Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Veterinárni přípravek na klouby

 

NápovědaFórum » Výživa » Doplňky stravy 

+ přidat příspěvek
Veterinárni přípravek na klouby
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2023 23:32 PolinkaM
Dobrý večer, taky jsem chtěla svému psovi takový doplněk koupit, tak jsem ráda za tip na Colafit Max forte.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2023 22:33 Žena Danuse33 [0]
Ano, tady najdete všechny informace colafitvet.cz/ Objednat ho pak můžete kdekoliv na internetu, třeba na stránkách lékáren.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.04.2023 14:11 KlaraTam
Děkuji za doporučení - napíšete prosím, kde bych si o něm mohla přečíst víc informací?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2023 12:00 Žena Danuse33 [0]
Já na doporučení kupuju Colafit Max forte a můžu ho doporučit. Je výborný, jak na vyživení kloubů, tak na lepší pohyblivost, ale i na zdravou a krásnou srst.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2023 22:58 KlaraTam – Veterinárni přípravek na klouby
Zdravím, poradíte dobrý veterinární přípravek na klouby pro pejska? Doporučil nám ho veterinář, ale jakou značku koupit už neřekl.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 15x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/987-veterinarni-pripravek-na-klouby