Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Stráženie

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Výchova a výcvik psa 

+ přidat příspěvek
Stráženie
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2018 19:31 malinoa
Ďakujem, už sa to pomaly rozbieha už pekne zahlási každého pred domom ale po pár milých slovách ... Skrotne smich chce to čas ako vravíte :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.10.2018 17:26 Sára73
Tříměsíční štěndo je ještě mimino...ono třeba začne klidně za měsíc "hlásit", že jde někdo okolo, ale opravdové hlídání je to až když pes dospěje, až je na to nejen fyzicky, ale i psychicky vyzrálý....až je schopen nejen vyhodnotit situaci, ale i účinně zasáhnout, když by bylo potřeba.......pokud jde opravdu jen o ten štěkot "tady hlídám já" tak to je individuální, nepamatuju si to konkrétně u každého svého psa, ale do půl roku ""hlídali"" stopro všichni
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2018 05:50 malinoa
No, ja som práve chcel dravca :-D množstvo neprispôsobivých občanov v okolí nášho bydliska ho doslova vyžaduje no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2018 15:44 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: malinoa
Já neporadím. Já si úmyslně vybíral plemeno, které nehlídá, ale naopak miluje všechny lidi, a tuto jejich skvělou vlastnost u nich posiluji a jsem rád, že mají standardní povahy ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2018 22:04 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: malinoa
geny negeny, nutno vyčkat, ani batole od Einsteina by si moc neporadilo jako batole se sínus kosínusem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2018 17:07 malinoa – Stráženie
Fotka k příspěvku Ahoj, prosím o radu majiteľov ovciakov, a to, kedy vám váš ovčiak začal strážiť? Mám 3 mesačnú fenku malinoisa, a tá zatiaľ víta pred bránou každého dvojnoheho občana. Viem, že je to ešte krpec ale nejaké vlohy od pracovných rodičov by mala mať. Ďakujem za odpovede.
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 40x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/939-strazenie