Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Granule pro štěně labradora

 

NápovědaFórum »  

+ přidat příspěvek
Granule pro štěně labradora
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2023 13:24 krisstaz Re: Belluna
Mohla byste mi sem prosím hodit konkrétní odkaz které granulky případně i konzervy od tama berete?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2023 13:32 Belluna
Zkusila bych jak je tu už uvedeno ten eshop www.marppetfood.cz, mají tam široký výběr granulí i konzerv, takže rozhodně vyberete něco, co pejskovi sedne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2023 00:33 PetrVach
Moc díky, hned jsem granule od exPress na kralovstvikrmiv.cz objednal. Četl jsem na ně dobré recenze i na jiných diskuzích, tak snad budou Budymu vyhovovat :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2023 14:02 Mashrooms
Za mě velká spokojenost s kralovstvikrmiv.cz, pestré složení, parádní receptury, doručení do dvou dnů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2023 11:48 krisstaz
Nám se takhle velice dobře osvědčili granule z www.marppetfood.cz, konečně jsme přestali lítat na veterinu s problémy s trávením, relativně brzy se to ustálilo a teď nic neřešíme, takže za mě rozhodně doporučuji vyzkoušet
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2023 12:24 Martin Dlouhy
Můžu potvrdit - taky kupuju značku granulí exPress, už poměrně dlouho a pes je vitální, má krásnou srst a hlavně mi granule žere, což byl u jiných značek před tím problém.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2023 12:20 SandraS
Dobrý den, já jsem zkoušela vícero značek, mám chovatelskou stanici, ale nejvíc mým psům sedí granule exPress. Objednávám je tady www.kralovstvikrmiv.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2023 17:21 PetrVach – Granule pro štěně labradora
Zdravím, jaké granule jsou dobré pro štěně labradora? Budu rád za doporučení, na trhu je hodně značek a jako začínající pejskař se v tom nevyznám.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce • Zobrazeno 23x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/979-granule-pro-stene-labradora