Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Konzervy dobré pro psa

 

NápovědaFórum » Výživa » Výživa v růstu 

+ přidat příspěvek
Konzervy dobré pro psa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2024 08:33 Žena Bejby95 [1] Re: DarinaH
Zdravím, my jsme si oblíbili konzervy od Louie. Ojednávám tam většinou ta větší balení, kde je více příchutí, aby to měl pejsek pestřejší. Nejvíc si ale oblíbil asi tu kapří. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2023 21:46 Žena SamkovaLenka [1]
Moc děkuji za tip, jsem ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila :) Hned jsem na marpperfood.cz granule a konzervy pro pejska objednala, snad mu budou taky chutnat :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2023 21:47 Muž IgorMaly [0]
Taky jejich krmivo kupuju a spokojenost. Náš pes měl hodně citlivé zažívání, ale krmivo od Marp mu nezpůsobuje žádné problémy www.marppetfood.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2023 22:08 Brambora66
Já od nich kupuju i konzervy s masem - ty pejskovi míchám s granulema od stejné značky a moc mu to chutná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.06.2023 22:28 Saabinka
Doporučím značku Marp - mají vše s dobrým složením a bez obilovin a ostatních zbytečných přísad.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.06.2023 23:23 DarinaH – Konzervy dobré pro psa
Zdravím, chtěla bych přilepšit ročnímu dalmatinovi - jaké granule koupit? Máte osvědčenou značku?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 21x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/993-konzervy-dobre-pro-psa