Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prosba o pomoc

 

NápovědaFórum » Útulky  

+ přidat příspěvek
Prosba o pomoc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2023 11:05 Kiki – Prosba o pomoc
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Dobry den

Máme 3 měsíční štěňátko a nevíme co je to zarasu budeme velmi rádi když by někdo z Vás nám mohl pomoci

Děkujeme
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2017 18:52 R Žena Kafroli [81] - German ShepherdsRe: Libas
Jo to znam. Taky jsem mela divoke stenatko :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2017 11:10 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Kafroli
Trénovat jak od miminka a jak píše Markíz - domlouvání je o ničem. Pejsek nerozumí lidským slovům a vůbec neví, k čemu se to vztahuje. A ani trest či křik ve chvíli, kdy to vykoná, není zrovna to pravé. Křikl jsem na Želvu, když čůrala u dveří na podlahu. Přesně v tu chvíli, kdy čůrala. Ona si to nespojila s tím, že čůrala, ale kde čůrala, a od té doby když se vzruší a potřebuje si "upustit", tak mi čůrá do postele :-D No, už pár dní zase nečůrala, ale chce to opravdu děsnou trpělivost. Umíš si představit, co to je, když si lehneš do postel a máš mokrá záda smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.11.2017 18:38 R Žena Kafroli [81] - German ShepherdsRe: Markiz
Asi mate pravdu :-) zkusime trenovat jak od miminka :-D Dekuji :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.11.2017 08:06 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Kafroli
Nedomlouvej, uklid to tak aby to nevidela :-) a jinak mam stejnej nazor jako libas, podle mne to taky bude psychicky, nezapomen, ze jste se prestehovali, nebyla zbykla tam byt, muze se bat, ze ji tam nechas... trenovat samotu je treba.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.11.2017 18:10 R Žena Kafroli [81] - German ShepherdsRe: Libas
Moc dekuji i tak. No uplne si nemyslim ze to bere za trest.. protoze v dobe kdyz jsme doma a maji ve svem ,,pokojicku" otevreno. Casto tam chodi spat aby mela klid a nerusila ji TV u nas v pokoji. Snazim se zase venku odmenovat za pamlsky... chvalim... kdyz se stane nehoda tak domlouvam... jak se stenatkem no :-D musim zaklepat, ze 3 den je to v poradku. Kdyz dojdu domu a misto nadani ji pochvalim, ze byla sikulka tak uplne mlati ocaskem a je cela stastna :-) Tak mi prave moc nekde do hlavy co se delo a zaroven doufam, ze uz se to nebude snad opakovat :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.11.2017 16:08 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Kafroli
No, tak tady je každá rada drahá. Podle mne je to psychického původu a asi je to podmíněno tím, že má prostě ten "psí" pokoj spojený s tím, že tam musí být za trest, nelíbí se jí tam a nechce tam být. Tohle se strašně snadno způsobí a hrozně těžko napravuje. A já se nepovažuji za žádného etologa ani znalce psí duše. Měl jsem teď taky několik dní problém s počůráváním Želvy, který jsem si zavinil sám tím, že jsem jedno ráno nešel okamžitě s ní, ona se mi vymočila doma a pak několik dní dělala loužičky. Už jsem chtěl vytáhnout moudrou knihu a přečíst si znovu detailně, co se tam píše, ale přes pamlsky a trpělivost už zase skoro dva týdny čůrá jen venku. Nicméně knihu ti doporučím, tenhle (a spousta dalších) problémů je tam popsán i s řešením krok po kroku.
knihy.heureka.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2017 14:07 R Žena Kafroli [81] - German Shepherds
Jen dodávám, že to nebylo nepřetržitě... celé jaro a léto nic. Až teď na podzim.. doma jsou cca nejdýl 6 hodin :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2017 14:05 R Žena Kafroli [81] - German Shepherds – Problém s venčením
Ahoj jelikož jsem aktivním pejskařem až poslední 3 roky... dříve to byli hlavně moji rodičové :-D stavá se mi něco co prostě nechápu a nepochopím... tak třeba někdo zkušenější poradí. Odstěhovala jsem se tehdy k přítelovi... bydleli jsme spolu na bytě a vychovávali naše psiska.. 2 fenky. No nicméně když je měli na hlídaní naši a aby nelikvidovali věci zavírala jsem je u nich v mistnosti cca 2x4 metry a mladší se tam vždycky pokadila.. no dávala jsem tomu čas bylo to štěně... no dnes je to něco přes rok... už u našich bydlíme na trvalo a mě se prostě ježí vlasy... i když jsem s nima venku pul hodiny... hodinu... dve... pokaždé když je zavřu a jdu do školy Ursa se tam pokadí. A to jsou i dny kdy venku komplet prdí na potřeby a udělá to půl hodiny po tom co příjdou do psího pokoje... nějaká rada abych jí nezabila nebo mi nezešivěděli vlasy?... Domluva a kárání jí očividně nic neříká. Izzynka už tohle nedělala ve 4 měsících a Urse je rok a 2 měsíce.. Děkuji za každou radu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2017 18:58 Muž Mires155 [0] – Prosím o radu
Náš pes je necelých 2.5 let starý kříženec RTV/NO zná základní povely.
má klidnou povahu při pohledu na balonek nevnímá nic jiného než balonek což není problém.
Problém je ten že před pár dny z ničeho nic vystartoval na babičku stalo se to tak že mu vylila vodu z misky nalila čerstvou vodu pes se napil babička ho pohladila po zádech ( jako vždycky ) a zničeho nic se s vrčením otočil skočil na babičku a kousl jí do ruky… nevíte někdo proč by to zničeho nic udělal nebo jaký by mohl být důvod? Nejde mi totiž do hlavy proč. Stalo se někdy někomu z vás něco podobného? Předem děkuji za jakékoliv odpovědi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2017 23:38 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Prosba o pomoc
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Útulky • Zobrazeno 111x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/934-prosba-o-pomoc-