Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Interaktivní hračky

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Sporty, aktivity, akce pro psy 

+ přidat příspěvek
Interaktivní hračky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   17.06.2015 15:24 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Tak jsem absolvoval skvělý seminář hersenwerku, kde se učí vyrábět a pracovat se psími hlavolamy. Seminář se mi moc líbil a hodně mne motivoval. Na hersenwerku je krásné to, že je to i o přemýšlení člověka, že nekupujete drahé věci, ale z úplně běžných věcí v domácnosti, dokonce i z věcí na vyhození vás naučí dělat hlavolamy a naučí vás, jak s nimi se psem pracovat. Opravdu jsem byl moc spokojen a hersenwerk vřele doporučuji.
www.hersenwerkpropsy.cz/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2015 18:26 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
Jo, a zkušenost s interaktivními hračkami by mne taky zajímala. Jestli si s tím pes hraje delší dobu, nebo je to jen jednorázovka, dokud na to nepřijde. Takže kdo má zkušenosti, pište prosím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.05.2015 18:25 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
No, a holky z tohohle eshopu dělají i kursy práce s těmito podložkami a další dogfitness www.psihratky.eu/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2015 14:09 Žena kinder [350] - Jack russell teriér – Interaktivní hračky
Tak by mne zajímalo zda někdo nemáte zkušenost s interaktivními hračkami pro pejsky. Myslím tím takové ty hračky, kde opravdu něco posune a pak se mu ukáže pamlsek (ne kongy atd.). Si zas řikám, že když to člověk za ty peníze jednou koupí, tak jen co na to pejsek jednou přijde, už to pro něj bude hračka pokaždé si pamlsek vzít nebo ne? Že to je tak "na jedno použití" a pak koupit další obtížnost atd. www.psihratky.cz/…

Jinak jsem při hledání narazila i na balanční podložky pro psy sem tedy ani nevěděla, že něco takového je coze
www.psihratky.cz/…

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 49x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/911-interaktivni-hracky