Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Brit

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Brit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2023 11:26 vejnarka88
Brit v tomto ohledu nenám moc ráda, a mě značka která je propagovaná ale pro pejsky tedy kupujeme kvalitnější, sale smaozřejmě každému vyhovuje něco jiného. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2020 19:54 Angel
Fotka k příspěvku Pro svého psa jsem používal granule brit bez obilovin www.beskisha.cz/…/, ale psovi nevyhovoval, tak jsme přešli na Acana Prairie Poultry Classic 11,4kg www.beskisha.cz/…/, tak uvidíme. Snad to bude lepší a pes se nebude tolik drbat.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2019 10:48 nicolleta
Přidávám se s fajn zkušeností, kupuji je zhruba od půlky července a pesani se jich pořád nemůžou nabažit. Kvalitní, přiměřená cena + praktický balení např. na výlety nebo cvičák. Jednička!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2019 20:45 LeonnaM.
U nás absolutní spokojenost, dlouho jsem sháněla nějakou zdravější variantu pamlsků než co běžně vídám v obchodech, protože u nich si občas přečíst složení je šílenost. Každopádně zpět k těm snackům, dávám je oběma našim jezevčíkům a chutnaj jim neskutečně, co se složení týče, tam není o čem :-) Nejčastěji beru Dental verzi... na zoubky paráda.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2019 20:35 Sandruss
Já zatím nekupovala, každopádně od britu kupujem krmivo už léta a nikdy nebyl žádný problém, takže bych se zklamání opravdu nebála… i co se složení, jsem koukala, a vypadaj supr.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2019 12:55 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Markét1
Spíš co od nich očekáváš - pořád je to jen pamlsek, efekt bude spíš menší než větší. O který konkrétně se ti jedná?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2019 09:58 Markét1 – Brit
Zdravím, měl by tu někdo s pesany zkušenost s Brit Functional snacky? Z reklam se mi zdály super, ale vzhledem k tomu, kolikrát už jsem vyhodila peníze za nekvalitní produkty už se radši ptám… Budu moc ráda pokud máte ozkoušeno :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 19x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/958-brit