Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Kamera pro psy

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Kamera pro psy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   11.08.2015 17:23 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
ja sem nad tim uvazovala,pac by me zajimalo co vyvadej o samote..na druhou stranu se ale bojim co zjistim a ze se budu tak smat,ze se na tom stanu zavyslou a budu je smirovat furt hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2015 21:57 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: vidlakjoe
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2015 09:04 vidlakjoe Re: petrab
čau,
ted sem v práci tak tu žádný nemám, ale koukni na youtube dej si tam kamera pro psy eyenimal
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.07.2015 01:31 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: vidlakjoe
uka ňáký video
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   16.07.2015 13:01 vidlakjoe Re: kinder
ahoj,
já mám tuhle kameru a na tomto shopu to maj i dobře popsaný. www.elektro-obojky.cz/…/ náhrává 150minut a můžu vám říct, že je celkem dost zajímavý sledovat chvíli život psíma očima hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2015 19:40 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: Libas
i to je možnost :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.05.2015 08:57 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
Třeba ženské šatny na koupališti??? stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.05.2015 20:44 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe:111muf, Libas
No to má určitě to Go pro na nějakym takovym postroji www.ebay.com/… Jako mi tamtu teda už ani nepoužíváme, nebyl nějak čas vymejšlet, aby to drželo a na ty menší psy je to asi na prd....Ale takhle je to super využití, hlavně na zachraňování lidí a na užitečnou věc si myslím, že je to fajn, dalo by se to bvyužít i na nedostupná místa pro lidi, kam se pejsek dostane a může to tam zmapovat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.05.2015 20:42 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: 111muf
A teď mne tak napadá, že Scottymu by to ani na hřbetě na nějakém šikovném postroji ani nevadilo.... musím se po něčem taky poohlédnout :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   01.05.2015 18:19 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena
Tak takhle by možná ta psí kamera měla vypadat - i když bych si ji uměla představit za jiných okolností www.novinky.cz/…
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.04.2015 23:39 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: kinder
ale zase je to dobrý doma třeba na kontrolu páníčka po večerech, až nebudeš doma :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2015 19:41 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: Libas
Ono já mu to zkoušela i převázat gumičkou, aby kamera držela na tom obojku a nehýbala se, ale to zase natáčí do země :) takže jsme měli natočenou jenom jeho chůzi předních tlapek. Možná kdyby to bylo na větším plemeni, že by to bylo o něco lepší.... Ale byla sem docela zklamaná no sem čekala jak mu to nasadim budeme mít super videjka až si bude hrát se psem a nic no... Ale taky sem si řikala, že by bylo nejlepší nějaký brýle na oči, aby to bylo rovnou z jeho pohledu :-D nebo na čumák nějakou mini nalepovací kamerku :)
Ale tak zas tu kameru můžu nastavit v bytě a nechat ji natáčet a uvidim co dělá, ale problém je, že nemá display na kterém člověk vidí kam kamera míři respektive jaké místo snímá, takže jen odhadem. Takže využití snad najdem, možná si to ještě nějak vymyslim jak zlepšit to připevnění.
O těch rozmazaných fotkách co kamera vyfotí ani nemluvě, to jsem se ani nedávala smich když stojí ok. ale jinak mazanice ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2015 18:24 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
V pohodě. Já jen chtěl vidět, jak to vypadá, a stačí mi to. Já bych řekl, že kamera je ok. Ale to upevnění na psa selhává. Chtělo by to asi nějaký kvalitní postroj a kameru na pevno. Ale kam ji připevnit, aby nezavazela hlava, to nevím... asi si musíme počkat na ještě menší kamerky, které se psovi připnou na nějakou čelenku mezi uši :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2015 17:42 Žena kinder [350] - Jack russell teriér
Jo také jsem viděla např. vide z kamery go Pro ty jsou parádní, ale to už je třeba kamera za 10 000 Kč a a ještě postroj pro pejska za 500 a buď to má také napevno na krku nebo na zádech a je mu vidět hlava, to jsou už ty kamery na sport pro horolezce, ale i potápěče atd. A upřímně, tak drahou věc bych mu ani nesvěřila :) on je schopnej prolést křovím a vrátit se bez... smich Tak tahle kamera stála asi 600, takže to podle toho také vypadá.... Prostě Bane se pohybuje rychlostí světla, tak to hold kamera nestíhá smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2015 09:05 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: kinder
kinder napsala: jeden velký chaos,.......... Každopádně koupi bych nedoporučovala........ Jo a ještě když se otřepe tak kamerka někdy z obojku vylítne skončí na zemi smich smich vidim smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.04.2015 09:03 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: kinder
co takhle si lehnout pod psa smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.04.2015 08:17 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
Tak už jsem na to koukal. Musíš koupit Banemu delší nožičky :-) Jinak jsem viděl video z nějaké té outdorové kamery, připevněné na pitbula - sportovce, který různě běhal po zdech, přeskakoval ploty a tak, jak mu jeho páneček - sám nějaký spiderman - přikazoval. Video bylo kvalitní, asi byla kamera na psovi lépe umístěná, ale musím říct, že se mi z něj obracel žaludek - jak ten pes měnil pořád polohu :-) Každopádně moc děkujeme za recenzi, aspoň víme, že tudy cesta nevede :-D I když musím říct, že aspoň si můžeme představit, jak se cítí taková psí známka na psím obojku smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2015 08:12 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
No, ale když skončí na zemi, tak bude mít zase aspoň hezký obraz, ne? smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2015 18:14 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: Libas,petrab
Tak jedno jsem dala na profil, až bude schválené tak se tam ukáže, ale jak řikám je to nic moc spíše jeden velký chaos, jak se kamera kejve, tak je to naprd, ještě jak Bane běhá rychle...., leda že by stále stál na místě, to by pak byl hezký obraz :) Až budu mít víc času naučím se s nějakým programem na stříhání videí tak nějaké sestříhám a dám na youtube.
Jinak kamerka nahrává videa vždy po 2 minutách (dá se nastavit i fotky) a na čas a datum, který tam je uveden nehleďte je to blbě a neumim to změnit, respektive bych to musela měnit vždy než mu to přinu, zapojit do PC a změnit. Každopádně koupi bych nedoporučovala :-D Možná pro psy pecivály, mají to nedomyšlené s tím hejbáním... no Jo a ještě když se otřepe tak kamerka někdy z obojku vylítne skončí na zemi smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2015 10:15 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: kinder
nooo
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2015 23:51 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
Halo halo, kdypak bude první videjko?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.04.2015 01:34 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: kinder
už se těšim na celovečerní film
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   03.04.2015 22:23 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
Ty jooo.... tak dofám, že co nejdřív přidáš i nějaké to video z kamery... Já zase zvažuji koupi GPS vyhledávače... je to malá krabička, kterou dáš na obojek, je v ní GPS chip a gsm vysílač se simkartou. Když na to zařízení pošleš zakódovanou sms, tak ti odešle sms s GPS souřadnicemi, kde se právě nachází... Bomba věc, když se pejsek ztratí, nejsi na nikoho odkázána, dokud tedy někdo ten obojek psovi nesundá a nezahodí... vyhledáš ho za pomoci normálního smartfonu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.04.2015 09:52 Žena kinder [350] - Jack russell teriér
Fotka k příspěvku Tak kamera je konečně doma, zas taková pecka, jak jsem čekala to neni. Nakonec jsme objednávali jinou, protože tam u té psali, že nemá zvukový záznam. Ke kamerce byl i obojek, jenže kamera se připne na obojek, za takový cvok a "kynklá se" takže když Bane jde, tak většina záběrů je rychlá a takovej zmatek, což se dalo čekat.Fotky zase spíš mázlé když nestojí na místě. Zvuk to ale snímá skvěle. Takže to zkusim ještě nějak vymyslet a přidělat to ať se nehejbe.
Tak ono za tu cenu člověk nemůže čekat žádný zázraky..... ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.02.2015 22:45 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
Už teď se těšíme...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2015 18:34 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: kinder
:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   14.02.2015 12:59 Žena kinder [350] - Jack russell teriér – ..
No tak kameru nejpíše objednáme a vyzkoušíme. Přítel mi ji snad v březnu pořídí k narozeninám co se zmiňoval stydim Doufám, že ji Bane někde neztratí, měli by do ni zabudovat i GPS :) Aby to nedopadlo jako s novym míčkem, kterej sme vzali ven jednou a já blbec ho házel sice na malé ploše, ale ve vyšší trávě a on ho nosil chvíli, ale pak ho vzal do pusy a nepřinesl a já ho pak nemohla najít. 15min. sem ho tam hledala a prošlapávala trávu (to měl zářivé barvy žluto,růžovo zelenj) nakonec sem ho tedy našla. Samozřejmě, že mi ho nepomohl hledat.....
Uvidim jak je obojek co dávají ke kamarce kvalitní a jak je odolná a vydrží. Pak sem určitě hodím video až bude ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   11.02.2015 23:18 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Já si to naopak umím představit... obzvlášť kdyby si Scotty hrál s nějakou stafí kamarádkou :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2015 23:00 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: kinder
vypadá to dost dobře i když i nedovedu trochu představit, jak dlouhýho by měla kamerka trvání, resp. kolik minut by přežila, nasadit to třeba býv. Egonovi...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2015 18:32 Žena kinder [350] - Jack russell teriér – Kamera pro psy
Fotka k příspěvku Tak jsem tak přemýšlela, že by nebylo špatné přidělat na Baneho kamerku, na ebay jsem viděla mini kamery za cca 200Kč, při hledání jsem však narazila, že dělají i konkrétně kamery pro psy, nemáte někdo zkušenost? Docela se mi líbila tahle www.kasa.cz/…/ bohužel mi prodejce na 2 stránkách nedokázal odpovědět jak dlouho kamera nahrává.... docela podstatná věc, recenze také nejsou..nechci zas nic moc drahého max. do 1000-1500KČ spíš míň, vím, že pak jsou ty lepší kamery Go pro (viz foto) kde jen ten držák není levná záležitost.
Mi to chcem jen tak pro srandu, on někdy chytne rapla a běhá hrozně rychlé mety, tak jsem si říkali, že by z toho bylo super videjko:-Dnebo když si hraje s jinym psem, ve sněhu taky parádně dovádí. Ale furt přemýšlím zda do toho jít a jak kvalitní by video bylo...
Jestli máte někdo zkušenost třeba i od známých budu ráda palec
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 250x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/899-kamera-pro-psy