Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Krátká anketa na 2 minutky

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Výchova a výcvik psa 

+ přidat příspěvek
Krátká anketa na 2 minutky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2014 19:04 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
A) byl jsem velmi nespokojen, než jsem poznal KK Hvězda Šternberk a KK Babice. A jak se o to více zajímám, zjišťuji, že podobných cvičáků, kde cvičí pozitivními metodami, i u nás přibývá, a jsem za to velmi rád
B) hledal jsem jiné cvičáky, než je klasika "svazarmovský cvičák" a našel jsem
C) využívám této možnosti současně s chozením na cvičák. Pomáhá mi to ujasnit si, co dělám špatně. Využívám soukromou instruktorku k učení mne ve vztahu k pejskovi
D) za individuální lekce platím 3-5x více než za lekci na cvičáku a považuji to za přiměřené
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2014 22:31 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Scathia
1) ne
2) snažím se dojíždět, byť daleko
3) možná v případě specifických problémů, ale pouze dočasně, výcvik v přítomnosti dalších psů vítám
4) záleží na tom komu a za co
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.11.2014 14:24 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: Scathia
A/ Nikdy jsme na cvičáku nebyli.
C/D/ Ano.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.11.2014 09:02 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: Scathia
A) Já spokojena jsem, navštívila jsem tedy jeden cvičák kam chodíme a nemůžu si stěžovat dalo mi to hrozně moc, pořádají i soutěže zdarma pro účastníky takže super.

B)-

C)Tuto službu bych nevyužila, na cvičiště chodím i z důvodu dobré socializace, což mi instruktor doma asi neposkytne i když bude mít jednoho psa nebo dva tak je to málo. Další důvod by byl také to, že tam pejska nechám vyběhat, pobavím se s ostatními pejskaři a nasbírám jejich zkušenosti a názory. Takže i když se dopravuji tramvají a busem tak mi to za to stojí. Hlavně Bane jak vidí, že to dělají i ostatní psi, tak je to také o něčem jiném, trénujeme i poslušnost v situacích kde je právě rozptylován jak psi, tak lidmi, což je do praktického života super.
Navíc ještě ten cvičák kam chodím nabízí též soukromé individuální lekce, samozřejmě za příplatek.http://www.psola.cz/zakladni-informace/cenik-psola/
Ale vím, že kamarádka poté co byl její husky nemocný a hodně si na ni zvykl, že je s nim doma, tak pořádně zvlčel, tak využila soukromého instruktora, který chodil k nim domů. Takže je to spíš individuální.

D)Když ji nepotřebuji tak zatím ne. Kdybych měla problém, který by mi nepomohli vyřešit ani tady ani na cvičáku možná bych uvažovala nad jinými možnostmi. Tím, že máme pejska od štěněte je to také asi něco jiného, než pak učit už dospělého psa.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2014 21:08 Scathia – Krátká anketa na 2 minutky
Prosím o krátké vyplnění následujícího dotazníku:
A) Jste spokojení se současnou podobou a kvalitou kynologických cvičišť v ČR, co se poskytovaných služeb týče?
B) Pokud jste nespokojení, jak svou situaci momentálně řešíte?
C) Pokud by existovala možnost soukromého instruktora, který by k vám docházel ve vámi určený čas a řešil s vámi přesně to, co potřebujete, využili by jste této služby místo toho, docházet na cvičiště?
D) Jste za individuální lekci ochotni zaplatit vyšší částku?
Předem díky moc všem!

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 59x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/891-kratka-anketa-na-2-minutky