Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Kolagen pro psa

 

NápovědaFórum »  

+ přidat příspěvek
Kolagen pro psa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2023 21:28 ZdenkaaM
Moc děkuji, hned ho objednávám :) Konzultovala jsem Colafit Max forte ještě s veterinářem a ten mi ho taky doporučil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2023 16:10 KlaraTam
Tady si můžete rovnou objednat velké balení www.lekarna.cz/… a je zrovna ve slevě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2023 22:33 ZdenkaaM
Moc děkuji za doporučení, četla jsem na něj všude samé pozitivní recenze. Poradíte ještě, kde ho objednat online?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2023 21:29 KlaraTam
Já kupuju Colafit Max forte, je to nativní kolagen, který vlastně imunitnímu systému ukazuje jak molekula kolagenu vypadá, aby tělo neničilo to co si přirozeně vyrobí. Navíc není třeba velké množství jako u hydrolyzovaných kolagenů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2023 22:01 ZdenkaaM – Kolagen pro psa
Zdravím, s pejskem chodím skoro denně běhat - podle veterináře to nevadí, ale bylo by dobré pejskovi koupit nějaký kolagen. Nemáte někdo zkušenost s nějakou konkrétní značkou?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce • Zobrazeno 15x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/997-kolagen-pro-psa