Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Strava pouze konzervami

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Strava pouze konzervami
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.05.2019 19:09 Makky Markéta
Za mě a mého Bennyho určitě lze krmit samotnými konzervami. Jinak to u nás vlastně ani nešlo, jelikož s granulemi jsem u něj nijak moc nepochodila a naopak konzervy sedly hnedka… jak už bylo zmíněno přede mnou, je to hlavně o tom hledat :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.05.2019 21:48 Kristina Ham. – Konzervy
Já mám supr zkušenost s Brit Monoprotein konzervami, složení okolo 80% masa + vývar, oběma našim pejskům moc jedou a zároveň nemají nijak přepálenou cenu…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.05.2019 21:19 Daniella2
Já sice osobně dávám konzervy pouze jako odměny ke konzervám, každopádně vím, že na trhu je spousta konzerv, kterými se dá krmit samotnými a pejskovi by nemělo rozhodně nic chybět… krmí tak i jedna má známá a žádnou negativní zkušenost jsem od ní nikdy neslyšela, takže bych se toho nebála.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2019 16:38 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: SimonaK
Třeba Almo nature má hafo druhů konzerv, míchaných i jen samotný maso, k čemuž se přidá příloha. Pro velkýho psa poněkud dražší, co se do množství týče.
Např. www.spokojenypes.cz/…/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.05.2019 10:00 SimonaK – Strava pouze konzervami
Hezký večer, ráda bych se poptala na stravování pouze konzervami, máte někdo zkušenosti? Popípadě jaké konzervy lze považovat za opravdu plnohodnotné krmivo? Moc děkuji za jakoukoli odezvu, poslední dobou nad touhle formou krmení dost uvažuji a reálné zkušenosti by mne opravdu zajímaly.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 20x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/950-strava-pouze-konzervami