Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Granulky pro malá plemena

 

NápovědaFórum » Výživa » Výživa v růstu 

+ přidat příspěvek
Granulky pro malá plemena
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2019 15:51 Micho
Podle ohlasů jsou v malých rozměrech, tedy vhodné i pro malá plemena, třeba Magnusson Meat Biscuit Junior. Jak už tu zaznělo, tak je otázka stáří pejska, ale pokud nechcete Brit, tak jsou ke zvážení. Pro inspiraci případně můžete kouknout sem www.equiplo.cz/…/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2019 19:26 Sissi
U Britu jsme taky! :-) nemám malého pejska, takže kupuji normálka řadu Care, každopádně v dané cenové relaci za mě rozhodně nej volba co se kvality a toho, jak moc pesanovi granulky chutnaj týče... neplánuji měnit :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2019 10:43 MarekMárra
Ahoj, záleží kolik byste do krmiva chtěla investovat... jinak pokud pesanovi nesedí granulky, co zkusit BARF?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.06.2019 21:16 SydneyS – Brit care
Za mě určitě stojí za omrknutí Brit Care Mini - kupuji tu dospěláckou verzi a zatím určo nejlepší granulky, co jsem pesanovi kdy kupovala.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2019 22:36 Ditttta17 – tvrdost
To by mohlo být způsobeno i tím, že jsou granulky pro pejska moc tvrdé… na to doporučuji jedině namočit je, změknou a líp se pak pejskům papají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2019 13:03 Muž Landvir [1] Re: LídaNov.
Ahoj, jak je pejsek starý? Každý má svůj názor na granule různých výrobců, my teď pro štěně yorkšíra kupujeme Brit a Royal Canin a jedou mu tedy oboje, když je nechce kousat suchý, tak mu je kapku namočím a zblajzne je taky.
Někdo na ty Royal nadává, ale my je dostali od chovatelky, tak je krmíme společně s těma Britkama. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2019 09:21 LídaNov. – Granulky pro malá plemena
Ahoj, jaké granulky byste doporučili pro pejsky malých plemen? U stávajícího krmiva máme takový problém, že se pesanovi špatně papají a koušou skrz velikost a i co se složení týče, nebyla jsem 100% spokojena, tak sháním nějaké vhodnější.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 17x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/951-granulky-pro-mala-plemena