Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Jak naučit psa uklízet hračky

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Výchova a výcvik psa 

+ přidat příspěvek
Jak naučit psa uklízet hračky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.08.2014 15:48 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: kinder
náhoda k náhodě ruku v ruce s postrčením a bude to co by dup...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2014 08:50 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: petrab
Děkuju moc hned to vyzkoušim:-)
Vsuvka: No jen tak náhodou si hrál Bane s kuřetem (pískací hračka) a jako u té krabice si ho tak nějak pohazoval, jak kdyby ho tam chtěl dát asi 3X spadlo vedla napočtvrté ho tam hodil, sem úplně čuměla a hned ho chválila, ale jenco sem to zkoušela ať to udělá tak nic:-D Takže fakt náhoda, ale milá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   13.08.2014 01:48 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: kinder
třeba www.muj-pes.cz/…

hlavně nezapomeň - po-ma-lu - je důležitý psa neotrávit, takže zpolehounka, zpočátku úklid jen ledabylej :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.08.2014 21:35 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
S uklízením hraček zatím zkušenost nemám, ale s klikrem jo. Také jsem se klikru dlouho bránil, ale poté, co jsem byl na semináři pozitivky a viděl, jaká kouzla se s ním dají dělat, nebo spíše jak snadno a naprosto pozitivně se psi za použití klikru učí, se s ním teď učím zacházet sám. Zatím je problém na mé straně vodítka, Scotty to zvládá skvěle, ale já věřím, že se to také časem naučím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2014 09:24 Žena kinder [350] - Jack russell teriér – Jak naučit psa uklízet hračky
Fotka k příspěvku Ahoj chci se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s cvikem: jak naučit pejska uklízet hračky.V knížce co mám doma je to dobře popsané,ale bohužel jen s klikrem, který nepoužíváme a po přečtení diskuze o klikru o něm ani o jeho zapojování do výcviku uvažovat nechci:-(
Pejsek umí věc přinést když mu ji hodim (a chce se mu) někdy ji dá i do ruky, záleží jak moc si chce hrát :-) . Hračky jsem mu začala dávat do krabičky odkud si je normálně bez problému bere. Bohužel nevim jak ho naučit,aby danou věc udržel v puse déle to max. jen přetahovalo, které nepustí ale balónek,kuře to dá skoro hned. Nevíte někdo jak by se to dalo naučit bez klikru?
Přidávám fotku, jak je to popsané v knize po zvětšení by to mělo jít přečíst.
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 55x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/876-jak-naucit-psa-uklizet-hracky