Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Jak si vyrobit pelíšek doma

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Jak si vyrobit pelíšek doma
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   16.06.2014 13:36 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: kinder
moc hezke to máš.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   16.06.2014 12:42 Žena kinder [350] - Jack russell teriér – Jak si vyrobit pelíšek doma
Fotka k příspěvku Ahoj při pořizování pejska sem neustále přemýšlela jaký pelíšek mu vybrat, hlavně jsem si říkala, že štěně pelíšek hned zničí a není to dvakrát levná záležitost. Poté jsem narazila na internetu na stránku jak si doma jednoduše vyrobit pelíšek vlastní. Ráda bych se o návod a mé zkušenosti s vámi podělali třeba to někdo využijete:-) tady je odkaz cerro.de.pasco.sweb.cz/… podle toho jsem pelíšek šila, ale trochu si to upravila.
Já dávala látku Lícem nahoru, abych nemusela pak po ušití látku obracet. Okraje jsem začistila na ovrlocku(stroj na začištění švů) nebo je zahla a ručně a přišila. Pelíšky jsem vyplnila částečně starou drtí z polštáře na spaní a částečně z molitanových kousků, které se dají koupit v Hornbachu cca za 60-100Kč. Takhle si jednoduše uděláte pelíšek podle vlastního vkusu a představ. Doporučuji šít z pevnější látky, pokud máte dobrý stroj je vhodná i džínovina.
Já si ušila takhle dva pelíšky a ještě malej polštářek k tomu. Také doporučuji látku bez chlupů, žádnou vlněnou pokud si na ni bude pejsek kousat kost nebo něco budete to mít špinavé a špatně se to čistí, také se na ni lépe chytají chlupy. Proto jsem pelíšek zrušila a použila výplň na nový. Přikládám foto.
Ještě jsem narazila na tento odkaz, ale tenhle pelech jsem nezkoušela nemám ráda okraje, ten náš prcek je raději když se natáhne :-) www.mimibazar.cz/…
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 36x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/868-jak-si-vyrobit-pelisek-doma