Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Dobré granule pro štěně ovčáka

 

NápovědaFórum » Výživa » Výživa v růstu 

+ přidat příspěvek
Dobré granule pro štěně ovčáka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2023 13:58 krisstaz
my to na marppetfood.cz bereme a jsme spokojeni. Vy berete jakou příchuť?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2023 17:25 Belluna Re: dejvik
Já mám pocit ale, že když se koukám na jejich stránky, tak marppetfood.cz a krmivo-pucalka.cz je to stejné, že se tam ta adresa přesměruje ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2023 21:25 dejvik Re: Bambulka
Já granule objednávám na eshopu www.krmiva-pucalka.cz/…/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2023 11:50 krisstaz Re: Bambulka
Tak pokud vyloženě cílíte Marp, tak pak rozhodně www.marppetfood.cz, s něma jsme velice, velice spokojeni. Zřejmě vám už ale tuto stránku někdo doporučil, je velmi známá...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2023 22:04 Bambulka
Moc děkuji za komentáře - napíšete ještě, kde bych granule od Marp mohla objednat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2023 23:40 dejvik
Ty jsou dobré, můžu to potvrdit. Mám chovatelskou stanici a značek jsem zkoušel více, ale nejlepší je česká značka Marp, která hodně dbá na složení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2023 22:58 Ilona33
Zdravím, my jsem zkoušeli hodně značek, ale nejlepší granule má česká značka Marp. Jsou bez obilovin, mají výborné a funkční složení a nezatěžují zažívání psů. Objednávám je na marppetfood.cz.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2023 22:52 Bambulka – Dobré granule pro štěně ovčáka
Dobrý večer, poradíte jaké granule koupit pro 2 měsíční štěně ovčáka?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 24x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/977-dobre-granule-pro-stene-ovcaka