Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Cena / kvalita granulí

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Cena / kvalita granulí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2023 17:26 Belluna
Na granulích bych teda rozhodně nešetřila.. pejsi můžou mít při podávání nekvalitních granulí velké problémy. My dlouhodobě bereme z www.marppetfood.cz a pejsi jsou v pohodě, granule voní a není v tom obilí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2019 18:46 Daniel
Když vybíráte konzervy nebo granule, tak je potřeba hledět hlavně na obsah masa, já mám teď dobrou zkušenost také s konzervami, které obsahují pouze jeden protein, a tak jsou pro psí zažívání výborné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2019 18:44 Marek
Jaké jsou Vaše zkušenosti se zdravou stravou pro psa? Co je pro něj opravdu nejlepší?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2019 15:33 LUkas147 – Pro inspiraci
Pro inspiraci zkuste mrknout na výběr nejlepších granulí z Rankito.cz tady www.rankito.cz/…/ je tam pěkně zpracované info o jednotlivých značkách a jejich složení. Třeba mě překvapila informace, že Acana má hovězí pocházející z vlastního chovu pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2019 15:35 Fanny
Jak už je tu popsáno v předchozích komentářích, rozhodně je důležité pořádně číst složení u konkrétních granulí, které chcete srovnat... obecně se ale rozhodně dají najít značky, jejichž granule nebudou stát majlant a zároveň do pejska nebudete cpát všemožné chemické hnusy, které se domnívám, že obsahují právě granulky o 4% masa. Osobně kupuji už poměrně dlouho Brit Premium by Nature a obrovská spokojenost!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2019 14:55 Diana M.
Zdravím, složení stejné rozhodně není. Samozřejmě jde taky o to, které značky se porovnávají, pokud nějaké friskies s např. Carnilove, je to skok z cca 5% masa na 70-80%, což je řekla bych téměř nesrovnatelné a připlatit se rozhodně vyplatí! Přeci jen do svého vlastního jídla taky všichni investujeme a pejsci si dle mého rozhodně nezaslouží o nic méně :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2019 15:58 Havlikova
Záleží, co kdo bere za dostupné - pokud by šlo o dostupné levnější krmivo ze supermarketů, které často maso nevidělo ani z protějšího regálu, do toho bych nešla. Na druhou stranu si ale nemyslím, že musí každý krmit granulemi za 1500 / 10 kg. Osobně jsem zastánce takové zlaté střední cesty kvalitního krmiva za dobrou cenu, což je pro mne okolo 1000 Kč/15 kg
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2019 20:15 Markét1 – Cena / kvalita granulí
Ahoj, zajímalo by mne, co vy a psí granule? Vyplatí se podle vás připlatit si, nebo máte nějaké kvalitní favority i mezi dostupnějšími krmivy? Nejde mi jen o peníze, ale co jsem poslední dobou tak četla a slyšela, spousta lidí tvrdí, že u dražších granulí se platí jen značka a složení mají téměř stejné.... jak to berete vy?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 23x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/943-cena-kvalita-granuli