Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Granule pro staršího psa

NápovědaFórum » Péče o psa » Péče o starého psa 

+ přidat příspěvek
Granule pro staršího psa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.04.2019 18:55 Kateřina MK
Pokud vaše fenka špatně kouše granulky, doporučuji zkusit je namočit - změknou a líp se pak pejskům baští.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2019 21:23 Ludvík228
Za mě také Brit, jsme sice u jiné řady (Brit Care), ale na tom v podstatě nesejde… i u nás spokojenost, takže určo neplánujem měnit!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2019 09:38 R Žena Markiz [262] - Ovčáci
Doufám, že vy 3 v 1 dostáváte od Vafa aspoň nějakou slušnou slevu za propagaci. Že ti to není blbý si psát sama se sebou hmm
Na to je tu placená inzerce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2019 20:36 LianaFFF - Ovčáci
My kupujem krůtí Brit Fresh a super! Jsou určený primárně pro starší pejsky nebo pejsky s nadváhou, tak asi i proto našim pesanům dost vyhovují, jednička :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2019 22:54 Daniel K. - Ovčáci – Carnilove

Já kupuji našim bafanům už přes rok a půl Carnilove a velká spokojenost jak co se složení, tak i chuti týče… můžou se jich užrat :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2019 20:44 Žena Markét1 [0] – Granule pro staršího psa
Ahoj! Potřebovala bych sehnat granule pro 10-ti letou jezevčici - na ceně mi tolik nezáleží, hlavně aby se dobře kousaly a s minimálně 50% masa (samozřejmě čím víc, tím líp). Věděl byste někdo o nějakých konkrétních co např. u vás sedí a vyhovují? Děkuji!

Zpět na obsah sekce Péče o psa Přidat příspěvek • Zobrazeno 23x

© HAFICI.NET - http://hafici.net/forum/948-granule-pro-starsiho-psa