba toho využijí lidé, kteří bydlí poblíž sebe, i jinde v republice.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 31x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/865-spolecny-nakup