Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Veterinární přípravek po operaci

 

NápovědaFórum »  

+ přidat příspěvek
Veterinární přípravek po operaci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2023 21:25 EvaJasan
Zdravím, taky tento kolagen vyzkouším. Já mám doma už psího seniora a na klouby bych mu taky chtěla něco kvalitního koupit :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2023 22:36 Žena SamkovaLenka [1]
Moc děkuji za doporučení na Colafit, hned jsem ho objednala. Navíc jsem procházela diskuze i na jiných portálech a chovatelé si tuto značku moc chválí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2023 18:00 Hanumanka
Určitě zkuste tento kolagen www.lekarna.cz/…. Nám ho právě na veterině po operaci doporučili. Teď ho kupujeme pravidelně 2x do roka, jako výživu na klouby, kosti, srst ... A nebuďte překvapená - kolagenové kostičky jsou lehounké, máte pocit, že v krabičce nic není.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2023 23:57 Žena SamkovaLenka [1] – Veterinární přípravek po operaci
Dobrý večer, dáte mi prosím doporučení na osvědčený veterinární přípravek, který je dobrý pro psa po operaci?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce • Zobrazeno 11x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/988-veterinarni-pripravek-po-operaci